Antieke Yixing theepot met pruimenboom en bloesem decor, 19e eeuw, met perfect sluitende deksel, gesigneerd 9,5x18x10 Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose buikvaas met figuren op water decor en olifanten koppen, gemerkt omstreeks 1900 in goede staat 33x25ø
Negentien delen Duits Rosenthal porseleinen serviesgoed, bloemendecor en goudrand, in Rococostijl, decor sanssouci, zes opdienschalen 13 cakeborden(minimale chip mogelijk) 15,5x48cm Cond:G
Antieke Duitse Majolica tafelschaal omstreeks 1910 Jugendstil, door eichwald nr. 4563(glazuurschade chip rand en bakscheur bodem) 30x20.5x20,5cm Cond:R
Negentiende eeuwse handbeschilderde porseleinen koektrommel met onderblad(biedermeier)rondom landschaps en gouddecor omstreeks 1840 11x28x19cm Cond:G
Twee delen oud Rosenthal porselein, schaal en dekseldoos decor, Bavaria Rhododendron omstreeks 1930 14-21cm Cond:G
Grote Duitse Kaiser porseleinen Amfora vaas met landschaps en goud decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 31cm
Zestien delen oud Herend porselein o.a kandelaar, asbak, schaaltjes vaasjes kannetje etc (chips en haarlijnen mogelijk) 7-24cm Cond:G
Antieke Duits porseleinen tafelstuk met meisje met eieren(eierschaal 6 stuks) omstreeks 1900 onduidelijk gemerkt 18x21cm Cond:G
Twee Duitse Volkstadt porseleinen figuren, 1e helft 20e eeuw, zittende man, en vrouw met mand vol druiven (vinger en blaadje eraf) 14cm Cond:R/G
Oud Duits Fürstenberg porseleinen servies met bloemen en gouddecor, 17-delig, theekan, koffiekan( tuit gelijmd), suikerpot, melkkan, 2 schalen 10 kop en schotels, 12 gebaksbordjes.
Twee delen Duits Dresden porselein 1e helft 20e eeuw, opengewerkte bonbonschaal met floraal en gouddecor, Dresden vaasje floraal decor (handbeschilderd) 8-23cm Cond:G
Zes delen 19e eeuws Japans Kutani porselein en aardewerk, 2 vaasjes, 1 hoog vaasje, bolvaasje, bolvaasje op hoge poten, eenden en theepot, figuren en rijstveld decor (aantal beschadigingen) Cond:R/G
Grote antieke Villeroy en Boch keramieken 3 delige asperge dekselschaal 13x38x29cm
Duitse porseleinen plaquette met Tiroler huizen en gebergte omstreeks 1930, chip achterkant 20x23cm Cond:R/G
Grote oude majolica wandplaquette, in Wiener werkstatt stijl, ongemerkt 20e eeuw 6x37ø Cond:G
Oude Duitse Hoechst porseleinen vaas met landschap beschildering( gesigneerd) 20e eeu 14,5x11,5ø Cond:G
Twee antieke amfora vazen 19e eeuw met figuren en putti decor en gouddecor18e eeuwse stijl 21x12x9ø Cond:G
Antieke Jugendstil schaal omstreeks 1900, keramiek en gouddecor, gemerkt amfora Austria, met floraal decor in goede staat 8-18cm Cond:G
Antiek KPM serviesgoed Jugendstil omstreeks 1900, grote theekan, 2 kopjes, 3 schotels 1 presenteerschaal met bloemendecor in goede staat
Twee bisquit porseleinen rosenthal vaasjes Duitsland, studioline Fang Yang, do not litter collection in goede staat 10-17cm Cond:G
Duits porseleinen servies 2e helft 20e eeuw gemerkt AW handbeschilderd met roze floraal decor bestaande uit: theepot, 10 kop en schotels, 2 melkkannen, suikerpot, bonbonschaaltje, theecomfort 4 bloemv...
