OudeThüringer Volkstedt porseleinen groep Duitsland 2e helft 20e eeuw Beschadiging aan bladeren en stok 20cm Cond:M
Vier 18e-19e eeuwse Chinese familie Noir borden met florale decors(gemerkt) 18øcm Cond:G
Antieke Chinees porseleinen penseelpot Familie Verte, Qing dynasty met prachtige voorstellingen rondom, strand met ruwe zee en figuren op rots. 15,5x19,5øcm Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinese vaas, beschadigd met floraaldecor 58x22ø cm Cond:M
Frans Samson porseleinen mini kaststel 19e eeuws met Foo honden, floraal en wapendecor(twee pijpvaasjes heel 3 deksels beschadigd, 1 vaasje chip en haarlijn. 12-16cm Cond:R
Grote 15e-16e eeuwse Chinees keramieken celadon schaal met lotusblad structuur, 8,5x20,3øcm Cond:G
Oude Chinees porseleinen vaas met wit glazuur Chen Lung gemerkt, in goede staat 17x6øcm Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Chinese tuin decor met bamboe, randschade 23øcm Cond:R
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met bloempotdecor, en floraal decor in kleine coulissen(chips) 5x11ø cm. Cond:R
Zeer grote Chinees porseleinen kom ca. 1800 (gemerkt) met rondom decor van flora en landschappen. 10xø25cm. (randschades en stukje ingelijmd) Cond.: R
Japanse bronzen vaas met opgewerkt drakendecor 1e helft 20e eeuw, in goede staat 37x19ø cm
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, geschulpte omranding, kraanvogel en tuindecor 24,7ø cm Cond:R
Antieke Chinees porseleinen Familie Roze vaas omstreeks 1900 met afgebeekd hoogwaardigheidsbekleders met Ying Yang teken, 27x15øcm Cond:G
Engels wedgwood theeservies, 2e helft 20e eeuw o.a. 9 kop en schotels, grote schaal, tablet, 6 petit four, 16 losse bordjes en schotel, en 1 bord, minimale chip mogelijk, 8-34cm Cond:G
Elf oude wedgewood borden o.a Etruria Engeland, porte Dángeterre met florale decors (minimale chip mogelijk) 26,5ø cm Cond:G
Oude westgraven Utrecht tegeltableau 20e eeuw 12 pas, boeren in herberg 40x53 cm cond:G
Tegeltableau mangaan kleurig omstreeks 1780, Hemelvaart J.C (12 tegels lichte beschadigingen/haarlijnen, 1 tegel gelijmd, in eikenhouten omlijsting. 39x52cm Cond:G
Mooie 19e eeuwse goudimari dekselpot, met floraal decor Cond:G 12x14øcm
Twee mooie 19e eeuwse goud Imari vazen, fijnbeschilderd met tuindecor, 23,5x12ø cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen vazen met vlinder en floraal decor(gemerkt) randschade 24,5x15ø cm Cond:R/G
Vier grote Imari porseleinen borden 2e helft 20e eeuw, in goede staat 32øcm
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen vazen o.a: 1x kleinere kraagvaas (haarscheur), 1x kleine vaas(fijn decor, restauratie), 1x grotere vaas (goed) en 1x kleine vaas ca. 1800 16-18cm. Cond.: R-G
Drie delen oud/antiek Kantonees keramiek (gesigneerd): 2x vaas ca. 1900 (1x vaas met chip bovenrand), 1x gemberpot ca. 1900 - 1940 (chip deksel), 16-26cm.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen 1 stel met Foohonden op deksel (1 vaas gelijmd) 1 kleine vaas chip van deksel 15-36cm Cond:R/G
Zes oude Engelse keramieken potlids, gelithografeerd diverse voorstellingen 10øcm Cond:R/G
Zes keramieken gelithografeerde pot lids met diverse voorstellingen 10ø cm Cond:R/G
Acht antieke keramieken Engelse pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen 4 goed, 4 met haarlijn, 7-10cm
Zes antieke keramieken Engelse pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen 2 goed 4 beschadigd 10-12cm
Zes antieke keramieken potlids met diverse gelithografeerde voorstellingen 2 goed, 4 gerestaureerd of beschadigd Cond:R/G
Zes antieke Engelse keramieken pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen, 3 goed, 1 met haarlijn en 1 met chip en beschadigingen) 10-13cm Cond:R/G
Vier antieke keramieken Engesle pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen, 1 goed, 1 haarlijn, 2 beschadigd. 10-13cm, Cond:R/G
Vijf antieke Engelse keramieken pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen 4 heel 1 met randschade 10øcm Cond:R/G
Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een platelen bloempot gemerkt 1846 Sita Holland, 2 Petrus Regout Maastricht kastkommen decor packhorse(1kom haarlijn craquele) 11,5x16ø en 11x16,5ø cm Cond:G
Antieke Japanse keramieken krijgersvaas omstreeks 1900 met krijgers decor, gemerkt, 36cm Cond G
Drie Japansen antieke vazen omstreeks 1900, een dekselvaas met bloemen en vogel(stukje Foohond af) en twee grote vazen met krijgers (minimale chips bovenrand) 23x26cm Cond:R
Zes Chinese miniatuur porseleinen vaasjes 2x knobbelvaas 2x pijpvaas en 2 flacons met zilveren montuur. 7-9cm (randglazuur en haarlijn) Cond:G
Vijf oude Chinees porseleinen geluksballen 20e eeuw met florale decors in goede staat 5,5ø-8øcm Cond:G
Twee oude Japanse Soya flessen van keramiek(20e eeuw) in goede staat 17,5x9ø cm Cond:G
12-Delig theeservies (Czechoslavakie) met parelmoer glazuur en gouddecor bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, 12 kop & schotels en koekjesschaal 19-23cm. In goede staat (minimale chip mogelijk)
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen bloempotten en tuin en vogeldecor(chip) 12x5x17øcm
Twee 19e eeuwse goudimari porseleinen flesvormige vazen met florale decors(gesigneerd) 19,5x11ø cm Cond:G
Drie 19 eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decors, twee pijpvazen en een knobbelvaas.( 1 pijpvaas scheur) 23-25cm Cond:R/G
Drie kleine antieke Imari porseleinen pijpvaasjes met floraal decor(19e eeuw) in goede staat 9-11cm
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden allen met floraal en paradijsvogel decor 22øcm Cond:G
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor( kleinere bord heeft haarscheuren) Cond:R/G
Twee delen Imari porselein 19e eeuws, 1 dekselpot(chip en haarlijn) 1 theepot (deksel gelijmd) 14-17cm
Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm
Grote antieke Japanse porseleinen vaas met krijger, floraal en gouddecor, omstreeks 1920 gesigneerd 57x22ø cm Cond:G
Oude tafellamp met porseleinen voet in de vorm van Chinese dekselvaas 2e helft 20e eeuw 64x38cm Cond:G
Vijf delen antiek Chinees natuursteen en porselein 7.5-21cm (beschadigingen) Cond:R/G
Twee delen antiek Chinees porselein, 18e eeuw, dekseldoos en kopje, floraal decor 4-9,8cm Cond:G
Grote zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze kom met rondom monniken decor in Chinese tuin.6,5x25øcm Cond:G
Twee oude gemerkte Chinees porseleinen vazen 20e eeuw met rode glazuur in goede staat 36-45cm.
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van tuin en bloemen ø23,3cm. (minimale chips) Cond.: R
Chinees porseleinen 18e eeuws Imari bord met decors van flora en goud ø22,7cm. (randschade) Cond.: R
Zeldzame 15e 16e eeuws Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur(hals aangezet) floraal decor, waarschijnlijk Cargo vondst) 28x14ø cm Cond.:R
Chinees porseleinen trekpot met figurendecor 19e eeuws tekst met lakstempel, in goede staat 11x15x10øcm
Twee oude Chinese snuffbottles, familie Roze(gemerkt) met floraar decor 20e eeuw 7-8cm Cond:G
Drie 17e-18e eeuwse Chinese Wanli porseleinen borden met floraal decor, lichte randschade 21-21,5 ø cm Cond:R
Drie oude Chinese figuren 20e eeuw: 1x cloissone geisha met kunststof hoofd en hand ( 1 hand mist) en 1x Italiaanse Fayence Chinese figuren 31-37cm. Cond.: R-G
Twee antieke Japanse keramieken Satsuma vazen, omstreeks 1900 met landschap, figuren en gouddecor(gemerkt) 39x21ø cm Cond:G
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800, met floraal en bamboe decor(minimale chipranden) 5x11,5øcm Cond:R
Divers antiek serviesgoed omstreeks 1900, 2 kop en schotels, ongemerkt, Chinees decor, twee borden Petrus Regout Maastricht Cawa, 15,5-20,5cm Cond:G
Oude gesigneerde Chinees porseleinen penselenhouder met drakendecor in zee Wang Bing Rong.13x9ø cm Cond:G
Oude gesigneerde Chinees porseleinen vaas met craquele glas, 25x8,7x8,7cm Cond:G
Vijf Chinese jade rol lakstempels 20e eeuw 3cm Cond:G
Drie antieke Jugendstil tegels met vogel decor omstreeks 1900(ophanggaatjes geboord) 15x15cm Cond:R
Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...
