Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kapmessen
Startprijs 90 EUR

Twee oude antieke kapmessen twee keer gemerkt Corneta, in goede staat 52x57cm

Kruithoorn, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Kruithoorn 19e eeuw, gemaakt van bewerkt leer en messing. leer bewerkt met rocailles en fazanten (naad laat iets los) 22cm. Cond.: G

2 Kruithoorns
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke koper en messing kruithoorns, jager in landschapsdecor, en jachthond met grijpvogel 16-24cm Cond:R/G

2 Krissen
Resultaat: 180 EUR

Twee oude Indonesische krissen, eerste helft 20e eeuw in goede staat 35-37cm

Kapmes
Resultaat: 70 EUR

Oud antiek Indonesisch kapmes (parang) in goede originele staat 67,5cm

2 Tinnen borden
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke tinnen borden 18e/19e eeuw een met drie stempels, een met onduidelijke stempels. 24-32cm Cond:G

10 Delen oud/antiek tin
Startprijs 35 EUR

Tien delen oud/antiek tin 19e-20e eeuw met o.a: 6 maatbekers, 1 zoutstrooier, 1 vaas en 1 pul 4-22cm. Cond.: G

Tinnen kraankan met comfoor
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse tinnen kraantjeskan licht bedeukt 44cm Cond:R/G

Kavel divers tin
Resultaat: 80 EUR

Lot divers antiek tin, o.a. 2 brandewijn kommen 17e-19e eeuw 2 klepkannen 18e-19e eeuw twee sets lepels 18e eeuw en twee tablets omstreeks 1900 12-30cm Cond:R/G

Divers antiek tin
Resultaat: 50 EUR

Zestien delen antiek tin 18e/19e eeuws o.a. brandewijnkom, borden, blaker, lepels, dekselpot, klepkan Cond:R/G

Tinnen matenset, 7-delig
Resultaat: 25 EUR

Zeven delige tinnen matenset, 18e 19e eeuws geeikt en gemerkt o.a. Meeuws en S. Hage 6-21cm Cond:G

2 Antieke kraantjeskannen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke tinnen kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw, grote kan met comfort, kleine kan zonder comfort en kraansluiting 21-38cm R/G

Lepelrek
Resultaat: 180 EUR

Hollands lepelrek met 15 tinnen lepels en originele restbeschildering, licht wormbeval 27x28x8cm Cond:R/G

4 Tinnen koffiekannen
Resultaat: 30 EUR

Vier prachtige 19e eeuwse tinnen theekannnen in goede staat. kleine beschadigingen 20-27cm Cond:G

Geelkleurige koffiekan
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame geel beschilderde tinnen Empire kraantjeskan omstreeks 1820 in goede staat 42cm Cond:G

Divers tin
Startprijs 40 EUR

Lot divers tin 19e/20e eeuws o.a. koffiepot, kannen, lepels, maten, zeef en tablet etc

Theestoof met open spijlen
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak en hengsel en spijlen 45x36ø in goede staat

Haardscherm
Resultaat: 40 EUR

Oud messing haardscherm, 20e eeuw in goede staat 61x101cm

Haardstel met bokken
Startprijs 60 EUR

Drie delig haardstel van messing, met twee messing vuurbokken, 19e eeuws. 28-60cm Cond:R/G

2 Koperen haardbakken
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse koperen houtbakken met hengsel(gerestaureerd) ø41-ø42cm Cond:G

2 Oude haardplaten
Resultaat: 50 EUR

Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G

Antieke kachel
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke gietijzeren Jugenstil kachel omstreeks 1910 (stuk van deurtje af, en van het binnenwerk is een stukje af) 163x40x41cm Cond:R/G

IJzeren wafelijzer
Startprijs 30 EUR

Groot vooroorlogs gietijzeren wafelijzer, gemerkt C.F. in goede staat 66x24ø

Kachel
Resultaat: 90 EUR

Antieke Hollandse potkachel merk sun, omstreeks 1900 in goede staat 75cm Cond:G

Dubbelzijdig kopergeslagen haardscherm
Startprijs 60 EUR

Groot oud messing kopergeslagen haardscherm in waaiervorm, omstreeks 1920 met figurendecor, licht beschadigd, 70x90x12cm Cond:R/G

Haardstel
Startprijs 40 EUR

Oud messing haardstel met paardenhoofden 1e helft 20e eeuw 5 delig 70x15ø Cond:G

Gietijzeren sierplaat
Startprijs 15 EUR

Oude gietijzeren wandversiering 20e eeuw met paardengespan voorstelling. 62x28x1,5cm Cond:G

