Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari vaas met zilveren dop
Resultaat: 40 EUR

Imari porseleinen dekselvaas 19e eeuws met zilveren deksel 15x10ø cm Cond:G

3 Imari kraagvaasjes
Resultaat: 120 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen, floraal decor, 1 gelijmd 2 goed 16x 9øcm Cond:R

4 Imari borden
Startprijs 30 EUR

4 Antieke Imari porseleinen borden. 1 set en 2 diverse, goud Imari en boeren Imari 22-25cm Cond:G

2 Imari vazen
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vaasjes met floraal decor (beide chip bovenrand) 15x9ø cm Cond:R

Imari bloempot
Resultaat: 50 EUR

Imari porseleinen bloempot met floraal decor en vlinder decor(haarscheur) 19-24 ø cm Cond:R

3 Delen Imari, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 grotere dekselvaas(chip deksel) 1 kleinere dekselvaas (deksel kapot) 1 kraagvaas 18-24cm Cond: R

Twee vazen v/d Vaart
Startprijs 100 EUR

Twee oude wit porseleinen vazen gesigneerd Jan van der Vaart 1931-2000. nr. 82 en 72. In goede staat 20-27cm

Twee vazen v/d Vaart
Startprijs 100 EUR

Twee oude wit porseleinen vazen gesigneerd Jan van der Vaart 1931-2000 nr. 85 en 72, in goede staat 18-23cm

Lot serviesgoed v/d Vaart
Startprijs 300 EUR

Lot serviesgoed, Jan van der Vaart 1931-2000. 36 delen, 15 ontbijtborden, theepot, 8 grote borden, een schaal, 2 vazen, en 10 diepe potten, (chips en haarlijnen) 10-27cm Cond:R/G

Majolica zuil met bloempot
Resultaat: 300 EUR

Antieke Majolica bloempot met zuil, 1e helft 20e eeuw gemerkt A , met groen glazuur, in goede staat 115cm.

Beschilderde aardewerken hengselvaas
Resultaat: 95 EUR

Grote Italiaanse keramieken ampfora, handbeschilderd met kustplaats en opgewerkte bloemen/takken (beschadigd) 54cm. Cond.: R

3 Kastkommen
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke Engelse keramieken kastkommen 19e eeuw, 1 met chinees decor, 2 met landschapsdecor (ook binnenin) 9x18ø cm Cond:G

Engels mandje, doorbroken aardewerk
Resultaat: 30 EUR

Oud Engels creamware keramieken bonboniere, gemerkt Hartley Leeds Pottery in goede staat 9x23x16cm.

2 Herdenkingsborden, Porseleijne Fles
Resultaat: 60 EUR

Twee grote oude Hollandse keramieken herdenkingsborden door Porseleijne Fles, 1 maal Koningin Wilhelmina 1898-1923 1 maal familiewapens 7 februari 1901-7 februari 1926(beide genummerd en met monogram)...

2 Kastkommen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Petrus Regout Maastricht, Tea drinker decor kastkommen, 10x16ø cm in goede staat.

2 Majolica beelden
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Majolica beelden met vazen, gedateerd 1932 en signatuur Silber, voorstellend een jongen met salamander en meisje met slak (minimale glazuurchip) 33-34cm. Cond.: G

6 Aardewerken dekseldoosjes
Startprijs 120 EUR

Zes antieke Engelse keramieken dekseldoosjes met lithografien , 2 deksels gerestaureerd 1 deksel randschade 8-11cm Cond:R/G

5 Pot lids met lijst
Startprijs 80 EUR

Vijf antieke Engelse potlids, gelithografeerd en in lijst 10-18cm in goede staat.

5 Pot lids
Startprijs 80 EUR

Vijf antieke keramieken Engelse pot lids met mooie romantische voorstellingen gelithografeerd, allen met randschade of restauratie. 10-14cm Cond:R

6 Pot lids
Startprijs 90 EUR

Zes antieke Engelse kermieken pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen, 2 goed, 2 haarlijn, 2 beschadigd 9-12cm Cond:R/G

Wedgwood servies
Startprijs 50 EUR

Antiek Wedgwood servies, gemerkt Goode 19 South Audley St. grosvener Sg. London, decor Pearl ca. 1900. Blauw met goud lijndecor en tekst "Diligentia Ditat" bestaande uit: 8 diepe borden, 26 platte bor...

Diverse tegels
Resultaat: 55 EUR

Oud tegeltableau en drie tegels in lijst, 6-pas tegeltableau 20e eeuw Delft (die pleit om een koe geeft er een toe) minimale chip, drie tegels Makkum notendecor in lijst 43x30 en 42x16,5cm Cond:G

6 Antieke tegels
Resultaat: 30 EUR

Zes antieke Hollandse tegels, blauwe bloem, huis met rokende schoorsteen, ridder te paard 17e eeuw, springende hond 17e eeuw, mangaan watersluis, landschap met huis. (gelijmd en of beschadigd) 13x13cm...

16 Diverse tegels
Startprijs 40 EUR

Lot diverse oude Hollandse wandtegels met diverse decors 18e-19e eeuws 13x13cm Cond:R/G