Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen servies, Haviland
Resultaat: 100 EUR

Antiek Frans porseleinen servies omstreeks 1920, gemerkt Haviland, met florale decors, bestaande uit o.a. 3 vleesschotels(chip grote schaal) 2 dekselterrines, 1 bobonschaal op hoge voet, 2 open diepe ...

Hutschenreuther vaas
Startprijs 60 EUR

Duitse Hutschenreuther vaas met floraal en gouddecor, 20e eeuw in goede staat Selb Bavaria, abteilung Für Kunst 16cm Cond:G

3x Kop & Schotel
Startprijs 100 EUR

Drie oude antieke porseleinen kop en schotels, K.P.M omstreeks 1900 met gouddecor, Hutschenreuther Dresden, blauw, handbeschilderd met floraal decor, en P.K Karlsbad donkerblauw met goud en figurendec...

Staande lamp, Kayser
Resultaat: 45 EUR

Oude Duitse Biedermeier stijl staande lamp, gemerkt Kayser 2e helft 20e eeuw in goede staat 77cm.

2 Aardewerken vaasjes
Startprijs 120 EUR

Twee antieke Perzische terracotta vaasjes, Iran, ca 1300 na Christus, 1 schenkkannetje en 1 hoge vaas (chips) 9-14,5cm Cond:R/G

Diverse delen Royal Albert
Resultaat: 85 EUR

Lot divers Engels porselein, Royal Albert, 14 kopjes en schotels, 12 petitfour schaaltjes, 2 schaaltjes, 12 gebaksborden, hoofdzakelijk Lavender Rose decor, maar ook diverse andere decors.(haarlijn/ch...

Groot KPM bord
Startprijs 60 EUR

Groot antiek Duits KPM porseleinen opdienschotel, met geschulpte gouden rand 19e eeuw 40øcm Cond:G

2 Antieke Meissen borden
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen borden 19e eeuws, beide beschadigd, fijn geschilderd, florale decors 25øcm Cond:M

3 Gemberpotten
Startprijs 150 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors, in goede staat 22x19ø cm

3 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden en vaas, kraanvogel en floraal decor(2gelijmd, 1 randschade) 22ø Cond:M

Kang Xy vaas, 8-hoekig
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy Kwispedoor, 8kantige brede kraag met binnenin coulissen landschap en floraal decor(scherf gelijmd) 10,3x12,3cm Cond:R

6 Chinese kop & schotels, 18e eeuw
Resultaat: 360 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, met Chinese tuin decor, gesigneerd, 6-12cm Cond:G

3 Chinese capucijner kommen
Resultaat: 50 EUR

Drie Chinese porseleinen capucijner kommen 19e eeuws, 7x12ø Cond:G

3 Gemberpotten
Resultaat: 30 EUR

Drie oude antieke Chinese gemberpotten 1e helft 20e eeuw (1 deksel gelijmd) Familie Verte 15x12cm ø Cond:R/G

2 Engelse beeldjes, dames
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse figuren, vrouwen zittend op ram, mogelijk vroeg Staffordshire, 1 goed 1 gewei beschadigd 14cm Cond:R/G

2 Staffordshire beeldjes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Staffordshire keramieken figuren omstreeks 1900, liggend figuur met boek en viool, en Dick Turpin te paard( arm liggende figuur gerestaureerd) 10-19cm CondR\G

Staffordshire beeld met houder
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Engels keramieken Staffordshire figuur met horlogehouder omstreeks 1900(chip) Cond:R/G 31x25x7cm

6 Staffordshire beeldjes
Startprijs 75 EUR

Zes antieke Engelse keramieken figuren Staffordshire 19e eeuws, officier te paard, vrouw op geit, man met doedelzak, romantisch paar, vrouw bij stam. Restauraties en beschadigingen. 9-21cm

2 Engelse beelden + strooier
Startprijs 50 EUR

Drie antieke Engelse keramieken figuren omstreeks 1900 man en vrouw op hocker en 1 zoutstrooier figuur met bierpul(chip)15-18cm Cond:R/G

Borstbeeld van een dame
Resultaat: 170 EUR

Zeer groot porseleinen borstbeeld voostellende een buste van een vrouw met bloemenkrans, 20e eeuw in Jugendstil stijl, onduidelijk merkteken 52cm Cond:G

Figuur, Wei du Nord
Startprijs 800 EUR

Grote antieke Chinese terracotta figuur Wei du Nord Dynasty A.D. 386-535, voorstellende een Chinese trommelaar, ( met expertise) rechter trommelstok gelijmd. 43cm Cond:G

Porseleinen beeld, dansend paar
Startprijs 150 EUR

Oude Duitse Rudolstadt porseleinen figuur van en dansend paar, met floraal en gouddecor, 20e eeuw, jurk beschadigd 16,5cm Cond:R

2 Volkstadt porseleinen beeldjes
Startprijs 160 EUR

Twee Duitse Volkstadt porseleinen figuren, 1e helft 20e eeuw, zittende man, en vrouw met mand vol druiven (vinger en blaadje eraf) 14cm Cond:R/G

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 65 EUR

Twee oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw Italie een jongen met Ierse setter, en Napels figuur bloemenmeisje. gemerkt Cena 20-18cm Cond:R/G