Jan Quisthout 1886-1953 Belgische school, landschap met dorp in de verte, olieverf op linnen 67x47cm Cond:G
Antieke landkaart Overijssel 17e eeuw, met vermelding van kastelen, dorpen kloosters buurten en schansen, ingekleurde ets op papier Cond:R/G 51x41cm
Carl Eduard Ahrends, Den Haag 1822-1898, Duits dorp bij gebergte, olieverf op paneel 21,5x16,5cm Cond:R
Onduidelijk gesigneerd, 2e helft 20e eeuw, stal met kippen en kuikens, olieverf op linnen Cond:G 50x60cm
Monogram BD plasgezicht met boten en figuren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
Naar koekoek omstreeks 1900 Hollands stadsgezicht met figuren olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
Lienart 1997 Franse school titel: Le Bistrot olieverf op linnen 70x60cm Cond:G
H. Damstra omstreeks 1930 stadspoort olieverf op linnen 50x40cm Cond;G
Antieke Hollandse ingekleurde landkaart. mogelijk 17e eeuws of ouder, de stad Utrecht in den jare 690. 37x28cm ets op papier, Cond:G
Jan van Noort (joan) 1645, Ruïne met figuren, Sibylientempel van Tivoli, ets op papier (moet rand af) Cond:R/G
G.W Resch '53 Dijkbreuk Zeeland, olieverf op linnen 70x50cm Cond;G
Jan Korthals 1916-1972 Place de la Concorde Parijs 39x28cm aquarel op papier Cond:G
Parijs stadsgezicht met vele figuren, bij schilderijen verkoop gesigneerd F.M Velberge, olieverf op paneel eind 20e eeuw 30x24cm Cond:G