Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Scheerbekken, meester timmerman
Resultaat: 60 EUR

Antieke keramieken scheerbekken van Timmerman meester omstreeks J.B.G met winkelhaak en passer, naam en zon7x27x21 Cond:G

Blauwe kom + 4 vaasjes
Startprijs 30 EUR

Vijf delen porseleinen/keramiek omstreeks 1880 met chinees decor, een kastkom en drie vaasjes en gemberpot 7-18cm Cond:G

2 Rijstschalen, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Chinese rijstschalen met landschaps en figuren decor omstreeks 1880 15-43cm Cond:G

Chinees porseleinen krekeldoosjes
Resultaat: 40 EUR

Achtiende eeuwse Chinees porseleinen krekeldoos met figuren en florale decors oude haarlijn 0.5cm 4,5x12x7cm Cond:G

Groot imari bord
Startprijs 80 EUR

Groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met geschulpte rand en florale decors in goede staat 36,8ø

4 Delen Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein 18e eeuw(beschadigingen), dekselpot met zilveren montuur en stop, Chinese kom met zilveren hengsel, twee maal onderzetter Kang Xy 10-17cm Cond:M

5 Delen porselein
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein, 2 shotels 18e eeuw met floraal decor en geschulpte rand (chips) 1 kop en schotel 19e eeuw met peterseliedecor, losse schotel peterseliedecor minimale chips 8-15cm ...

2 Chinese schalen
Resultaat: 40 EUR

Twee 17e 18e eeuwse Chinese schalen gemerkt en met floraal decor in goede staat 17-18cm

7 Delen Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein, Kang Xy vaas, familie Roze vaas en kopje, gele kom, kang Xy schotel, en coulissen schotel, Imari schaaltje(beschadigingen)8-24cm Cond:M/G

2 Chinese beeldjes + kannetje
Startprijs 40 EUR

Drie maal Japans keramiek, soya kannetje, en twee terracotta geglazuurde figuren 11-15cm Cond:G

Divers antiek serviesgoed
Resultaat: 250 EUR

Divers antiek serviesgoed kop en schotels met roofvogel of papagaai decor omstreeks 1880 craquele en minimale chip 4 kop en schotels Kutani porselein 5x9,8ø Cond:R/G

Chinese Yixing vaas
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Chinese Yixing pijpvaas, ongemerkt 19e of 20e eeuw 27x14ø Cond:G

Terracotta wandschotel
Resultaat: 20 EUR

Antieke Duitse terracotta Historisme pronkschotel met ranken en putti decor, omstreeks 1880, gemerkt J.M. in goede staat 42øcm

6 Delen KPM
Resultaat: 35 EUR

Zes delen antiek porselein omstreeks 1900, kop en schotel, Altwasser, bordje KPM, kop en schotel KPM, schaaltje KPM 6-17cm Cond:G

Porseleinen speeldozen
Resultaat: 50 EUR

Zeven porseleinen speeldozen met deksel 2e helft 20e eeuw gemerkt Cinderella 6-8cm Cond:G

Porseleinen beeld, dame
Startprijs 100 EUR

Oude porseleinen figuur met zwaardentekens, omstreeks 1900, Meissen Volkstedt Rudolstadt, vrouw met stok en druiven, in goede staat 28cm

Chinees serviesje
Startprijs 50 EUR

Oud Japans porseleinen theeservies omstreeks 1930, dunne bodem met portret in het licht bestaande uit theepot 4 kop en schotels melkkan en suikerpot 5-19cm Cond:G

Yixing theepot
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met Chinese tekens en bamboe decor, in goede staat 11x21x12,5cm

Zwiebelmuster serviesje
Resultaat: 35 EUR

Antiek Duits Zwiebelmuster porseleinen theeservies omstreeks 1900(gemerkt, R.) bestaande uit theepot, melkkan en 13 kop en schotels, minimale chip mogelijk 7-19cm Cond:G

6 Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor, verso gemerkt met blad minimale chip rand. 12,6ø-13,8øcm

Delfts blauw kaststel
Startprijs 40 EUR

Hollands oud Delft Hollands Kaststel 2e helft 20e eeuw floraal decor in goede staat 26x40cm

Chinese kom
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen kom, 18e eeuw met floraal decor, en symbool op bodem, minimale glazuurschade rand 7x14,6ø cm Cond:G

Duitse kruiken
Resultaat: 80 EUR

Vier oude Duitse steengoed kruiken, 19e eeuw tot 1930, grote blauwgrijze kruik met vogeldecor, blauwgrijze kruik met floraal decor, kleinere kruik met floraal decor, en bruingeglazuurde baardmankruik ...

