Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdamse School dressoir
Resultaat: 400 EUR

Amsterdamse School dressoir ca. 1930-1950 "'t woonhuis Amsterdam" van pallisander met notenhout fineer en originele sleutel. 49x89x200cm. Cond.: G

Spaanse salontafel
Startprijs 200 EUR

Antieke Spaanse salontafel van kastanjehout, met lades 18e eeuws, 50x160x63cm Cond:G

Barok kast
Startprijs 750 EUR

Franse wortelnoten fineer 3-deurs linnenkast ca. 1900 met spiegeldeur en florale intarsia (ook aan de zijkanten). Gebogen front en zijkanten, geheel in goede originele staat 230x70x200cm.

Eiken dekenkist
Resultaat: 110 EUR

Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met kerfsnede floraal front, zijkanten vermaakt en van lades voorzien. Geheel in goede staat 83x167x76cm.

Halve maan tafeltje
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehout fineer Louis Seize stijl wandtafel met 2 kantellades en bandintarsia. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw (lichte fineerschade) 71x76x38cm. Cond.: G

Eiken hangoortafel
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten hangoortafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 58x65x85cm.

Hangoor commode
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten commode met aan beide zijden verlengbaar blad. Stijlmeubel 20e eeuw met 3 lades en koperen beslag, in goede staat 72x80x46cm.

Naaitafeltje, mahonie gepolitoerd
Startprijs 300 EUR

Prachtig mahoniehouten gefineerde Louis Philippe naaitafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, binnenin wortelnoten vakverdeling, met 8 wortelnoten deksels, 68x52x36cm Cond:G

Mahonie commode
Startprijs 400 EUR

Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniefineer penantkast omstreeks 1860, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, 90x99x49cm Cond:Z/G

Zwart gepolitoerd tafeltje
Resultaat: 70 EUR

Antieke zwart gelakte bijzettafel omstreeks 1900 met extra etage, staande op wieltjes, in goede staat, 8 kantig blad 75x74x74cm Cond:G

Tafel met tegels
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten tafel met 15 antieke Hollandse wandtegels met figuren dieren etc.(interessant) 60x52x80cm Cond:R/G

Beschilderde 2-laden commode
Resultaat: 50 EUR

Kleine beschilderde oude grenenhouten 2-laden commode met op het blad decor van een landschap met koe, 2e helft 20e eeuw 48x73x30cm. Cond.: G

Engelse eiken 1-deurs kast
Resultaat: 120 EUR

Antieke eikenhouten halkastje, 1deurs omstreeks 1900 Jugendstil in zeer goede staat, 164x63x41cm

Ovaal tafeltje, Louis Seize stijl
Resultaat: 30 EUR

Louis Seize stijl tafel, mahoniehout 2e helft 20e eeuw in goede staat. 83x36x45cm

Eiken bureaustoel
Resultaat: 90 EUR

Eikenhouten bureaustoel met lederen zitting en rugleuning ca. 1920 in goede staat 80x55x55cm.

Mahoniehouten naaitafeltje
Resultaat: 110 EUR

Leuke Duitse antieke Louis Philippe naaitafel, mahonie fineer, met vakverdeling omstreeks 1870 (kleine lijstjes missen) 78x42x48cm Cond:R/G

Mahonie porseleinkast
Resultaat: 650 EUR

Grote mahoniehouten Louis Quinze stijl porseleinkast ca. 1910 met mahoniehout fineer. Bevat 4 lades, bronzen beslag en geheel staand op klauwpoten 200x240x55cm. Cond.: G

2 Windsor kinderstoeltjes
Startprijs 120 EUR

Twee Engelse 19e eeuwse iepenhouten Windsor kinderarmleunstoelen, in goede staat 70x42x32cm

Boekenmolen
Resultaat: 80 EUR

Oude Engelse mahoniehouten boekenmolen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw en met lederen blad, in goede staat 56x43x42cm Cond:G

Halve maan tafel met 1 lade
Startprijs 180 EUR

Duitse notenfineer Biedermeierstijl halve maantafel met lade, 21e eeuw in goede staat 75x75x38cm Cond:G

Biedermeier breistoel
Startprijs 75 EUR

Mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering in goede staat 89x73x58cm.

Biedermeier fauteuil
Startprijs 100 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse Biedermeier fauteuil met goede velours stoffering in goede staat 106x84x67cm.

