Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwald klok uurwerk vervuild, deurtjes weg 34x25x15cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwalder appelklok uurwerk vervuild, deurtje weg 35x25x15cm Cond:R/G
Oude eikenhouten Wuba Westminster regulateur met kwartierslag op 3 gongstaven 2e helt 20e eeuw in goede staat 75cm
Defect antiek Weens uurwerk, slagwerk en secondenwerk is eruit, met 1 gewicht, eigenbouwkast 89cm Cond:M
Antieke Weense 1 gewicht uurwerk in eigenbouw klokkast, functies niet getest 89cm Cond:R
Antieke Franse eikenhouten tafelpendule omstreeks 1890 met achtdaags uurwerk, halfuurslag, gemerkt Deletrez Paris in goede staat 28x20x14 cm
Kopie van een Neuchatel pendule met vernis Martin beschildering, 2e helft 20e eeuw met 8 daags uurwerk en halfuurslag gemerkt Du Chateau 41cm Cond;G
Oude Franse mahoniehouten tafelklok met bronzen ornamenten, achtdaags uurwerk en slagwerk ( man slaat op bel) 2e helft 20e eeuw in goede staat 33cm
Antieke Franse pendule omstreeks 1870 met stil 8 daags uurwerk gemaakt compositiemetaal(stuk kruis af, vinger af) 30cm Cond:R
Oude eikenhouten Friese Schippertjesklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 72cm
Oude mahonie wandklok met messing omstreeks 1980 met 4 klokjes op batterij, functie met seconden aanduiding(grote steden). 40ø cm Cond:G
Vier ode Duitse compositiemetalen wekkers met Kölner Dom en kabouters , 3 heel 1 beschadigd, functies niet getest 19x16x6cm Cond:R/G
Kleine Franse comtoise klok 2e helft 20e eeuw in goede staat 26x16x9cm
Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1890(opzet kroon mist) in goede staat 85cm Cond:G
Apart oud tafelklokje 20e eeuw met houten kast, defect 26x16x7cm Cond:M
Negentiende eeuws messing tijdschakelaar waarschijnlijk Duitsland omstreeks 1880 met complex mechanisme met bovenliggende balans 14x8,5x9 Cond:R/G
Schijnwerper 50er jaren, chroom en zwart gelakt metaal, in goede staat, en een wandklok 60er jaren elektrisch met blauw glazen steun Clockmovement by Lanshire en centrale secondenwijzer 22x22x8cm
Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw handbeschilderd, in goede staat 55x30x16cm Cond;G
Antieke reiswekker omstreeks 1900 Duitsland met speeldoos, seconde aanduiding, vernikkeld, lichte oxidatie 15cm Cond:G
Putti draagt klok 2e helft 20e eeuw 8 day clock(eigen bouw?) 60 cm Cond:G
Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø
Marmeren Art Deco klokkenstel, drie delig met Junghans mechanisch uurwerk omstreeks 1930(chips marmer) 18-25cm Cond:R
Hollands Friese schippertjesklok 2e helt 20e eeuw met noten kast en maanstand in goede staat 78cm