Ype Wenning (1879-1959) binnenhof met wasvrouw, olieverf op paneel. 23x14cm Cond:G
Leo Hohlfeld (Duitse School), olieverf op paneel, bospad met herder en schapen 50x60cm. Cond.: G
K. Scheunemann (Duitse School), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met figuren 47x66cm. Cond.: G
P.Renard 21e eeuw strandgezicht Katwijk met figuren, olieverf op paneel 25x20cm Cond:G
K. Valken 1909, olieverf op linnen, bomschuit en visservolk aan het strand 84x55cm. Cond.: G
E. Seifert (Duitse School), olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 60x42cm. Cond.: G
Adrianus van Everdingen (1832 - 1912 Utrecht), olieverf op linnen (marouflé), bosgezicht bij villa 55x40cm. Cond.: G
G.H Gobell Raalte 1786 Deventer 1833 (met provenance) ijsgezicht met schaatsers en twee figuren op de voorgrond, koek en zopie, Aquarel op papier 24x21cm Cond:G
J.H.Willem Wittenberg 1886-1963 ongesigneerd, geitje, litho op papier 50x34cm Cond:G
Rons 20e eeuw, verso Raoul Haerens Wingene, halfnaakte vrouw, Kunstkring Wenghina, Belgische school, olieverf op linnen, 70x50cm Cond;G
A.L Koster 1859-1937 toegeschreven aan Hollands landschap met knotwilgen en bloembollenveld, olieverf op linnen 24,5x18,5cm Cond:G
Theodorus van Wijngaarden (Rotterdam 1874- Voorburg 1952), boeren interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 42x35cm Cond:G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, bergachtig landschap met Almhut en figuren 23x31cm. Cond.: G
Bruno Bielerfeld ( 1879 - 1975 Duitse School), olieverf op paneel, dorpstraat met figuren 30x40cm. Cond.: G
C. Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - 1975), olieverf op paneel, kalf in wei 95x67cm. Cond.: G
Jan Kelderman, vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Alexander Essfeld 1874-1939, Duitse school, zeilboten op zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Monogram CBR besneeuwd landschap olieverf op linnen 48x34cm Cond:G
Th. Bernen 20e eeuw met antieke opengewerkte lijst, vrouw bij haard, olieverf op linnen, 44x28cm Cond:G
Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, bomschuiten op het strand, olieverf op linnen, 50x70cm Cond:G
A.J.Zwart Rijswijk 1903-1982 Laren, oud Hollands interieur met klok en aarderwerk, openhaard etc. olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, Duits bergdorp 27x19cm. Cond.: G
Barend Brouwer 1872-1936, Hollnds polderlandschap, olieverf op paneel 24x18 Cond:G