Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met etage, staande op driespantpoot in goede staat 72x39øcm
Prachtige mahoniehouten boekenmolen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 6 kantig met stijlen en bandintarsia, 72x56x56cm Cond:G
Zware eikenhouten renaissance stijl armleunstoel 1880 met Gobelin stijl stoffering, mooi snijwerk, in zeer goede staat 135x67x63xm Cond:G
Ronde Franse etagetafel met marmeren blad en bronzen en messing sierwerk, 20e eeuw in goede staat, 82x35cm
Zes stoelen, 2e helft 20e eeuw Italiaanse Barokstijl, wit met zilverkleur, recentelijk gestoffeerd 106x58x68cm Cond:G
Grote facetgeslepen spiegel in lijst, 2e helft 20e eeuw 112x80cm Cond:G
Hollandse wortelnoten commode, drie laden, 1e helft 20e eeuw met bronzen beslag en mooi snijwerk, op hoge gebogen poten, en gebogen zijkanten, gebruikerssporen 75x81x39cm Cond:G
Teakhouten halkastje omstreeks 1980, 2 deuren en 2 lades, in goede staat 71x83x44cm
Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G
Antieke eikenhouten Junedstil buffet omstreeks 1900 met geslepen spiegel, origineel messing beslag en sleutel in goede staat 188x126x57cm Cond:G
Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel 19e eeuw met driespantpoot (krimpnaad blad) 71x42cm Cond:R/G
Houtgestoken eikenhouten kist 17e/18e eeuws met sledepoten(zeldzame uitvoering) met zadeldeksel en antiek schnappslot en sleutel, 42x63x42cm Cond:G
Massief kersenhouten 50er jaren stoel met goede stoffering in zeer goede staat 73x61x51cm
Grote notenhouten fineer Barokstijl spiegel met geslepen glas, intarsia en bronzen kroon, omstreeks 1920 in zeer goede staat 109x110x10cm
Antieke mahoniehouten Louis Philippe stoel met petit point stoffering omstreeks 1870. 92x67x63cm Cond:G
Duitse kersen fineer Biedermeierstijl bijzettafel met lade en bandintarsia, 21e eeuw in zeer goede staat 76x40x46cm Cond:G
Prachtige grote Duitse eikenhouten rolbureau met uittrekbaar schrijfblad 2e helft 19e eeuw, 12 lades, deurtje en vakverdeling. Origineel beslag en in zeer goede originele staat 160x85x140cm.
Oud notenhouten drankenkastje met intarsia, 3 deuren 3 lades en hoge poten, stijlmeubel omstreeks 1930, 110x100x40cm Cond:G
Oude Engelse wortelnoten 4 laden commode met zijbladen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x60x35cm Cond:G
Oude Franse Boulle stijl kastje met drie laden, 2e helft 20e eeuw, staande op hoge poten, 74x40x28cm Cond:G
Engelse antieke wortelnoten kaptafel omstreeks 1870, in goede originele staat (leer blad laat iets los) met diverse laden, 180x120x60cm Cond:G
Moderne vitrinekast (afsluitbaar) met 6 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G