Twee oude Napels Italie porseleinen figuren, 2e helft 20e eeuw vrouw met karaf en man met fruit Cond:G 25cm
Grote oude porseleinen Dog, Pfeffer Gotha gemerkt 20e eeuw in goede staat, 27x33x9cm Cond:G
Elf antieke porseleinen figuren, waaronder twee dekselfiguren, en 9 figurengroepen( 3 beschadigd) 6-12cm Cond:R/G
Zeven oude porseleinen (2x keramiek) honden 20e eeuw o.a. Duitsland, 8-16cm. (1x beschadigd) Cond.: R-G
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen viskom met tuin en floraal decor(chip bovenrand) 28x37cm ø Cond:R
Goudimari porseleinen vaas met vergulde bronzen armaturen met draken landschap en floraal decor 49cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Imari dekselvazen met Foohonden en floraal decor (van 1 deksel is de foo-hond gerestaureerd) 56x25cm ø Cond:G
Vijf 19e eeuwse Imari porseleinen schalen met floraal en kinddecor, geschulpte omranding 1 beschadigd, 4 goed 15,2 cm ø Cond:R/G
Twee 19e eeuwse petroleumlampen, porselein met bronzen monturen, florale decors, klauwpoten, omstreeks 1880, met geetste glazen brandkappen 50cm Cond:G
Drie antieke keramieken polychrome apothekerspotten met Latijnse teksten omstreeks 1900. 11ø x22cm in goede staat.
Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen met vlakken en diverse florale decors in de coulissen. 19,8cm in goede staat.
Imari porseleinen wierookbrander met Foohond, 19e eeuws, fijngeschilderd decor met paradijsvogels, vleesschaal(gerepareerd)25-37cm Cond:R
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvaas met floraal en drakendecor, 30x15øcm Cond:G