Lodewijk stoel
Resultaat: 140 EUR

Oude LOuis Quinze stijl stoel, 2e helft 20e eeuw 102x70x82cm. Cond.: G

6 Stoelen
Startprijs 200 EUR

Zes Duitse eikenhouten eetkamerstoelen met goede biedermeier stijl stoffering, omstreeks 1900 120x40x45cm Cond:G

Adelaars tafel
Resultaat: 250 EUR

Zeer zeldzame houtgestoken eiken bijzettafel omstreeks 1900 met adelaarskoppen en lange klauwpoten, 70x42ø in zeer goede staat.

Louis Seize stijl stoel
Resultaat: 70 EUR

Witte Louis Seize stijl stoel, 20e eeuw met prachtige Biedermeier stijl stoffering 98x58x60cm. Cond.: G

Barok commode
Resultaat: 350 EUR

Antieke notenhouten Dresdner barock commode omstreeks 1880 met messing monturen 2 lades en in goede staat 76x47x62cm

Spiegel
Resultaat: 40 EUR

Goudkleurige spiegel met parelrand, 2e helft 20e eeuw, 102x78cm Cond:G

Spiegel
Resultaat: 40 EUR

Langwerpige goudkleurige spiegel 2e helft 20e eeuw 130x30cm Cond:G

Spiegel met geëtst glas
Startprijs 50 EUR

Grote oude geetste spiegel met opvliegend eenden decor 20e eeuw 138x68cm Cond:G

Eiken stoelen 20-er jaren stijl
Startprijs 60 EUR

Twee antieke eikenhouten stoelen omstreeks 1920 Art Deco 85x60x51cm Cond:G

4 Mahonie kuifstoelen
Startprijs 100 EUR

Vier mahoniehouten Louis Philippe kuifstoelen ca. 1870 met goede velours stoffering in goede staat 100x60x45cm.

Eiken kastje
Resultaat: 100 EUR

Hollands eikenhouten 2-deurs kastje 17e-18e eeuws, met poortpanelen 85x118x46cm Cond:G

Eiken theekastje
Resultaat: 80 EUR

Hollandse eikenhouten theetafel omstreeks 1920 met rondom facetgeslepen glas en afneembaar tablet, op hoge poten. 77x63x45cm Cond:G

Notenhouten naaitafeltje
Resultaat: 110 EUR

Duits wortelnoten naaitafeltje omstreeks 1870 (lichte fineerschade) mooi binnenwerk met intarsia, 75x48x40cm Cond: R/G

Vitrine omstreeks 1910
Startprijs 500 EUR

Antieke eikenhouten vitrine opzetkast omstreeks 1910 met zijkanten van glas en spiegel in achterkant, twee buffetbladen en twee deuren in goede staat 179x120x50cm

Wijntafeltje
Startprijs 30 EUR

Notenhouten wijntafel, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, met geschulpt blad en bandintarsia, in goede staat 60x53ø cm

2 Spiegels
Startprijs 40 EUR

Twee oude spiegels 20e eeuw in goede staat 44-58cm.

3-Delige mini-set
Resultaat: 80 EUR

Vier wortelnoten bijzettafels waarvan 1 miniset, 2e helft 20e eeuw, allen met geschulpt blad en in goede staat 39-60cm Cond:G

Bonheur Hollands
Startprijs 500 EUR

Antiek mahoniehouten Hollandse bonheur omstreeks 1870 met spiegeldeur, gebogen front, in goede staat 123x101x40cm

Salontafel
Resultaat: 90 EUR

Antieke salontafel met bewerkte 4-spantpoot, wortelnoten blad met intarsia, omstreeks 1870 in goede staat, lichte fineerschade, 63x127x93cm Cond:R/G

Bretonse wandtafel
Resultaat: 275 EUR

Negentiende eeuwse Bretonse eikenhout gestoken wandtafel, met twee figuren, in zeer goede staat 77x108x37cm

Biedermeier kersen toiletspiegel
Startprijs 80 EUR

Grote Duitse Biedermeier stijl kersenfineer toiletspiegel 1e helft 20e eeuw in goede staat 60x80x15cm.

