Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Salontafel wortelnoten
Startprijs 40 EUR

Grote wortelnoten salontafel in barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, staande op gebogen klauwpoten en met geschulpt blad 52x99ø Cond:G

Japanse butlertray
Startprijs 40 EUR

Antieke zwarte Japanse lakwerk butlertray met drie etages omstreeks 1900 met landschapsdecor(goud-groen-rood) in originele staat 83cm

Mini bijzettafeltje met inleg
Resultaat: 60 EUR

Franse stijl bijzetkastje met drie lades en etage, notenhouten fineer marquetterie, ingelegd met florale intarsia 74x19x22 Cond:R/G

Antieke bijzettafel
Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten bijzettafel omstreeks 1870 met groen leer bekleed blad en 4spantpoot 57x54x79cm Cond:R/G

Hindelopen tafel
Startprijs 40 EUR

Oude Hindelopen beschilderde tafel met geschulpt blad, 20e eeuw in goede staat

Bloemtafel met tussenblad
Startprijs 40 EUR

Kersenhout gekleurde planten bloemtafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw naar oud voorbeeld in goede staat 66x35x33cm

Spiegel
Resultaat: 40 EUR

Antieke eikenhouten gestoken spiegel met facetgeslepen glas omstreeks 1900, in goede staat 64x70x3cm

Goudkleurige spiegel
Startprijs 40 EUR

Goudkleurige spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen glas in goede staat 89x61cm Cond:G

Kapstok
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse houtgestoken kapstok met moedigheidskruizen, ridder en eikenblad omstreeks 1910 in goede staat 102x28x20cm

Eikenhouten bijzettafel
Resultaat: 40 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met twee lades en uitklapbaar blad omstreeks 1910 in goede staat 69x55x45cm

Spiegel met geëtst glas
Startprijs 40 EUR

Grote oude geetste spiegel met opvliegend eenden decor 20e eeuw 138x68cm Cond:G

Eiken stoelen 20-er jaren stijl
Startprijs 40 EUR

Twee antieke eikenhouten stoelen omstreeks 1920 Art Deco 85x60x51cm Cond:G

Biedermeier kersen toiletspiegel
Startprijs 40 EUR

Grote Duitse Biedermeier stijl kersenfineer toiletspiegel 1e helft 20e eeuw in goede staat 60x80x15cm.

Mahonie bureau
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehout fineer Engels schrijfbureau 20e eeuw in goede staat (gebruikerssporen) 78x131x63

Vitrinekast
Resultaat: 40 EUR

Houten vitrinekast met drie glazen schappen , drie lades en verlichting 2e helft 20e eeuw in goede staat, 182x65x25cm

Empire salontafel
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Empiretafel met klauwpoten, in goede staat 61x108cm

Mahonie penantkast
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse mahonie penantkast(krimpnaden, lichte beschadiging) 86x100x45 Cond:R

Eiken houten Tafel 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Grunderzeit tafel met gedraaide poten en snekken(licht beschadigd) 76x114x68 Cond:R/G

Notenhouten spiegel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse notenhouten spiegel met facetgeslepen glas omstreeks 1900 in goede staat

Rond bijzettafel
Startprijs 50 EUR

Oude bijzettafel 20e eeuw met massief kersenhouten blad (heeft nieuwe laklaag nodig) verder in redelijke staat 61x44ø

Engelse trommelvormige tafel
Resultaat: 50 EUR

Engelse salontafel met lades, mahoniehouten stijlmeubel met messing klauwpoten 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x100cm Cond:G

Biedermeier bidstoel, opklapbaar
Resultaat: 80 EUR

Zeldzame mahoniehouten Empire stoel omstreeks 1830 uitklapbaar tot bidstoel met velours stoffering in goede staat 83x59x60cm

2 Stijlmeubels
Startprijs 50 EUR

Twee stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, miniset notenhout, telefoontafel mahoniehout met lade 52x63x41cm en 70x53x35cm Cond:G

Wortelnoten Queen Anne commode
Startprijs 50 EUR

Wortelnoten stijlmeubel Queen Anne stijl met drie lades gebogen poten en bronzen beslag, 2e helft 20e eeuw (stukje lijst los erbij) 76x73x40cm Cond:R/G