A. Kübler (Duitse School), olieverf op linnen, gezicht op Berghausen 62x48cm. Cond.: G
J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin, en kruik, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
J.van Oosten 20e eeuw gezicht op oud Enkhuizen, naief geschilderd, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
A. Lemoigne, Andre 1898, Franse school dame met hoed, olieverf op paneel 33x43 Cons:G
Albert Wessels Rijssen 1938-2010, eendenfamilie aan de waterkant, olieverf op paneel. 27x27cm Cond:G
Naar Nicolaes Maes ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met lezende vrouw 40x50cm. Cond.: G
Herman ten Kate, dec 1864 man met brief in stoel, aquarel op papier 30x37cm Cond:G
M.Risetta omstreeks 1900, pseudoniem Karl Kaufmann, Duitse school haven met vissersboten, olieverf op paneel 52x27cm Cond:G
Jacques Witjens 1881-1956, villa met bijgebouwen aan het water, olieverf op linnen 43x30cm Cond:G
Ton Schulten (groot) nr. 83/200 (1938 Ootmarsum), zeefdruk op papier, maanlandschap 1995 (handgesigneerd) 60x80cm. Cond.: G
Ton Schulten nr81/180 1938 Ootmarsum, titel: Op weg 2000 (handgesigneerd) zeefdruk op papier 85x90cm Cond:G
Monogram D.S.H omstreeks 1880, boerderij met koeien en knotwilgen, olieverf op linnen 54x35cm Cond:G
A.Natalis 1843 Bergachtig landschap met landarbeiders en vee, olieverf op linnen 73x48cm Cond:G
C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met citroen 13x18cm. Cond.: G
Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 1991, abstracte compoisitie met doorgang olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Gustav Kluge (1947, Duitse School), print of lithografie op papier, buste 40x60cm. Cond.: G
Jan Mankes 1889-1920, melkende boerin, houtsnede op papier 20x15cm Cond:G
Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 199, abstracte compositie gebouw, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
E. Jackie 20e eeuw, mand met rozen, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, landschap met schapen, moeder en kind, olieverf op paneel 19x24 Cond:G