2 Vergulde zuiltjes
Startprijs 110 EUR

Twee losse grote goudkleurige consoles met Egyptische voorstellingen, 2e helft 20e eeuw(kunststof) te gebruiken als bijvoorbeeld tafelvoet of beeldconsole, 70x47cm Cond:G

Tafel massief iepen
Startprijs 500 EUR

Grote iepenhouten tafel naar oud voorbeeld, reflectory table, 21e eeuw in goede staat. 76x99x210cm

2 Eikenhouten stoelen
Startprijs 160 EUR

Twee antieke eikenhouten bureaustoelen omstreeks 1920, in goede staat 80x55x60cm Cond:G

Chinees etagere kastje
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese etagekast met diverse hoogteverschillen 20e eeuw 67x45,5x14cm. Cond.: G

2 Kersen Biedermeier stoelen
Startprijs 60 EUR

Twee Duitse kersenhout-fineer vroeg Biedermeier stoelen met bandintarsia ca. 1820 (lichte beschadigingen) 92x32x52cm. Cond.: R-G

Kamerscherm
Startprijs 500 EUR

Prachtig 19e eeuws kamerscherm met gobelin achter glas, met floraal decor en rocailles in zeer goede originele staat. 126x100x50cm

Mahonie bijzettafeltje
Resultaat: 95 EUR

Mahoniehouten bijzettafel op wieltjes en lade met schuifblad, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat 65x50x45cmj Cond:G

2-Zits bank, Lodewijk XV
Resultaat: 110 EUR

Oude Barokstijl 2 zits bank, houtgestoken en met goede velours stoffering, 2e helft 20e eeuw, 120x157x90cm Cond:G

Gestoken arm fauteuil
Resultaat: 85 EUR

Zware Italiaanse houtgestoken Fauteuil, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat, 125x90x77cm Cond:G

Vitrinekastje
Resultaat: 110 EUR

Moderne messing vitrinekast met 5 glazen schappen en slot met sleutel (1 pootje weg) 183x25x30cm. Cond.: G

Mahonie eettafel
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten Engelse Regecy stijl uittrektafel 2e helft 20e eeuw met messing beslag 77x168x92cm. (uitgetrokken: 77x278x92cm.) Cond.: G

Ridderstoel
Startprijs 80 EUR

Oude ridderstoel 1e helft 20e eeuw met prachtig snijwerk en mooie gave stoffering in zeer goede staat 115x77x63cm.

Bestoken wandregaal
Startprijs 35 EUR

Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G

Notenhouten boeken wandregaal
Resultaat: 50 EUR

Duitse notenhouten Louis PHilippe wandrek ca. 1870 met snijwerk op de zijkanten 70x70x21cm. Cond.: G

Zwarte etagere tafel
Startprijs 40 EUR

Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.

Chiffoniere
Startprijs 450 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G

Notenhouten 3-laden commode
Resultaat: 40 EUR

Hollandse notenhouten 3-laden barokstijl commode 2e helft 20e eeuw in goede staat 72x90x43cm.

Teakhouten eettafel
Resultaat: 150 EUR

Grote oude teakhouten eettafel met lade in goede staat, 2e helft 20e eeuw, 180x75x80cm

Pianokrukje
Startprijs 40 EUR

Antieke pianokruk omstreeks 1870 met houtgesneden 3-spantpoot op zuilen, 54x33øcm Cond:G

Pianokrukje
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pianokruk 19e eeuws met bewerkte 4-spantpoot en lederen zit. 54x33cm Cond:G

Spiegel
Resultaat: 40 EUR

Antieke halspiegel met bewerkte stucklijst omstreeks 1900, geslepen spiegel 110x62 cm Cond:G

Notenhouten commode
Resultaat: 100 EUR

Duitse wortelnoten Gründerzeit commode omstreeks 1880 met snecken en drie lades(deel beslag mist) lichte schades, 80x90x55cm Cond:G

Spiegel console
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse spiegelconsole tafel met wit marmeren blad in goede staat, 90x93x45cm

Facetgeslepen spiegel
Startprijs 50 EUR

Grote facetgeslepen spiegel met gouden omlijsting 2e helft 20e eeuw, in goede staat 81x130cm Cond:G

Voltaire
Resultaat: 60 EUR

Oude antieke armleunstoel, recentelijk gestoffeerd met velours, in goede staat 101x65x64cm

Eikenhouten wand vitrinekastje
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten wandvitrine ca. 1890 in goede staat 78x70x23cm.

2-Deurs kast met gebogen kap
Startprijs 150 EUR

Oosterse teakhouten kast 2 deurs met getoogde deuren en lade, 2e helft 20e eeuw 196x124x50cm Cond:G

Schrijftafel met 2 lades
Resultaat: 110 EUR

Teakhouten schrijftafel met 2 lades en onderling verbonden poten 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x118x70cm

Aziatische kast met gestoken panelen
Startprijs 200 EUR

Oosterse kast met gestoken panelen met figuren, bloemen en suitaka tekens, 2e helft 20e eeuw 180x84x37cm Cond:G

Houten zuil
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten piedestal omstreeks 1920 in goede staat 100x30x30 Cond:G

Vitrine
Startprijs 400 EUR

Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.

