Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees trekpotje
Startprijs 80 EUR

Chinese dekseldoos met hengsel Queng Lung, met floraal en perzik decor in goede staat 7,5x12,5ø

3 Kastkommen met haan
Startprijs 90 EUR

Drie antieke kastkommen , Chinees porselein , kommen met floraal en haan decor 5,2x15,4 ø Cond:G

Grote yixing theepot met tekens
Startprijs 1.000 EUR

Zeer grote antieke Chinese Yixing theepot met Chinese tekst 19e eeuws in goede staat 20x26x16ø

3 Chinese vazen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw, in Kang Xy stijl met karper decor, in goede staat 24x12cm Cond:G

5 Chinese schoteltjes
Startprijs 150 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met spelende kinderen, geschulpte omranding, 4 goed, 1 gelijmd 11ø Cond:R/G

Chinese blauw/witte theepot met draken
Startprijs 500 EUR

Antieke Chinees porseleinen theepot Wanli gemerkt, met drakendecor in goede staat 15x12x9cm

3 Chinese gekleurde borden, 18e eeuw
Resultaat: 175 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met goud en floraal decor(lichte randschades) 23,3ø Cond:R/G

3 Chinese gekleurde borden, 18e eeuw
Resultaat: 175 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari borden met diverse decors lichte randschades Cond:R/G

2 Chinees jade snijstukken
Resultaat: 95 EUR

Twee oude Chinese Jade snijstukken met visdecor, 20e eeuw 7-9cm Cond:G

Yixing trekpotje, 6-kantig
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese 6 kantige Yixing theepot(gesigneerd) 1e helft 20e eeuw of later, in goede staat 8,5x19x13cm

2 Yixing trekpotjes met vierkant gemerkt
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinese Yixing dekselkannen met zeeftuit, gemerkt, 20e eeuw in goede staat 8x10x8ø

Yixing trekpotje met boomstam en eekhoorn
Resultaat: 60 EUR

Oude Yixing theepot met boomtakdecor en eekhoorn op deksel 20e eeuw14,5x15x9cm

5 Chinese olielampje, terracotta
Startprijs 60 EUR

Vijf antieke Chinese terracotta lampen afkomstig uit schip, Vung Tau Cargo omstreeks 1690, in goede staat (chip) 4x14,5ø

Chinese blauwe theebus, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen theebus met floraal decor (zonder deksel) in goede staat 12,5x7x7

Grote handbeschilderde Chinese rijstschaal, 19e eeuw
Resultaat: 210 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen schaal met handbeschilderde landschaps en figuren decors, 2e helft 20e eeuw in goede staat 58x23x6cm Cond:G

3 Delen aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Drie delen oud keramiek, een dekseldoos met koper beknotte deksel, een okerkleurige vaas met rood-blauw decor, Deense bolvaas met blauw decor, gemerkt Denemarken 838/431 14-18cm Cond:G

Chinese schaal, zilveren hengsel
Resultaat: 70 EUR

Achtiende eeuwse gesigneerde Chinese schotel met zilveren hengsel diep blauw floraal decor en geschulpte rand in goede staat 14x15,7cm

Chinees bord, zilveren hengsel
Startprijs 80 EUR

Zeldzame 18e eeuwese Chinees porseleinen bord met floraal en vogel decor in coulissen en zilveren beugel(bord gerestaureerd 21ø Cond:M/R

3 Fam Verte schalen
Resultaat: 65 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schalen met rose decor, goud floraal en figuren beide met kleine restauratie 23-27cm Cond:R

2 Marmeren tempelleeuwtjes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinese Jade tempelhonden op marmeren sokkel omstgreeks 1900 in goede staat 12x8x5cm

Grote blauw/witte Chinese vaas ca. 1900
Resultaat: 2.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met coulissen decors omstreeks 1900 landschapen en symbolen decor, in goede staat 48,5x18øcm.

Servies
Resultaat: 25 EUR

Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...