Messing haardset, 5-delig
Resultaat: 25 EUR

Messing haardset 19e eeuws bestaande uit vuurbokken, pook, schep en tang. 20-70cm Cond:G

Koperen bijzettafel
Startprijs 130 EUR

Zware bronzen lage bijzettafel met handgrepen 19e eeuw (voetenbank) 26x54x36cm

Schwarzwalder tafelstuk
Startprijs 150 EUR

Antiek Duits Schwarzwalder tafelstuk omstreeks 1880 met jager en Gems op rotspartij(beschadigd) 39cm Cond:R/G

Diverse boeken
Resultaat: 260 EUR

Acht diverse oud antiquarische boeken, schildpad boekkaft met zilver, Almanach JesuChristi 1785 met zilveren beslag, en vlekken, bijbel met biedermeier zilveren sloten, Staten Generaal, boekje met kaa...

Geschiedenisboek 1621
Startprijs 300 EUR

Zeer vroeg Hollands 17e eeuws Heilig boek, generale kerkelijke historie van Neder- Landt By Jan Cnobbaert Antwerpen, anno M.DC.XXIII, vol met beschrijvingen, kardinalen etsen etc. (band beschadigd) 13...

Mooie bijbel, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Mooie 18e eeuwse Hollandse bijbel met lederen band en bronzen slot, in goede staat door H.Brandt, D onder de Linden, P.Schouten, J. de Groot in compagnie 1786 27,5x10x23cm Cond:G

3 Bijbels
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke bijbels, Staten Generaal vol met gravures 1810 J Brandt en zoon, Staten Generaal te Haarlem JOH Enschede en zonen met zilveren slot, Staten generaal 1884 met gouden slot Cond:R/G 13-18cm

5 Boeken, Grande Geographie Bong
Resultaat: 75 EUR

Vijf delen Grand Geographie Bong en co (antiquarisch, maison edition) sommige kaften iets beschadigd Cond:R/G

2 Delen naaldwerkkunst
Resultaat: 20 EUR

Twee delen Oosterse handwerkkunst met gouddraad, Indische danser en Indische olifant, 39-54cm Cond:G

Lederen tabaksdoos, zilveren applicaties
Startprijs 80 EUR

Antieke ovale leren tabaksdoos met zilveren naamplaat en zilveren applicaties met scharnier. 14x10x4cm Cond:G

Apothekers accesoires
Startprijs 200 EUR

Groot lot antieke apothekers voorwerpen o.a. pillenmaker, geluidstrechter distilleerglas, flacons en gewichten, microscoop, injectiespuit etc. interessant lot voor verzamelaars 4-40cm

2 Boeken, Aldo Rossi
Startprijs 70 EUR

Twee Italiaanse boeken, Aldo Rossi La Conica e Cultre caggetiere, en Esercizio formale 1979 30,5x21,5cm Cond:G

13 Boeken Rotterdam
Startprijs 50 EUR

Dertien oude boeken over Rotterdam o.a. door Tinus de Does diverse wijken, en een prentenboek door J. Aarse, Hazewinkel, Kossman 16x17x26cm Cond:G

Kleine petroleumlamp, rood/messing
Resultaat: 70 EUR

Zeldzame kleine majolica petroleumlamp omstreeks 1880 met messing bewerkte basis en restvergulding, staande op klauwpoten in goede staat. 40x9cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 85 EUR

Antieke opaline glazen bloembeschilderde petroleumlamp omstreeks 1900(geelectrificeerd) 47cm Cond:G

Staande petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Jugendstil staande majolica petroleumlamp, omstreeks 1900 met floraal- en zweepslagdecor, in goede staat 55x26cm

Staande petroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Historisme staande petroleumlamp met bewerkte compositiemetalen voet en gebloemd keramieken reservoir (geëlektrificeerd, 1 kap gelijmd)in goede staat

Messing kroonluchter
Resultaat: 30 EUR

Oude messing kroonluchter 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 5 lichts 61x52cm Cond:G

2 Petroleumlampen
Startprijs 100 EUR

Twee opaline glazen antieke petroleumlampen met bloemendecor omstreeks 1900 (geelectrificeerd) Cond:G

Keramieken petroleumlamp
Resultaat: 80 EUR

Antieke keramieken petroleumlamp omstreeks 1900 met blauwe bloemen, staande op vier leeuwenpoten 40x20cm in goede staat

Messing tafellamp
Resultaat: 55 EUR

Grote oude messing tafellamp, 2 lichts met bloemvormige matglazen kappen en porseleinen tussenstukken, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 59cm Cond:G