Oude 6-pas tegeltableau ca. 1930 met bloemvaasdecor in goede staat 48x30cm.
Twee Chinese tegeltableaus met vrouw en vogeldecor (4pas) 2e helft 20e eeuw 64x19cm Cond:G
Grote oude terracotta vaas, Jugendstil stijl. gesigneerd Goldschieder met floraal en figuren decor. in goede staat. 71x30x31cm Cond:G
Grote oude terracotta vaas, Jugenstil stijl, gesigneerd Goldschieder floraal en figuren decor, in goede staat. 71x30x31cm Cond:G
Zes Duitse Rosenthal porseleinen 8 kantige borden met diverse vogeldecor(Rosenthal Bavaria E. model ph Rosenthal 20e eeuw Cond:G
Drie oude porseleinen figuren Duitsland, wit-goud, twee Rosenthal Selb, meisje met gans, meisje met duiven, 1 gemerkt TK Thun putti op ram 10-14cm Cond:G
Antieke Arnhemse fayence platelen bolvaasje omstreeks 1920 8,5x8,5ø cm Cond:G
Antieke Hollandse platelen Jugendstil jardiniere, gemerkt Regina Rosakio Gouda Holland 186. In goede staat 15x31x15cm.