Oude Chinese Yixing theepot met Chinese tekens en bamboe decor, in goede staat 11x21x12,5cm
Antiek Duits Zwiebelmuster porseleinen theeservies omstreeks 1900(gemerkt, R.) bestaande uit theepot, melkkan en 13 kop en schotels, minimale chip mogelijk 7-19cm Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor, verso gemerkt met blad minimale chip rand. 12,6ø-13,8øcm
Hollands oud Delft Hollands Kaststel 2e helft 20e eeuw floraal decor in goede staat 26x40cm
Chinees porseleinen kom, 18e eeuw met floraal decor, en symbool op bodem, minimale glazuurschade rand 7x14,6ø cm Cond:G
Vier oude Duitse steengoed kruiken, 19e eeuw tot 1930, grote blauwgrijze kruik met vogeldecor, blauwgrijze kruik met floraal decor, kleinere kruik met floraal decor, en bruingeglazuurde baardmankruik ...
Vier antieke Duitse steengoed kruiken omstreeks 1800 a 1900, 27-39cm grote kruik blauw decor, kleine kruik blauw decor, klepkan Westerwald blauwgrijze kruik, beschadigingen: Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G
Vijf maal antiek Chinees porselein familie rose, drie familie Rose kopjes 18e-19e- eeuws en twee kopjes floraal decor Cond:R/G
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuws drie keer chinees Imari, drie keer Kang Xy(kopje gekrampt) minimle chips mogelijk Cond:R/G
Vier maal 18e -19e eeuws Chinees porselelein Kang Xy kopjes met ruiter te paard in landschaps decor, twee goed 1 beschadigd 3x5ø Cond:R/G
Antiek Wedgwood servies, gemerkt Goode 19 South Audley St. grosvener Sg. London, decor Pearl ca. 1900. Blauw met goud lijndecor en tekst "Diligentia Ditat" bestaande uit: 8 diepe borden, 26 platte bor...
Oud Fürstenberg porseleinen serviesje 20e eeuw met roze rood floraal decor, koffiekan, 6 kop en schotels, melk en suikerpot in goede staat 6-20cm
Groot 18e eeuws Delfts sierbord met tuindecor, ranschade 34,7ø Cond:R
Grote beschilderde tegel omstreeks 1940 ridder te paard met draak monogram JJB '42 in goede staat 30x15cm
Zes oude royal Kopenhagen kop en schotels met goud en floraal decor 20e eeuw 7-12,5cm Cond:G
Antiek servies omstreeks 1880 met gouddecor en floraal decor(ludwigsburg) bestaande uit: theepot, 9 kop en schotels(chips en een kopje kapot)12 borden, 5-22cmm Cond:R/G
Duits Freisberg porseleinen serviesgoed 22-delig: 1x soepterrine, 1x vleesschaal, 1x dekselschaal, 6x ontbijbord, 1x sauskom, 12x groot bord (minimale chips mogelijk) 21-35cm. Cond.: G
Oude 6-pas tegeltableau ca. 1930 met bloemvaasdecor in goede staat 48x30cm.
Tien gemerkte Chinees porseleinen kop en schotels(8 met deksel) omstreeks 1900, bloemen en vogeldecor 7x10ø Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuws Imari bord met decors van flora en goud ø22,7cm. (randschade) Cond.: R
Lot Chinees porselein 4 schotels, twee kopjes, Chinees Imari kom Cond:R/G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale trekpot met floraal decor, deksel en tuit gelijmd 11x9x15 Cond:R
Samson porseleinen kom 18-19e eeuws met Chinees/Europees decor in goede staat 7x15ø
Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kom met gebouwen in landschapsdecor (haarlijn) Cond:R
Mooi 18e eeuws Delfts aarderwerk bord met jachtdecor, haas, hond en jachthoornblazer, glazuurschade 23ø Cond:R/G
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van tuin en bloemen ø23,3cm. (minimale chips) Cond.: R
Twee antieke Engelse keramieken staffordshire honden omstreeks 1900 in goede staat 24cm Cond:G
Oud Chinees Pekingglazen knobbelvaasje met drakendecor, stukje uit bovenrand. 15x7,5øcm Cond:R/g
Negen antieke Chinees porseleinen chicken-kommen ca. 1900: 1x grote en 8x kleinere (2 kommen met chip) ø12-ø17cm. Cond.: R-G
Twee grote antieke societe borden ceramique maastricht omstreeks 1900 met koude beschildering, Maria vlucht Glane, Mederlandse grens Glanerbrug (beschildering versleten 38ø Cond:R
Antiek Weens porseleinen bonboniere, opengewerkt ca. 1900 (gemerkt met bijenkorf, letters en genummerd) in goede staat 8x18,5x24cm.
Fijngeschilderd Imari porseleinen bord 20e eeuw met vogel en floraal decor 19,5øcm Cond:G
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen voorraad dekselpot, met donkerblauw landschapsdecor met bloemen 19,5x17,5ø cm in goede originele staat.
Groot antiek Imari porseleinen sierbord ca. 1900 met decor van goud, paradijsvogels en landschappen ø37cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor( kleinere bord heeft haarscheuren) Cond:R/G
Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G
Zeer groot 19e eeuws Imariporseleinen sierbord met floraal decor, in goede staat 47øcm
Drie 17e-18e eeuwse Chinese Wanli porseleinen borden met floraal decor, 1 maal lichte randschade, 1 maal randschade, 1 maal glazuurschade 21-21,5 ø cm Cond:R
Twee 17e-18eeeuwse Chinees porseleinen bord met bloemenvaas en coulissendecor (Kang Xy, oude haarlijn)21,5x23ø Cond:G
Vijf 18e eeuwse Familie roze borden met floraal en bloemvaas decor, twee borden gescheurd, twee goed, minimale chip 23ø cm Cond:R/G
19e Eeuws porseleinen theeservies, 5 delig met handgeschilderd landschapsdecor en gouddecor, theelicht, theekan(beschadigd), kom, suikerpot (chip), melkkan (gelijmd) Cond:R
Frans porseleinen 8 delig servies, 19e eeuws, met figuren goud en floraal decor, gesigneerd F.Boucher, theekan, 2 kop en schotels, melkkan, suikerpot, 3 schalen(tete a tete met twee grote opdienschote...
Twee antieke Chinese knobbelvazen Kang Xy gemerkt, 19e eeuw met kraanvogeldecor en floraal decor 21,5x12øcm Cond:G
Vier maal 19e eeuws Japans porselein, kutani pijipvaas, kom, Imari vaasje, Imari vaas(beschadigingen) 12-20cm Cond:M/R
Kang Xy gemerkte dekselpot met vogel en floraal decor, 17e-18e eeuws(haarlijn) 14x10ø Cond:R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en zilveren gegraveerde afsluiting, 835/000 dop voorzien van gegraveerde versieringen Mt. Fa W Burgers en zonen Haarlem 1952-1975, 1...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en zilveren gegraveerde afsluiting, 835/000 dop voorzien van gegraveerde versieringen Mt. Fa W Burgers en zonen Haarlem 1952-1975, 1...