Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij Ype Wenning
Startprijs 200 EUR

Ype Wenning (1879-1959) binnenhof met wasvrouw, olieverf op paneel. 23x14cm Cond:G

Leo Hohlfeld
Resultaat: 60 EUR

Leo Hohlfeld (Duitse School), olieverf op paneel, bospad met herder en schapen 50x60cm. Cond.: G

K. Scheunemann
Startprijs 60 EUR

K. Scheunemann (Duitse School), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met figuren 47x66cm. Cond.: G

P. Renard, strandgezicht
Startprijs 180 EUR

P.Renard 21e eeuw strandgezicht Katwijk met figuren, olieverf op paneel 25x20cm Cond:G

Schilderij Zeegezicht
Resultaat: 240 EUR

K. Valken 1909, olieverf op linnen, bomschuit en visservolk aan het strand 84x55cm. Cond.: G

E. Seifert
Startprijs 70 EUR

E. Seifert (Duitse School), olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 60x42cm. Cond.: G

van Everdingen
Startprijs 200 EUR

Adrianus van Everdingen (1832 - 1912 Utrecht), olieverf op linnen (marouflé), bosgezicht bij villa 55x40cm. Cond.: G

Gobell, aquarel, koek en zopie
Startprijs 600 EUR

G.H Gobell Raalte 1786 Deventer 1833 (met provenance) ijsgezicht met schaatsers en twee figuren op de voorgrond, koek en zopie, Aquarel op papier 24x21cm Cond:G

J.H.W Wittenberg
Startprijs 50 EUR

J.H.Willem Wittenberg 1886-1963 ongesigneerd, geitje, litho op papier 50x34cm Cond:G

Schilderij, naakt
Startprijs 200 EUR

Rons 20e eeuw, verso Raoul Haerens Wingene, halfnaakte vrouw, Kunstkring Wenghina, Belgische school, olieverf op linnen, 70x50cm Cond;G

Onduidelijk gesigneerd, bollenveld
Resultaat: 300 EUR

A.L Koster 1859-1937 toegeschreven aan Hollands landschap met knotwilgen en bloembollenveld, olieverf op linnen 24,5x18,5cm Cond:G

Schilderij, Wijngaarden
Startprijs 200 EUR

Theodorus van Wijngaarden (Rotterdam 1874- Voorburg 1952), boeren interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 42x35cm Cond:G

Ongesigneerd
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, bergachtig landschap met Almhut en figuren 23x31cm. Cond.: G

Bruno Bielerfeld
Startprijs 60 EUR

Bruno Bielerfeld ( 1879 - 1975 Duitse School), olieverf op paneel, dorpstraat met figuren 30x40cm. Cond.: G

Snoeyerbosch, koe
Startprijs 200 EUR

C. Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - 1975), olieverf op paneel, kalf in wei 95x67cm. Cond.: G

J. Kelderman, bloemstilleven
Startprijs 50 EUR

Jan Kelderman, vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Schilderij, Alexander Essfeld
Startprijs 280 EUR

Alexander Essfeld 1874-1939, Duitse school, zeilboten op zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, winter
Startprijs 160 EUR

Monogram CBR besneeuwd landschap olieverf op linnen 48x34cm Cond:G

Schilderij, opengewerkte lijst
Startprijs 80 EUR

Th. Bernen 20e eeuw met antieke opengewerkte lijst, vrouw bij haard, olieverf op linnen, 44x28cm Cond:G

Schilderij, W. van Norden
Startprijs 150 EUR

Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, bomschuiten op het strand, olieverf op linnen, 50x70cm Cond:G

Schilderij, A.J. Zwart
Startprijs 200 EUR

A.J.Zwart Rijswijk 1903-1982 Laren, oud Hollands interieur met klok en aarderwerk, openhaard etc. olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Erich Röhle
Resultaat: 100 EUR

Erich Röhle ( 1903 - 1991), collage op papier, collage Erich Röhle Glanchau 40x30cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, Duits bergdorp 27x19cm. Cond.: G

Barend Brouwer
Resultaat: 200 EUR

Barend Brouwer 1872-1936, Hollnds polderlandschap, olieverf op paneel 24x18 Cond:G