Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

A. Kübler
Startprijs 60 EUR

A. Kübler (Duitse School), olieverf op linnen, gezicht op Berghausen 62x48cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 725 EUR

Jan te Wierik '95 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, papegaai met varken. 55x70cm., Cond.:G

Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 60 EUR

J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin, en kruik, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G

Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 100 EUR

J.van Oosten 20e eeuw gezicht op oud Enkhuizen, naief geschilderd, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, vrouw
Startprijs 600 EUR

A. Lemoigne, Andre 1898, Franse school dame met hoed, olieverf op paneel 33x43 Cons:G

Schilderij, Wessels
Startprijs 250 EUR

Albert Wessels Rijssen 1938-2010, eendenfamilie aan de waterkant, olieverf op paneel. 27x27cm Cond:G

Schilderij, vrouw leest boek
Startprijs 60 EUR

Naar Nicolaes Maes ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met lezende vrouw 40x50cm. Cond.: G

2 Portretten, 18e eeuw
Resultaat: 230 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse portretten in originele lijst, portret van Tetje W. Tuconis geboren Borger, portret van Wijbren Sipkes Taconis (Joure 1791-1842) verso stamboom, craquele en beschadigingen. 45x55...

H. ten Kate, zittende edelman
Resultaat: 145 EUR

Herman ten Kate, dec 1864 man met brief in stoel, aquarel op papier 30x37cm Cond:G

Schilderij, Italië boten
Startprijs 120 EUR

M.Risetta omstreeks 1900, pseudoniem Karl Kaufmann, Duitse school haven met vissersboten, olieverf op paneel 52x27cm Cond:G

Schilderij, Witjens
Resultaat: 400 EUR

Jacques Witjens 1881-1956, villa met bijgebouwen aan het water, olieverf op linnen 43x30cm Cond:G

Ton Schulten, groot
Resultaat: 400 EUR

Ton Schulten (groot) nr. 83/200 (1938 Ootmarsum), zeefdruk op papier, maanlandschap 1995 (handgesigneerd) 60x80cm. Cond.: G

Ton Schulten, groot
Resultaat: 450 EUR

Ton Schulten nr81/180 1938 Ootmarsum, titel: Op weg 2000 (handgesigneerd) zeefdruk op papier 85x90cm Cond:G

Gesigneerd D.S.H., koeien in landschap
Resultaat: 175 EUR

Monogram D.S.H omstreeks 1880, boerderij met koeien en knotwilgen, olieverf op linnen 54x35cm Cond:G

Leo Gestel, gemengde techniek
Resultaat: 190 EUR

Leo Gestel, Woerden 1881-1941 Hilversum, landsneiders bij korenschoven, houtskool op papier 49x38cm Cond:G

Schilderij, Natalis
Resultaat: 250 EUR

A.Natalis 1843 Bergachtig landschap met landarbeiders en vee, olieverf op linnen 73x48cm Cond:G

C. Cornelisz, stilleven
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met citroen 13x18cm. Cond.: G

P. van Loo
Startprijs 225 EUR

Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 1991, abstracte compoisitie met doorgang olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Antropuz
Startprijs 60 EUR

Antropuz 1925, olieverf op linnen, dorp in de sneeuw 50x70cm. Cond.: G

Gustav Kluge
Startprijs 60 EUR

Gustav Kluge (1947, Duitse School), print of lithografie op papier, buste 40x60cm. Cond.: G

J. Mankes houtsnede, koe melken
Resultaat: 800 EUR

Jan Mankes 1889-1920, melkende boerin, houtsnede op papier 20x15cm Cond:G

P. van Loo
Startprijs 225 EUR

Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 199, abstracte compositie gebouw, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Schilderij, E. Jackie
Startprijs 70 EUR

E. Jackie 20e eeuw, mand met rozen, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij, vrouw met schapen
Resultaat: 375 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, landschap met schapen, moeder en kind, olieverf op paneel 19x24 Cond:G