Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan Quisthout
Resultaat: 110 EUR

Jan Quisthout 1886-1953 Belgische school, landschap met dorp in de verte, olieverf op linnen 67x47cm Cond:G

Landkaart Overijssel, Jan Sorius
Resultaat: 110 EUR

Antieke landkaart Overijssel 17e eeuw, met vermelding van kastelen, dorpen kloosters buurten en schansen, ingekleurde ets op papier Cond:R/G 51x41cm

Schilderij, Carl Eduard Ahrends
Resultaat: 110 EUR

Carl Eduard Ahrends, Den Haag 1822-1898, Duits dorp bij gebergte, olieverf op paneel 21,5x16,5cm Cond:R

Schilderij, W. van Norden
Resultaat: 110 EUR

Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Rik Jager
Resultaat: 110 EUR

Rik Jager 1995, Delft 1933 Tilet: Vestigingsstad, acryl op papier 70x80cm Cond:G

Serie van 11 prenten Utrecht, kastelen en landkaarten
Resultaat: 110 EUR

Elf antieke etsen 18e eeuws 20-16cm de hofstede Vechtvliet, 't huijs tot Renswoude, 't Huijs tot Rysenborg, 't huijs te Schalkwijk, t huijs den Engh, 't huijs te Rijnen-Borgh, 't huijs te Vleuten, 't...

Schilderij, H. Bellaard
Resultaat: 100 EUR

Henk Bellaard 1896-1975 boerderij na regenbui bij avond olieverf op linnen 60x50 Cond:G

G.P. Langeweg, gemengde techniek
Resultaat: 100 EUR

Gerardus Petrus Langeweg, Oudemolen 1891-1970 Amsterdam, vrouw met vogel in kooi, gemengde techniek op papier 47x38cm Cond:G

Ets, Roodenburg
Resultaat: 100 EUR

H.E Roodenburg 1934 gezicht op Enkhuizen, ets op papier 50x37cm Cond:G

Schilderij, kippen
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 2e helft 20e eeuw, stal met kippen en kuikens, olieverf op linnen Cond:G 50x60cm

Schilderij boten
Resultaat: 100 EUR

Monogram BD plasgezicht met boten en figuren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G

Stadsgezicht naar Koekkoek
Resultaat: 100 EUR

Naar koekoek omstreeks 1900 Hollands stadsgezicht met figuren olieverf op linnen 60x40cm Cond:G

Kurt Bartel
Resultaat: 100 EUR

Kurt Bartel '62 ( Duitse School 1928 Berlin - ), olieverf op linnen, getiteld "Lichtbett" 90x80cm. Cond.: G

Martin Wollmer
Resultaat: 100 EUR

Martin Wollmer ( 1939 Köln - Duitse School), olieverf op paneel, compositie van diverse personen 104x96cm. Cond.: G

Schilderij Simone Lieuart
Resultaat: 100 EUR

Lienart 1997 Franse school titel: Le Bistrot olieverf op linnen 70x60cm Cond:G

2 Miniatuur schilderijen
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse miniaturen met voorstellingen van havengezichten en figuren. Geschilderd op linnen achterglas (1x glas gebroken) 5,5xø6cm. Cond.: R-G

Schilderij, Damstra
Resultaat: 100 EUR

H. Damstra omstreeks 1930 stadspoort olieverf op linnen 50x40cm Cond;G

Landkaart antiek
Resultaat: 90 EUR

Antieke Hollandse ingekleurde landkaart. mogelijk 17e eeuws of ouder, de stad Utrecht in den jare 690. 37x28cm ets op papier, Cond:G

Schilderij, W. van Norden, knotwilgen
Resultaat: 90 EUR

Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, knotwilgen bij avondlicht olieverf op linnen, 50x70cm Cond;G

Ets, Jan van Noort
Resultaat: 90 EUR

Jan van Noort (joan) 1645, Ruïne met figuren, Sibylientempel van Tivoli, ets op papier (moet rand af) Cond:R/G

Schilderij, Resch
Resultaat: 90 EUR

G.W Resch '53 Dijkbreuk Zeeland, olieverf op linnen 70x50cm Cond;G

Schilderij, Jan Korthals
Resultaat: 90 EUR

Jan Korthals 1916-1972 Place de la Concorde Parijs 39x28cm aquarel op papier Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd (1977 Bowward?), compositie van figuren, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Valberg, boekenstalletje
Resultaat: 85 EUR

Parijs stadsgezicht met vele figuren, bij schilderijen verkoop gesigneerd F.M Velberge, olieverf op paneel eind 20e eeuw 30x24cm Cond:G