Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken luierkabinet
Startprijs 600 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten luierkabinet omstreeks 1860 met bovenlade en twee deuren, drie lades onder origineel benen beslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 165x103x4...

Duitse mahonie secretaire
Startprijs 600 EUR

Mooie Duitse mahoniehouten Luis Philippe secretaire omstreeks 1870 met apart binnenleven totaal ingelegd met diverse houtsoorten recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 181x99x4...

Mahoniecommode met opklabbaar blad
Startprijs 500 EUR

Mahoniehouten Louis Seize Buffet omstreeks 1800 met drie lades, klapbuffet 2 jaloeziedeuren met origineel beslag 2 krimpnaden in zijkant verder in goede staat. 79x100x52cm

Mahonie Biedermeier secretaire
Startprijs 500 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire Biedermeier secretaire omstreeks 1830, met grote gebogen opengewerkte snekken, binnenwerk met 5 lades en 1 deurtje (krimpnaden en fineerschade) 154x100x52cm Cond:...

Vitrine toonbank
Resultaat: 500 EUR

Grote houtgestoken vergulde empirestijl vitrine toonbank, met vitrine compartimenten en 8 lades facetgeslepen glas in goede staat 102x65x250cm

Mahonie klapbuffet
Startprijs 500 EUR

Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G

Eiken barok vitrinekast
Resultaat: 475 EUR

Eiken Hollandse originele Louis Quinze barok vitrinekast ca. 1780 in goede originele staat 188x57x240cm.

Hoekkastje met brons en intarsia
Resultaat: 425 EUR

Franse hoekkast met intarsia, bronzen sierwerk en gebogen glas, velours bekleedde schappen, 20e eeuw in goede staat (diverse houtsoorten) 142x75x55cm Cond:G

Mahonie hoekkast
Resultaat: 400 EUR

Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze mahoniehouten 4-deurs hoekkast (3-delig) in goede originele staat (lichte lijstschade) 235x130x60cm.

Mahonie commode
Startprijs 400 EUR

Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniefineer penantkast omstreeks 1860, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, 90x99x49cm Cond:Z/G

Teakhouten kast 1860
Startprijs 400 EUR

Antieke uitneembare teakhouten 2 deurskast omstreeks 1850, met lade en bewerkte panelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 208x145x65cm Cond:G

Chiffoniere
Resultaat: 400 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G

Kabinet
Resultaat: 400 EUR

Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G

Eiken kabinet
Startprijs 400 EUR

Groot eikenhouten Brok kabinet omstreeks 1900 met bronzen beslag, 8 lades achter de deuren en staande op klauwpoten, Louis Quinze stijl, 230x186x62cm

Pronkvertico met glasopbouw, A. de Waal Dordrecht
Startprijs 400 EUR

Antieke notenhouten pronkvertico omstreeks 1900 met opstand en spiegelkroon, 4 deurs met facetgeslepen glas, in zeer goede gerestaureerde staat, gesigneerd A. de Waal Dordrecht 210x90x41cm

Hollands mahonie bureau
Startprijs 400 EUR

Hollands 18e eeuws Barok Louis Quinze secretaire met verguld bronzen beslag, mahoniehout fineer met bandintarsia, fineerschades 108x103x55cm Cond:R

Porselein vitrine
Resultaat: 400 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten Barok, Louis Quinze porseleinkast met vijf lades en aan de zijkamt glas, staande op klauwpoten, in goede originele staat (beschadiging aan lijsten bovenstuk) ...

Empire kastje
Startprijs 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G

Vitrine
Resultaat: 550 EUR

Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.

Twee Art Deco nachtkastjes kersen
Resultaat: 350 EUR

Twee nachtkastjes van kersenhout omstreeks 1930 met drie laden recentelijk professioneel gerestaureerd in zeer goede staat 65x34x40cm Cond:G

Mahonie penantkast
Startprijs 350 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehout op eiken gefineerde penantkast, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 88x98x47cm

Vitrinekast met intarsia
Startprijs 350 EUR

Antieke notenhouten vitrinekast met intarsia omstreeks 1880 met bronzen sierwerk, floraal en band intarsia in goede staat met twee schappen 104x79x32cm Cond:G

Goudkleurige fautteuille
Resultaat: 350 EUR

Prachtige 18e eeuwse Franse vergulde Louis Quinze stoel(partieel bijgewerkt) in goede staat met lederen bekleding 95x64x53cm Cond:G

6 Biedermeier stoelen
Startprijs 300 EUR

Zes antieke Biedermeier kersenhouten keukenstoelen, met biezen zittingen, in goede staat 86x37x45cm Cond:G