Twee oude wit porseleinen vazen gesigneerd Jan van der Vaart 1931-2000. nr. 82 en 72. In goede staat 20-27cm
Lot serviesgoed, Jan van der Vaart 1931-2000. 36 delen, 15 ontbijtborden, theepot, 8 grote borden, een schaal, 2 vazen, en 10 diepe potten, (chips en haarlijnen) 10-27cm Cond:R/G
Antieke Majolica bloempot met zuil, 1e helft 20e eeuw gemerkt A , met groen glazuur, in goede staat 115cm.
Grote Italiaanse keramieken ampfora, handbeschilderd met kustplaats en opgewerkte bloemen/takken (beschadigd) 54cm. Cond.: R
Twee antieke Majolica beelden met vazen, gedateerd 1932 en signatuur Silber, voorstellend een jongen met salamander en meisje met slak (minimale glazuurchip) 33-34cm. Cond.: G
Zes antieke Engelse keramieken dekseldoosjes met lithografien , 2 deksels gerestaureerd 1 deksel randschade 8-11cm Cond:R/G
Vijf antieke Engelse potlids, gelithografeerd en in lijst 10-18cm in goede staat.
Vijf antieke keramieken Engelse pot lids met mooie romantische voorstellingen gelithografeerd, allen met randschade of restauratie. 10-14cm Cond:R
Zes antieke Engelse kermieken pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen, 2 goed, 2 haarlijn, 2 beschadigd 9-12cm Cond:R/G
Oud tegeltableau en drie tegels in lijst, 6-pas tegeltableau 20e eeuw Delft (die pleit om een koe geeft er een toe) minimale chip, drie tegels Makkum notendecor in lijst 43x30 en 42x16,5cm Cond:G