5 Aardewerken Delfts borden
Resultaat: 160 EUR

Vijf 18e eeuwse Delfts blauw keramieken borden met floraal decor gemerkt, de Pijp randschade 23ø Cond:R/G

4 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse florale decors in goede staat (minimale chip) 22-23ø cm Cond:G

Grote blauw geglazuurde schotel, 18e eeuw
Resultaat: 800 EUR

Grote antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met blauw glazuur in goede staat 6,5x39ø

Delfts blauw bord, 17e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Groot 17e/18e eeuws Delftsblauw bord met chinees decor in coulissen (randschades en scheur) 35cmø Cond:M

Chinees capucijner porselein
Resultaat: 140 EUR

Lot 19e eeuws Chinees porselein capucijner 5 kop en schotels, dekselkom, deksel zit vast en losse deksel
Cond:R/G

4 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en goud decor (haarlijn ) 22-22,5ø cm Cond:R/G

Groen geglazuurde vierkante vaas ca. 1900
Startprijs 800 EUR

Antiek Chinees porseleinen knobbelvaas, met vierknte basis en groen glazuur omstreeks 1900 in goede staat 23x9.8x9.8cm Cond:G

4 Delen porselein
Startprijs 10 EUR

Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...

2 Satsuma vaasjes + houten beeld
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Satsuma vaasjes ostreeks 1930, in goede staat en een Oosters houtgestoken beeld met 5 figuren in goede staat 20-28cm Cond;G

6 Delen Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein twee maal gemberpotten, twee maal theebus zonder deksel, twee 18e eeuwse Chinese borden 9-16cm Beschadigd

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschappen en koperen deksel 20x15øcm

3 Kopjes en 3 schotels
Resultaat: 110 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein Kang Xy 17e-18e eeuw 2 kop en schotels met floraal en visdecor, en een los kopje en een losse schotel 3,8x13,4

3 Japanse kommen
Startprijs 90 EUR

Drie oude Japanse 19e eeuwse kommen twee maal Imari eenmaal kantonaas ø18-ø25 Cond:G

2 Chinese kopjes ca. 1900
Startprijs 500 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900(gemerkt) met binnenin mintgroene glazuur en buitenom rood met bamboe decor. 4,7x6ø cm Cond:G

Chinese fruittest + 15 schoteltjes, vismotief
Startprijs 30 EUR

Achtiende eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal(beschadigd) en 15 Chinese schotels meest met visdecor 20 eeuw (chips) 11-22 cm Cond:M/R

Wedgwood serviesje, Briar Rose
Resultaat: 50 EUR

Oud Engels Wedgwood servies, decor: Briar Rose bestaande uit, theepot 18 kop en schotels minimale chip mogelijk 6-21cm Cond:R/G

6 Imari kommen met deksel
Resultaat: 160 EUR

Zes antieke Imari porseleinen kommen met deksels 19e eeuws met floraal en gouddecor(gemerkt) 9x13øcm Cond:G

5 Fam Rose borden
Resultaat: 60 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose borden met figuren, vogels en floraal decor in goede staat 21x25ø

2 Blauwe Chinese beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen beelden 20e eeuw met blauw en drakendecor(gemerkt) voorstellend twee hoogwaardiheidsbekleders 29-31cm Cond:G

2 Chinese gekleurde vazen
Startprijs 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met vogels, mandarijeenden floraaldecor en tekst, meerkleurig, 2e helft 20e eeuw 48x25ø Cond:G

5 Delen Chinees porselein
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen antiek Chinees natuursteen en porselein 7.5-21cm (beschadigingen) Cond:R/G

4 Franse Sevres doosje, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Vier antieke Sevres porseleinen dekseldoosjes met diverse decors, drie maar Sevre een maal fayence gemerkt A.L 4,5x7,5cm Cond:G

3 Chinese snuffbottles, figuren
Startprijs 50 EUR

Drie oude Chinese porseleinen snuffbottles in de vorm van figuren, waarvan een erotisch 1e helft 20e eeuw 7,5x9cm Cond:G

Kang Xi schotel, zilveren beugel
Resultaat: 100 EUR

Chinese Kang Xi schotel met zilveren beugel. Kang Xi schotel voorzien van bloemdecor. De beugel met gecontourneerde rand voorzien van parelbewerking. MT.: Van Kempen Voorschoten jl.: Z 1884. Voorzien ...

Yixing theepot
Startprijs 300 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinese yixing theepot(gemerkt) mooie kwaliteit in goede staat 5x7,2øcm

Groot KPM bord
Startprijs 30 EUR

Groot antiek Duits KPM porseleinen opdienschotel, met geschulpte gouden rand 19e eeuw 40øcm Cond:G