Grote antieke Jugendstil Majolica Jardiniere met vrouwenbuste en floraal deco monogram H.S ml 727 omstreeks 1900 in goede staat 20x50x14cm
Negentiende eeuwse sevres porseleinen dekseldoos met handgeschilderde putti en gouddecor, mooie kwaliteit 4,5x10,5x6cm
Oude Franse Sevres stijl porseleinen inktstel 20e eeuw met blauw, goud en bloemendecor, handbeschilderd 8x19x14cm Cond:G
Oud Duits Villeroy en Boch servies, decor Alt Strassburg, bestaande ui: theepot(haarlijn deksel) 6 borden, 2 schalen 10 eierdoppen, 6 kop en schotels enkele chips mogelijk Cond:R/G 6-24cm
Twee oude Herend porseleinen vazen met floraal en gouddecor, 20e eeuw 10-13cm Cond:G
Antieke Chinees porseleinen dekselvaas omstreeks 1800 met florale gedraaide decors, en zilveren monturen in goede staat . H12 cm
Chinees porseleinen klapmuts kom 17-18e eeuw met zilveren beugel, landschap, figuren en coulissen decor 5,3x14,2ø cm Cond:R/G
Zeldzame grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas Kang Xy, met decor van hoogwaardiheidsbekleders, bovenrand beschadigd 25,5x15,5ø Cond:R
Zeldzame antieke Chinese keramieken kruik met drakendecor 19e eeuw of ouder 21cm Cond:G
Drie Chinees porseleinen borden met divers decor, 20,3x22,8ø Cond:R/G
Zeer vroege Chinees porseleinen kom (16e-17e eeuws) met ruiter te paard decor, randschade en haarscheur 6,5x15,5cm Cond:R
Antieke Chinese terracotta pot met blauw glazuur (schroef weg) 19e eeuw sierstukken gerestaureerd 11x8,5cm Cond:R
Chinees porseleinen kom omstreeks 1900 republikeins (gemerkt) met donkerblauw landschap en figuren decor in goede staat 7x14ø
Zeldzame Chinees porseleinen Kang Xy kom (omstreeks 1900 republikeins)met rondom dieren en drakendecor, gemerkt in goede staat 6x12,5ø
Oude blauw porseleinen vaas met messing monturen en bisquit porselein, fluit spelende putti 2e helft 20e eeuw 13cm Cond:G
Oude porseleinen figuur peinzende herder met hond gesigneerd pfeffer gotha, 20e eeuw onduidelijk gemerkt 31cm Cond:G
Grote oude porseleinen Dog, Pfeffer Gotha gemerkt 20e eeuw in goede staat, 27x33x9cm Cond:G
Twee hoogwaardige Engels porseleinen Royal Doulton figuren, 20e eeuw, 1 maal the homecoming HN 3295 by Adrian Hughes, en 1 maal welcome home HN 3299 by Adrian Hughes, beide in zeer goede staat 17-22cm
Twee hoogwaardige porseleinen Royal Doulton figuren, 20e eeuw, eenmaal farewell daddy, eenmaal the hero returns(stukje hak af) HN 4943 en HN 4363 designed by A. Moslow Kowski en Timothy Palty beide in...
Twee hoogwaardige Engels porseleinen Royal Doulton figuren 20e eeuw, eenmaal the boy evacuee HN 3202 by Adrian Hughes en eenmaal the girl evacuee HN 3203 by Adrian Hughes beide in zeer goede staat. 20...
Grote groen gelazuurd keramieken beeld door C.H. Leman eau Frankrijk nt. 8605, omstreeks 1930 voorstellende 2 olifanten in goede staat 32,5x33,11cm
Grote keramieken panter 2e helft 20e eeuw onduidelijk gesigneerd vermoedelijk Italie 82cm Cond:G
Duitse porseleinen Hutschenreuther figuur voorstellende een jong hert, ontwerp H. Achtziger in zeer goede staat 9x12x9,5 Cond;G
Vier Deense porseleinen figuren, eekhoorn, 2 vogels, twee honden 6-9cm Cond:R/G
Twee delen Deens porselein, eenmaal Bing Gröndahl figuur meisje met pop 1721 B.H en een Royal Copenhagen vaas met craquele glazuur 212/4025 FX 18-19,5cm Cond;G