Groot oud Chinees jade zeepje met dierenfiguur, 20e eeuw 8,5cm Cond:G
Grote oude Majolica bloempot met drie draken, 20e eeuw met rozen en groen glazuur 40x45øcm Cond:G
4 Porseleinen figuren,een blauw-wit paar 20 eeuw (chip voet) en een musicerend paar 19e eeuw(beschadigd) 11-13 cm.Cond: M\R
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met groen drakendecor rondom, omstreeks 1900 Cheng Lung gemerkt, in goede staat 41x16,7cm
Antieke Chinees porseleinen draken vaas met groen decor, omstreeks 1900 Cheng Lung gemerkt, in zeer goede staat, 17,5x12,5ø cm Cond:G
Chinees celadon waterbakje Cheng lung gemerkt, 1e helft 20e eeuw, 6,7x2,3x12,5cm
Oude Chinees porseleinen schaal met olifantenkoppen en bruine glazuur, cheng lung gemerkt, in zeer goede staat 6x16x12,3cm
Vijf identieke 19e eeuwse goud-imari porseleinen borden met geschulpte omranding in goede staat ø24,5cm.
Zeer grote oude Chinees keramieken vaas, 2e helft 20e eeuw met figuren en floraal decor, in goede staat 78x35ø cm
Tien delen oud Chinees porselein, 19e -20e eeuw, 1 bolflesje met tekst en voorstelling wild varken, tuitvaas met floraal decor, dekseldoosje in tonvorm, bolvaasje blauw floraal, bolpotje, houder,bolva...
Chinees keramieken celadon kom Yuan Dynasty 1279-1368 (bakfout en haarscheur) 6,5x16,3ø cm Cond:R/G
Twee antieke kastkommen societe ceramique Maastricht, decor Nankin in zeer goede staat 11x16,5ø cm Cond:G
19e Eeuws porseleinen theeservies, 5 delig met handgeschilderd landschapsdecor en gouddecor, theelicht, theekan(beschadigd), kom, suikerpot (chip), melkkan (gelijmd) Cond:R
Zeer grote oude antieke Chinees porseleinen dekselpot 1n 18e eeuwse stijl met rondom Chinese meubels en tekens, met Foohond op deksel, in goede staat 39x25ø Cond:G
Grote antieke Chinese Familie Verte dekselvaas 19e eeuw met florale decors in goede staat, 45x24cm
Zes oude Duitse porseleinen figuren o.a Volkstedt, Hutschenreuther, 5 vogels en 1 bloem (aantal beschadigingen) 8-16cm Cond:R/G
Drie oude porseleinen groepen met koetsen 20e eeuw (1x paardenhoofd beschadigd) 14-26cm. Cond.: R-G
Twee oude Perzische keramieken vazen met floraal decor en vrouwen figuur 30-32cm Cond:G
Antieke Duitse Fürstenberg porseleinen vaas met gouddecor, biedermeier stijl 1747-1922 22,5x18,5øcm Cond:G
Zeven kopjes en 5 schotels, Samson porseleinen met vaas en gekleurd bloemendecor, 3 schotels 1 kopje met haarlijn/chip 6x12øcm Cond:R/G
Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G
Vier delen 19e eeuws Imari porselein, dekselvaas, vaas met hoge hals, hoge vaas, 22-32cm (beschadigd) Cond:M/R
Drie delen oud Chinees porselein 20e eeuw, een zeskantige vaas met figuren en florale decors, een dekselpot met gouddecor, teksten, floraal en paradijsvogel, en een grote vierkante bloempot met figure...
Aparte antieke Japanse of Chinese keramieken vaas met craquele glazuur, omstreeks 1900 in kalebas vorm(onduidelijk gestempeld) met landschap decor in Familie Verte stijl, bovenrand gerestaureerd 41x16...
Zware antiek Chinese marmeren musicerende Quan Yin, 1e helft 20e eeuw 23cm Cond:G
Vier 17e en 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen, gemerkt en met florale decors (allen lichte randschade, en twee haarlijnen) 6,5x14,5 ø cm Cond:R
Antieke Chinese terracotta theepot gemerkt(yixing) met emaille beschilderd, floraal en bamboe decor. (geoxideerd hengsel, geen deksel)15x18x12,5cm Cond:G