Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schaal, in lotusbloemvorm met gouddecor binnenin, en floraal decor aan de buitenkant, 11x21,5øcm Cond:G
Tien gemerkte Chinees porseleinen kop en schotels(8 met deksel) omstreeks 1900, bloemen en vogeldecor 7x10ø Cond:G
Oude Chinees porseleinen gemberpot 1e helft 20e eeuw met figuren in de tuin decor 13x12,3cm Cond:G
Grote terracotta Jugendstil vaas ca. 1900, gesigneerd Roiback? en genummerd 2008. Rondom tweedimensionaal decor van flora 42cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse goud Imari porseleinen borden met geschulpte rand 15x15cm Cond:G
Antiek 8-delig Petrus Regout Maastricht kinderservies (creme/goud), beschadigingen 9-21cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met bloesemtakken decor, gesigneerd, wel beschadigd 22x8ø Cond:R
Twee grote 19e eeuwse goudimari porseleinen vazen met bloemenmanddecor(1 beschadigd) 30x14,5ø Cond:R
Zeven 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaasjes met decors van flora en figuren (2 met minimale beschadiging) 9-16cm. Cond.: R-G
Negentiende eeuwse Franse bronzen figuur met vuurvergulding, gesigneerd: Rancoulet (Ernest Ranvoulet 1870-1915) voorstellende een verliefd stel op Onyx voet, premier pas, 23cm Cond:G
Groot 19e eeuws goud imari bord met geschulpte omranding, paarden decor, 30,5cm Cond:G
Vier maal 19e eeuws Japans porselein, kutani pijipvaas, kom, Imari vaasje, Imari vaas(beschadigingen) 12-20cm Cond:M/R
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met fijngeschilderd floraal en gouddecor (chip, en hals gerestaureerd)32x18cm Cond:R
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen borden met landschapsdecor (chips rand) 22cm Cond:R
Zes delen 19e eeuws Japans Kutani porselein en aardewerk, 2 vaasjes, 1 hoog vaasje, bolvaasje, bolvaasje op hoge poten, eenden en theepot, figuren en rijstveld decor (aantal beschadigingen) Cond:R/G