Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten zuil
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten piedestal omstreeks 1920 in goede staat 100x30x30 Cond:G

Vitrine
Startprijs 400 EUR

Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.

Mahonie bijzettafel
Resultaat: 90 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met etage, staande op driespantpoot in goede staat 72x39øcm

Mahonie boekenmolen
Resultaat: 130 EUR

Prachtige mahoniehouten boekenmolen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 6 kantig met stijlen en bandintarsia, 72x56x56cm Cond:G

Eiken armleunstoel 1880
Startprijs 150 EUR

Zware eikenhouten renaissance stijl armleunstoel 1880 met Gobelin stijl stoffering, mooi snijwerk, in zeer goede staat 135x67x63xm Cond:G

Rond etageretafeltje met messing
Startprijs 135 EUR

Ronde Franse etagetafel met marmeren blad en bronzen en messing sierwerk, 20e eeuw in goede staat, 82x35cm

6 Italiaanse barok stoelen
Startprijs 150 EUR

Zes stoelen, 2e helft 20e eeuw Italiaanse Barokstijl, wit met zilverkleur, recentelijk gestoffeerd 106x58x68cm Cond:G

Spiegel in gouden lijst
Startprijs 40 EUR

Grote facetgeslepen spiegel in lijst, 2e helft 20e eeuw 112x80cm Cond:G

Wortelnoten commode
Startprijs 150 EUR

Hollandse wortelnoten commode, drie laden, 1e helft 20e eeuw met bronzen beslag en mooi snijwerk, op hoge gebogen poten, en gebogen zijkanten, gebruikerssporen 75x81x39cm Cond:G

Teakhouten halkastje
Startprijs 80 EUR

Teakhouten halkastje omstreeks 1980, 2 deuren en 2 lades, in goede staat 71x83x44cm

Kabinet
Startprijs 450 EUR

Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G

Buffet 20-er jaren
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten Junedstil buffet omstreeks 1900 met geslepen spiegel, origineel messing beslag en sleutel in goede staat 188x126x57cm Cond:G

Antieke bijzettafel
Resultaat: 65 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel 19e eeuw met driespantpoot (krimpnaad blad) 71x42cm Cond:R/G

Kist
Resultaat: 460 EUR

Houtgestoken eikenhouten kist 17e/18e eeuws met sledepoten(zeldzame uitvoering) met zadeldeksel en antiek schnappslot en sleutel, 42x63x42cm Cond:G

Kersen armleunstoel 50-er jaren
Startprijs 90 EUR

Massief kersenhouten 50er jaren stoel met goede stoffering in zeer goede staat 73x61x51cm

Notenhouten barokstijl spiegel
Startprijs 150 EUR

Grote notenhouten fineer Barokstijl spiegel met geslepen glas, intarsia en bronzen kroon, omstreeks 1920 in zeer goede staat 109x110x10cm

Louis Philippe armleunstoel 1860
Startprijs 80 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe stoel met petit point stoffering omstreeks 1870. 92x67x63cm Cond:G

Kersen bijzettafel
Startprijs 180 EUR

Duitse kersen fineer Biedermeierstijl bijzettafel met lade en bandintarsia, 21e eeuw in zeer goede staat 76x40x46cm Cond:G

Rolbureau
Resultaat: 310 EUR

Prachtige grote Duitse eikenhouten rolbureau met uittrekbaar schrijfblad 2e helft 19e eeuw, 12 lades, deurtje en vakverdeling. Origineel beslag en in zeer goede originele staat 160x85x140cm.

Ingelegd noten drankenkastje
Resultaat: 100 EUR

Oud notenhouten drankenkastje met intarsia, 3 deuren 3 lades en hoge poten, stijlmeubel omstreeks 1930, 110x100x40cm Cond:G

Wortelnoten Engelse commode
Resultaat: 90 EUR

Oude Engelse wortelnoten 4 laden commode met zijbladen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x60x35cm Cond:G

Boulle nachtkastje
Resultaat: 150 EUR

Oude Franse Boulle stijl kastje met drie laden, 2e helft 20e eeuw, staande op hoge poten, 74x40x28cm Cond:G

Wortelnoten kaptafel
Resultaat: 150 EUR

Engelse antieke wortelnoten kaptafel omstreeks 1870, in goede originele staat (leer blad laat iets los) met diverse laden, 180x120x60cm Cond:G

Vitrinekast
Resultaat: 150 EUR

Moderne vitrinekast (afsluitbaar) met 6 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G