Oude keramieken vaas 20 eeuw, gemerkt Colenbrander Ram, Fv B.15 floraal decor 18x7,5cm
Twee oude Duitse keramieken vazen gesigneerd, 20e eeuw.1 maal 50er jaren bruin-grijs handarbeid W.R. 1 maal grijze vaas met florale decors, geglazuurd handarbeid G.M. 103/30. 31-35cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.
Antieke Zuid Hollandse platelen blaker omstreeks 1920 met floraal decor polychrome in goede staat 6,5x11,5cm
Oude aardewerken figuur Sancho Panza, door Elfriede Balzer-Kopp 20e eeuw in goede staat 27cm
Aparte antieke keramieken kom met grepen 19e eeuws, Fayence met glazuur en florale decors(gerepareerd en gekramd) 10,5x23x18,5 ø cm Cond:R
Oude antieke Chinese keramieken figuur met craquele glazen voorstellende een man met tuingereedschap 20e eeuw 34,5cm
Twee delen antiek Hollands plateel , bloempot Ducro Gelria Arnhem, schekkan gemerkt L (chip) 15-29cm Cond:R/G
Antieke Hollandse societe ceramique Maastricht, boerenbont eetservies omstreeks 1900, bestaande uit: 4 schalen, 1 soepterrine, 4 dekselschalen, 5 diepe schalen, 3 sauskommen, 1 melkkan, 6 eetborden, 1...
Drie-delig Delfts blauw kaststel, voorkant gedecoreerd met een rivier bij een dorp. Achterkant gedecoreerd met bloemen, deksel met een Hollandse leeuw. 28xø16cm. Cond.: G
Twee grote keramieken plaquettes, eenmaal met paarden, groen, blauw, rood glazuur, gemerkt Rüscha handgemahlt, en eenmaal Romeinse paardenspan met verschillende kleuren.geglazuurd, ongemerkt 47x34cm e...
Zestien Wedgewood borden of Etruria omstreeks 1950(minimale chip mogelijk) 26,5cm ø CondG
Antiek Weens porseleinen bonboniere, opengewerkt ca. 1900 (gemerkt met bijenkorf, letters en genummerd) in goede staat 8x18,5x24cm.
Keramieken schenkkan Brouwer, door Willem Coenraad Brouwer (nr. 1736?) met okerbruin gevlekt glazuur, in goede staat 20cm omstreeks 1930
Art Deco keramieken pindaset, gemerkt M in Appel ca. 1930 met grijskleurig glazuur in goede staat 8-17cm.
Twee delen oud keramiek Hannie Mein ( 1933 - 2003): 1x blaker en 1x asbak 12-17cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West Germany...
Twee 18e-19e eeuwse Delfts blauwe keramieken borden met decor van bloempot en gele omranding, gesigneerd IHF 190. Minimale randchips, ø23,5cm. Cond.: G
Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G
Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G
Drie 18e eeuwse Delftsblauwe porseleinen borden met Chinese Geishas en tuindecor, gemerkt de Klaauw 120(breuk en randschade) 23øcm Cond:R
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas, uiterst gedetailleerd beschilderd. Kang Xy gemerkt met bergachtig landschap en huizen langs de kust, in zeer goede staat 17x9øcm Cond:G
Vijf 18e eeuwse Familie roze borden met floraal en bloemvaas decor, twee borden gescheurd, twee goed, minimale chip 23ø cm Cond:R/G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Blanc de Chine tempelhonden in goede staat 12,5x4x5cm.