Mahonie bijzettafel
Resultaat: 90 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met etage, staande op driespantpoot in goede staat 72x39øcm

Mahonie boekenmolen
Resultaat: 130 EUR

Prachtige mahoniehouten boekenmolen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 6 kantig met stijlen en bandintarsia, 72x56x56cm Cond:G

Eiken armleunstoel 1880
Startprijs 150 EUR

Zware eikenhouten renaissance stijl armleunstoel 1880 met Gobelin stijl stoffering, mooi snijwerk, in zeer goede staat 135x67x63xm Cond:G

Rond etageretafeltje met messing
Startprijs 135 EUR

Ronde Franse etagetafel met marmeren blad en bronzen en messing sierwerk, 20e eeuw in goede staat, 82x35cm

6 Italiaanse barok stoelen
Startprijs 150 EUR

Zes stoelen, 2e helft 20e eeuw Italiaanse Barokstijl, wit met zilverkleur, recentelijk gestoffeerd 106x58x68cm Cond:G

Spiegel in gouden lijst
Startprijs 40 EUR

Grote facetgeslepen spiegel in lijst, 2e helft 20e eeuw 112x80cm Cond:G

Wortelnoten commode
Startprijs 150 EUR

Hollandse wortelnoten commode, drie laden, 1e helft 20e eeuw met bronzen beslag en mooi snijwerk, op hoge gebogen poten, en gebogen zijkanten, gebruikerssporen 75x81x39cm Cond:G

Teakhouten halkastje
Startprijs 80 EUR

Teakhouten halkastje omstreeks 1980, 2 deuren en 2 lades, in goede staat 71x83x44cm

Kabinet
Startprijs 450 EUR

Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G

Buffet 20-er jaren
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten Junedstil buffet omstreeks 1900 met geslepen spiegel, origineel messing beslag en sleutel in goede staat 188x126x57cm Cond:G

Antieke bijzettafel
Resultaat: 65 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel 19e eeuw met driespantpoot (krimpnaad blad) 71x42cm Cond:R/G

Kist
Resultaat: 460 EUR

Houtgestoken eikenhouten kist 17e/18e eeuws met sledepoten(zeldzame uitvoering) met zadeldeksel en antiek schnappslot en sleutel, 42x63x42cm Cond:G

Kersen armleunstoel 50-er jaren
Startprijs 90 EUR

Massief kersenhouten 50er jaren stoel met goede stoffering in zeer goede staat 73x61x51cm

Notenhouten barokstijl spiegel
Startprijs 150 EUR

Grote notenhouten fineer Barokstijl spiegel met geslepen glas, intarsia en bronzen kroon, omstreeks 1920 in zeer goede staat 109x110x10cm

Louis Philippe armleunstoel 1860
Startprijs 80 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe stoel met petit point stoffering omstreeks 1870. 92x67x63cm Cond:G

Kersen bijzettafel
Startprijs 180 EUR

Duitse kersen fineer Biedermeierstijl bijzettafel met lade en bandintarsia, 21e eeuw in zeer goede staat 76x40x46cm Cond:G

Rolbureau
Resultaat: 310 EUR

Prachtige grote Duitse eikenhouten rolbureau met uittrekbaar schrijfblad 2e helft 19e eeuw, 12 lades, deurtje en vakverdeling. Origineel beslag en in zeer goede originele staat 160x85x140cm.

Ingelegd noten drankenkastje
Resultaat: 100 EUR

Oud notenhouten drankenkastje met intarsia, 3 deuren 3 lades en hoge poten, stijlmeubel omstreeks 1930, 110x100x40cm Cond:G

Wortelnoten Engelse commode
Resultaat: 90 EUR

Oude Engelse wortelnoten 4 laden commode met zijbladen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x60x35cm Cond:G

Boulle nachtkastje
Resultaat: 150 EUR

Oude Franse Boulle stijl kastje met drie laden, 2e helft 20e eeuw, staande op hoge poten, 74x40x28cm Cond:G

Wortelnoten kaptafel
Resultaat: 150 EUR

Engelse antieke wortelnoten kaptafel omstreeks 1870, in goede originele staat (leer blad laat iets los) met diverse laden, 180x120x60cm Cond:G

Vitrinekast
Resultaat: 150 EUR

Moderne vitrinekast (afsluitbaar) met 6 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G