Zeldzame grote 19e eeuwse bronzen scheepskompas in originele kist met verzilverde gegraveerde wijzerplaat 39x22x3cm ongemerkt
Grote ijzeren drie tand, 18e eeuws, mogelijk ouder, met messing rozet, in goede staat 191cm
Elf delen Cast stainless steel Olav Joff Norway, vervaardigd door Polaris steel art, 4 vazen, 1 schaal, 6 kandelaren 7-20cm Cond:G
Prachtige Duitse koperen bewerkte Jugendstil kan met hangcomfoor in florale zweepslag vormgeving omstreeks 1900, gemerkt C.E.D met twee hellebaarden, in goede originele staat 48x32x23cm
Gesigneerde Jugendstil koperen kan op comfort met brander, door Conrad Kurz en co, kleine deuken 30cm Cond:R/G
Prachtige grote Duitse Jugendstil wijnkoeler met floraal decor, gemaakt van tin omstreeks 1900 in goede staat
Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G
Drie delen messing 20e eeuw 2 Jugendstil kaarskandelaren, Grieks beeld Fanacidis nr 16/25 vrouw met schild 23-29cm
Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G
Drie oude industriële bouwlampen met benzine aggregaat omstreeks 1950, gemerkt Dynaf nv Alkmaar (oxidatie) 54x35x31cm Cond:R/G
Hollandse antieke Jugendstil kruidenwandkast, met 12 keramieken lades en deurtje, omstreeks 1900 in goede staat 15x34x35cm
Antieke Duitse vergulde bronzen historisme schaal op 4 klauwpoten omstreeks 1880, historisme met putti en rocailles in goede staat 6x35x37cm
Antieke Duitse glazen W.M.F schaal met koperen omranding, figuur omstreeks 1900 in goede staat 15x21x18cm
Gesigneerd bronzen Jugendstil presenteer tablet met waterlelie decor, gesigneerd Bernhard, omstreeks 1900 in goede staat 18x24cm
Negentiende eeuwse gesneden miniatuur ark met diverse figuren aan boord met tekst onder de boot. Zeer apart in goede staat 3,5x5x2cm
Drie delen oud messing met florale en emaille beschildering, in Jugendstil stijl 20e eeuw 10,5-25cm Cond:G
Twee antieke Chinese dekseldozen omstreeks 1900-1930 met drakendecor van metaal (plated) signatuur op de lichtmetalen dekseldoos(scharnier kapot donkere doos) 10-12cm Cond:R/G
Antieke Chinees bewerkte koperen theebus met landschapsdecor (gemerkt) omstreeks 1900 in goede staat 12x9,5x6cm
Negen Oosterse bewerkte benen lamellen met erotische voorstellingen 10-11cm Cond:G
Oude antieke parfum flacon 1e helft 20e eeuw koraal? 6,7cm Cond:G
Zeldzame antieke houtgesneden Oosterse stopfles 18-19e eeuws met Oosterse en Europese figuren in soldaten tenue's 12x3,5cm Cond:G
Oude gesigneerde Chinese snuffbottle met landschap- en figuren decor 20e eeuw. In goede staat. 7cm
Twee prachtige zeldzame handgrepen van een Indonesische kris, kopergeslagen en bezet met stenen 20e eeuw 12-15cm Cond:G
Oude Chinese koraal kleurige bewerkte snuffbottle gesigneerd, figuren en landschapsdecor 6,7cm Cond:G
Oude antieke Oosterse parfum flacon, bewerkt met filligrain en hoornen zijstukken met figurenvoorstellingen en florale voorstellingen, bezet met stenen 12cm Cond:G
Oude Chinese hoorngestoken drinkbeker met rondom figuren in landschapsdecor, 20e eeuw in goede staat 11x15x12cm
Oude Chinese hoorngestoken drinkbeker met rondom figuren in landschapsdecor, 20e eeuw in goede staat 6,5x14,5x12
Oosterse gegraveerde schedel met diverse dierenafbeeldingen in goede staat 28x40x19cm
Antieke Russische beschilderde dekseldoos/tabaksdoos met arrenslee op deksel 19e eeuw 9,5x10,5cm Cond:G
Oude Chinese, met parelmoer belijmde dekseldoos, 1e helft 20e eeuw in goede staat 5x13x9cm
Negentiende eeuwse Franse theekist met twee porseleinen flacons waarvan 1 gelijmd, gave theekist met intarsia, slot en sleutel 13x14x10cm Cond:R/G
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theekist en twee ovale mahoniehouten opberghouders omstreeks 1900 in goede staat 9-16cm
Antieke mahoniehouten dekseldoos met metalen Mozart penning, Mozart 1756-1791 slotplaatje mist 14x23x27cm
Achttiende eeuwse schildpaddoos met miniatuurportret, dame met boog, crème kleurige beschildering, in goede originele staat 3x8ø
Antieke VOC stijl documenten kist met koperen beslag 19e eeuws of ouder 14x28x22cm Cond:G
Oud Chinees sieraden opbergkistje met Jade Plaquettes, koper bewerkt beslag en lades, 20e eeuw in goede staat 20x14x11cm
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekist met origineel beslag, slot en sleutel in goede originele staat 15x20x12cm
Twee oude antieke dekseldoosjes, mahoniehout met messing beslag en vakverdeling, en wortelnoten sigarettendecor met sigarettenhouder 22-26cm
Twee oude gewichtensetjes, twee houten houders met messing beslag 1e helft 20e eeuw 1-100 gr 12-14cm Cond:G
Oude Oosterse parelmoer snuffbottle met plated? monturen 20e eeuw in goede staat 6,5cm
Antieke Japanse Katana, 19e eeuws met messing beschilderde schede en tekst, bronzen bewerkt heft, oxidatie en gebruikssporen, deuk in schede 85cm Cond:R
Een koppel antieke pistolen voorladers, omstreeks 1800 met gravures en stempel E.L.G in goede staat
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met 4 glazen stopflessen met gouddecor(oudere fineerrestauraties) 26x27x18cm Cond:R/G
Antiek notenhouten geweerrek omstreeks 1880, waarschijnlijk Frankrijk, met lade, geschikt voor drie geweren, in goede originele staat 178cm
Pude Arrabische kromdolk met damast lemmet, metalen schede en heft met zilveren overlay 38cm Cond:G
Antieke Arabische kromdolk met damast lemmet, metalen schede en heft met zilver overlay 26cm Cond:G
Antiek geweer 1e helft 19e eeuw gesigneerd R.P Allinger London in goede originele staat 121cm Cond:G
Antieke 19e eeuwse Engelse voorlader, gemerkt G.R Tower, in goede staat 39,5cm Cond:G