H.Willescheid omstreeks 1930 Duitse school, havengezicht met vissersvolk olieverf op paneel 44x60cm Cond:G
Marcel le Jach, danseres Moulin Rouge, olieverf op linnen 27x22cm Cond:G
Anton Woelki (Duitse School 1908 - 1987), olieverf op paneel, zeilboten aan strand 25x95cm. Cond.: G
Kurt Arnscheidt ( 1906 Essen - Düsseldorf, Duitse School), olieverf op linnen, dorp aan een rivier 72x77cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse miniaturen met voorstellingen van havengezichten en figuren. Geschilderd op linnen achterglas (1x glas gebroken) 5,5xø6cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, damesportret 30x40cm olieverf op linnen Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort, met figuren op strand, olieverf op linnen 45x30cm Cond:G
J. Matzsen 1942, olieverf op linnen, berglandschap met sneeuw op toppen 83x66cm. Cond.: G
Line Balmin, olieverf op linnen, naief dorpsgezicht met figuren "cerisiers roses á come" 50x41cm. Cond.: G
B. Richter ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, Oosters gebouw in bos met gesluierde vrouw 45,5x31cm. Cond.: G
Naar Murillo 19e eeuw Italiaanse kinderen aan het dobbelen olieverf op linnen 84x110cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, mogelijk Russische school, stadsgezicht vismarkt, 71x90cm olieverf op linnen Cond:G
Mogelijk Franz Geerts 1850-1944 Belgie, haan met kippen, olieverf op paneel 30.5x25cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, landschap met paardenkar, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Houten beschilderde sculptuur, gesigneerd Cobra, in de stijl van de Cobra, 2e helft 20e eeuw 84x54x14 Cond:G
S. Barendsma omstreeks 1900(renkum) schaapsherder met schapen op heide, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Ton Ancone(oldenzaal) vaas met bloemen(mooie lijst) olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Hans Bulder (vroeg werk) 1953 (bekende wild in de natuur schilder) reebok in bos, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
J.Brink, omstreeks 1930, boereninterieur met moeder en kind bij haard, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G
Wim van Norden (1883 - 1978), olieverf op linnen, polderlandschap met wandelaars 60x80cm. Cond.: G
Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G