Kleine Hollandse eikenhouten luierkabinet omstreeks 1860 met bovenlade en twee deuren, drie lades onder origineel benen beslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 165x103x4...
Mooie Duitse mahoniehouten Luis Philippe secretaire omstreeks 1870 met apart binnenleven totaal ingelegd met diverse houtsoorten recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 181x99x4...
Mahoniehouten Louis Seize Buffet omstreeks 1800 met drie lades, klapbuffet 2 jaloeziedeuren met origineel beslag 2 krimpnaden in zijkant verder in goede staat. 79x100x52cm
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire Biedermeier secretaire omstreeks 1830, met grote gebogen opengewerkte snekken, binnenwerk met 5 lades en 1 deurtje (krimpnaden en fineerschade) 154x100x52cm Cond:...
Grote houtgestoken vergulde empirestijl vitrine toonbank, met vitrine compartimenten en 8 lades facetgeslepen glas in goede staat 102x65x250cm
Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G
Eiken Hollandse originele Louis Quinze barok vitrinekast ca. 1780 in goede originele staat 188x57x240cm.
Franse hoekkast met intarsia, bronzen sierwerk en gebogen glas, velours bekleedde schappen, 20e eeuw in goede staat (diverse houtsoorten) 142x75x55cm Cond:G
Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze mahoniehouten 4-deurs hoekkast (3-delig) in goede originele staat (lichte lijstschade) 235x130x60cm.
Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniefineer penantkast omstreeks 1860, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, 90x99x49cm Cond:Z/G
Antieke uitneembare teakhouten 2 deurskast omstreeks 1850, met lade en bewerkte panelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 208x145x65cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G
Groot eikenhouten Brok kabinet omstreeks 1900 met bronzen beslag, 8 lades achter de deuren en staande op klauwpoten, Louis Quinze stijl, 230x186x62cm
Antieke notenhouten pronkvertico omstreeks 1900 met opstand en spiegelkroon, 4 deurs met facetgeslepen glas, in zeer goede gerestaureerde staat, gesigneerd A. de Waal Dordrecht 210x90x41cm
Hollands 18e eeuws Barok Louis Quinze secretaire met verguld bronzen beslag, mahoniehout fineer met bandintarsia, fineerschades 108x103x55cm Cond:R
Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten Barok, Louis Quinze porseleinkast met vijf lades en aan de zijkamt glas, staande op klauwpoten, in goede originele staat (beschadiging aan lijsten bovenstuk) ...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G
Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.
Twee nachtkastjes van kersenhout omstreeks 1930 met drie laden recentelijk professioneel gerestaureerd in zeer goede staat 65x34x40cm Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehout op eiken gefineerde penantkast, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 88x98x47cm
Antieke notenhouten vitrinekast met intarsia omstreeks 1880 met bronzen sierwerk, floraal en band intarsia in goede staat met twee schappen 104x79x32cm Cond:G
Prachtige 18e eeuwse Franse vergulde Louis Quinze stoel(partieel bijgewerkt) in goede staat met lederen bekleding 95x64x53cm Cond:G
Zes antieke Biedermeier kersenhouten keukenstoelen, met biezen zittingen, in goede staat 86x37x45cm Cond:G