Duitse kruiken
Startprijs 80 EUR

Vier antieke Duitse steengoed kruiken omstreeks 1800 a 1900, 27-39cm grote kruik blauw decor, kleine kruik blauw decor, klepkan Westerwald blauwgrijze kruik, beschadigingen: Cond:G

Chinees bord
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G

Vijf maal Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal antiek Chinees porselein familie rose, drie familie Rose kopjes 18e-19e- eeuws en twee kopjes floraal decor Cond:R/G

Zes Chinese kop en schotels
Resultaat: 60 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuws drie keer chinees Imari, drie keer Kang Xy(kopje gekrampt) minimle chips mogelijk Cond:R/G

Vier Chinese Kang Xy kopjes
Resultaat: 110 EUR

Vier maal 18e -19e eeuws Chinees porselelein Kang Xy kopjes met ruiter te paard in landschaps decor, twee goed 1 beschadigd 3x5ø Cond:R/G

Wedgwood servies
Startprijs 30 EUR

Antiek Wedgwood servies, gemerkt Goode 19 South Audley St. grosvener Sg. London, decor Pearl ca. 1900. Blauw met goud lijndecor en tekst "Diligentia Ditat" bestaande uit: 8 diepe borden, 26 platte bor...

Kinderserviesje, Fürstenberg
Startprijs 50 EUR

Oud Fürstenberg porseleinen serviesje 20e eeuw met roze rood floraal decor, koffiekan, 6 kop en schotels, melk en suikerpot in goede staat 6-20cm

Groot Delfts blauw bord
Resultaat: 30 EUR

Groot 18e eeuws Delfts sierbord met tuindecor, ranschade 34,7ø Cond:R

Porseleinen plaquette in lijst
Startprijs 25 EUR

Grote beschilderde tegel omstreeks 1940 ridder te paard met draak monogram JJB '42 in goede staat 30x15cm

6409
Resultaat: 25 EUR

Zes oude royal Kopenhagen kop en schotels met goud en floraal decor 20e eeuw 7-12,5cm Cond:G

Antiek servies
Resultaat: 60 EUR

Antiek servies omstreeks 1880 met gouddecor en floraal decor(ludwigsburg) bestaande uit: theepot, 9 kop en schotels(chips en een kopje kapot)12 borden, 5-22cmm Cond:R/G

Servies, Freiberg
Resultaat: 25 EUR

Duits Freisberg porseleinen serviesgoed 22-delig: 1x soepterrine, 1x vleesschaal, 1x dekselschaal, 6x ontbijbord, 1x sauskom, 12x groot bord (minimale chips mogelijk) 21-35cm. Cond.: G

Tegeltableau ca. 1930
Resultaat: 20 EUR

Oude 6-pas tegeltableau ca. 1930 met bloemvaasdecor in goede staat 48x30cm.

Diverse kop & schotels
Resultaat: 135 EUR

Tien gemerkte Chinees porseleinen kop en schotels(8 met deksel) omstreeks 1900, bloemen en vogeldecor 7x10ø Cond:G

Chinees bordje (chip)
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws Imari bord met decors van flora en goud ø22,7cm. (randschade) Cond.: R

Lot Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Lot Chinees porselein 4 schotels, twee kopjes, Chinees Imari kom Cond:R/G

18e eeuwse trekpot
Startprijs 80 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale trekpot met floraal decor, deksel en tuit gelijmd 11x9x15 Cond:R

Samson kom
Resultaat: 80 EUR

Samson porseleinen kom 18-19e eeuws met Chinees/Europees decor in goede staat 7x15ø

Chinese kom
Startprijs 80 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kom met gebouwen in landschapsdecor (haarlijn) Cond:R

18e eeuws Delfts bord
Resultaat: 100 EUR

Mooi 18e eeuws Delfts aarderwerk bord met jachtdecor, haas, hond en jachthoornblazer, glazuurschade 23ø Cond:R/G

Queng Long bordje
Resultaat: 25 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van tuin en bloemen ø23,3cm. (minimale chips) Cond.: R

2 Staffordshire hondjes
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke Engelse keramieken staffordshire honden omstreeks 1900 in goede staat 24cm Cond:G

Peking glazen vaasje
Resultaat: 125 EUR

Oud Chinees Pekingglazen knobbelvaasje met drakendecor, stukje uit bovenrand. 15x7,5øcm Cond:R/g

Diverse schaaltjes, Zwarte Kip
Resultaat: 20 EUR

Negen antieke Chinees porseleinen chicken-kommen ca. 1900: 1x grote en 8x kleinere (2 kommen met chip) ø12-ø17cm. Cond.: R-G

Twee borden grensovergang
Startprijs 40 EUR

Twee grote antieke societe borden ceramique maastricht omstreeks 1900 met koude beschildering, Maria vlucht Glane, Mederlandse grens Glanerbrug (beschildering versleten 38ø Cond:R