Vier delen oud Chinees porselein. een grote penselen vaas, paradijsvogel met blauwe achtergrond, 2e helft 20e eeuw, een Kantonese vaas 20e eeuw(krijgers), een theepot met floraal en vlinder decor 20e ...
Twee 16e eeuwse Chinese Ming porseleinen borden met drakendecor(beide borden randschade) 18-18,5øcm Cond:G
Perzische antieke terracotta Ghendi, handvat afgebroken en er niet bij, leeftijd: 200-400 jaar oud 29cm Cond:R
Antieke Perzische terracotta beschilderde schaal, omstreeks 1600, in goede staat, 6,5x12,6øcm
Vijf delen Herend porselein 20e eeuw met floraal en gouddecor, twee tafelklokken dubbele zoutnap en twee eierdoppen Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met fraaie gravure, Mt: onleesbaar (voorstelling van een balspelende Chinese jongen) 3,3xø16,4cm. Oude haarlijn v...
Oude Chinees porseleinen snuffbottle met familie Roze decor en jade stop. 20e eeuw 7,5cm Cond:G
Antiek Duits Zwiebelmuster porseleinen theeservies omstreeks 1900(gemerkt, R.) bestaande uit theepot, melkkan en 13 kop en schotels, minimale chip mogelijk 7-19cm Cond:G
Chinese keramieken Celadon kom, met lichtgroene glazuur Yuan Dynasty 1279-1368 met expertise 6x15cm Cond:G
Twee antieke Japanse keramieken vazen omstreeks 1900 met krijgers decor(gemerkt) 35cm Cond:G
Grote Chinees porseleinen pijpvaas omstreeks 1900 met Geishas en floraal decor 70x17øcm Cond:G
Grote 19e eeuwse goudImari bloempot op hoge poten, vleermuis en floraal decor(chip bovenrand) 27x29ø Cond:R
Antieke spekstenen geurverdrijver met foohonden omstreeks 1900 21x21x6 Cond:G
Chinees keramieken Celadon kom 14e eeuws, licht groene glazuur Yuan dynasty 1279-1368 met expertise in goede staat 6x15,1cm
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen theebus, octagonaal met florale decors rondom en zilveren dop(gebarsten) 12x9,5x5,5cm Cond:R
Vier maal antiek Duits porslelein, omstreeks 1900, kleine beschadigingen en retauraties 8-10cm
Vier oude Engelse Royal Albert en 1 Elizabethan porseleinen kop en schotels,anniverserie Rose, brigadoon, country scenes, provincial flowers, 6,5-14cm Cond:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met zilveren montuur en deksel, met vogel en bloesemdecor 25cm Cond:R
Achtiende eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal en vogeldecor, 28cm Cond:G
Negentiende eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met zilveren montuur en deksel, floraal decor(haarlijn) 17cm
Aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze bord met vaas in de tuin decor 25øcm haarlijn, Cond:R
Oude Chinese Familie Verte vaas, 1e helft 20e eeuw, 6 hoekig met vlinder en floraal decor, 18x18x7,6cm Cond:G
Vier delen antiek Japans porselein 19e-20e eeuw 3x Imari, 1x Familie Rose 17-22cm Cond;R/G
Cinees Kang Xy bord met zilveren beugel, 17e-18e eeuws, bord beschadigd, met figuren decor , Kang Xy gesigneerd 27øcm Cond:R