Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Zilveren sieraden
Resultaat: 90 EUR

Drie zilveren sieraden, 835/000, bestaande uit twee kruizen met edelstenen, o.a. turkoois, en diverse kwartsen en een lang Y-collier van koordschakels met een kwasthanger van Gourmetketting. Lengte 12...

Gouden oorringen
Resultaat: 90 EUR

Fraaie creolen GG 585/000, bol model met scharnier. ø 22 mm. breedte 4.5 mm. ca. 2.95 gr.

Twee zilveren herenringen
Resultaat: 90 EUR

Twee zilveren herenringen met bewerkt schild. Eén ring met het logo van de vrijmetselaars,ø 24x18 mm, en een ring met een langwerpig schild met vergulde rand voorzien van rode en gouden inleg met een...

Zilveren klemarmband met kleurstenen
Resultaat: 90 EUR

Sierlijke zilveren armband met kleurstenen. Brede klemarmband rijkelijk versierd met groene, rode en witte kleurstenen. Afgewerkt met vergulde accenten. Breedte 25-40 mm, 835/000. ø 60x48 mm ca. 62.3 ...

Gouden fantasiering
Resultaat: 90 EUR

Gouden bolle ring, 585/000. Gouden bolle ring gemaakt uit staafjes met bewerking. Breedte 14 mm. ø 57, ca. 4.6 gr.

Bloedkoraal
Resultaat: 85 EUR

Snoer bloedkoraal, ø 5.5-6.5 mm, met GG 585/000 eindstuk. Lengte 47 cm ca 26 gr.

Omega uurwerk
Resultaat: 80 EUR

Omega uurwerk herenhorloge, met goudkleurige kast. Mechanisch. Seamaster "De Ville" Lopend. Cond.:R. De wijzerplaat is aangeslagen.

Gouden ring fantasie
Resultaat: 80 EUR

Ring GG 585/000 fantasie. Strakke ring met aan de bovenzijde een iets oplopende golf, breedte bovenzijde 12 mm. ca 3.3 gr, ø 55 Nieuw

Zilveren armband met kleurstenen
Resultaat: 75 EUR

Zilveren klemarmband, 835/000, sierlijk bewerkt met veel groene en witte stenen. Voorzien van vergulde randen. Breedte 31-10 mm. ca.48.55 gr. Grootte 65 mm

Zilveren miniatuur; gouden koets
Resultaat: 70 EUR

Zilveren miniatuur: "De gouden koets", 835/000. Met zes paarden, de koetsier op de bok en een mannetje aan de achterkant. ca. 70 gr. 13x2x4 cm. Cond.: G

Zilveren ronde broche met edelstenen
Resultaat: 70 EUR

Bijzondere broche, zilver 835/000, met diverse edelstenen. Ronde broche, ø 53 mm, versierd met een ster bezet met stukjes agaat in diverse kleuren, in driehoeken geslepen. ca. 31.4 gr. Breedte 14,5 mm

Zilveren collier met 2 ringen
Resultaat: 70 EUR

Zilveren collier en twee ringen, 925/000, met turkoois. Een sierlijke choker met bloem en bladbewerking met turkoois en twee bijpassende ringen met turkoois. Totaal ca 27.6 gr. ø 51 en 53, lengte 46 c...

Drie zilveren ringen met kleurstenen
Resultaat: 70 EUR

Drie grote kapitale ringen, zilver 835/000, met kleurstenen. Peervormige ring met witte en blauwe stenen, grootte 32x24 mm, een ovale ring met paarse en witte stenen, ø 24x23 mm, en een ovale ring met...

Spoorweg horloge
Resultaat: 70 EUR

Oud spoorweghorloge, regulateur-automobile met 8 daags uurwerk, groot model ø65mm secondewijzer zit los, USAP 816321 DRP 175275 octava

Ring Rood en geelgoud met granaat
Resultaat: 70 EUR

Elegante ring GG/RG 585/000 met granaat. Bandring met sierlijke bladbewerking aan de zijkanten met een markies geslepen granaat. Breedte 12 mm. ca. 3.5 gr ø 53

Collier en oorhangers parels en GG.
Resultaat: 60 EUR

Parelcollier, armband en oorhangers met GG 585/000. Collier met grijze parels met GG schijfjes met witte parels en GG bolsluiting. Een parelarmband met kleinere grijze parels met GG schijfjes en witte...

Twee gouden broches
Resultaat: 60 EUR

Twee broches GG 585/000. Eén broche gemaakt van een sluiting met gefacetteerde granaat en een broche met twee schilden met filigrain bewerkingen. Beide broche hebben een onedele brochering. 18,5x25 mm...

Zakhorloge in standaard
Resultaat: 60 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, met fraai bewerkte wijzerplaat en gegraveerde achterplaat voorzien van een paard, ø 46 mm. Rond 1900. Het horloge is voorzien van een zilveren horlogeketting en een fraai...

Collier en armband met granaat en parels
Resultaat: 60 EUR

Collier en armband met granaat en parel aan een zilver vergulde sluiting met witte en rode stenen. 3 rijen collier en armband met granaat, rond ø 6.5 mm, en zoetwaterparel, ø 7 mm, bevestigd aan een z...

Collier en armband met onyx en calcedoon
Resultaat: 60 EUR

Collier en armband met onyx en calcedoon aan een zilver vergulde sluiting met witte en zwarte stenen. 3 Rijen collier en armband met 1 rij onyx, rond ø 6.5 mm, en 2 rijen calcedoon, ø 6.5 mm, bevestig...

Collier en armband met jade en parels
Resultaat: 60 EUR

Collier en armband met jade en parels aan een zilver vergulde sluiting met witte en groene stenen. 3 Rijen collier en armband met jade,gefacetteerd ø 6.5 mm, en zoetwaterparels, ø 6.5 mm, bevestigd aa...

Hanger met maansteen en bergkristal
Resultaat: 60 EUR

Hanger 375/000 met maansteen in hartvorm en een kleine bergkristal. Hartvormige hanger met maansteen, 10x9 mm en daarboven een bergkristal, ø 3.5 mm. ø hangeroog 3 mm. ca 2.3 gr.

Twee zilveren herenringen
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren herenringen met bewerkt schild. Twee ovale ringen, één met het logo van de vrijmetselaars en een bewerkte scheen, ø 24x18 mm, en een ring met een vergulde rand met blauwe en gouden inleg...

Zakhorloge
Resultaat: 60 EUR

Zilveren zakhorloge met spillegang, London. Horloge met extra kast en voorzien van zilveren horlogeketting met gourmetschakels. Horloge behoeft restauratie bij glas,wijzers ontbreken en de plaat is be...