Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren helm
Startprijs 525 EUR

Prachtige zilveren miniatuurhelm, 84 zolotniks, 875/000. Fraaie Russische helm versierd met een uitgewerkt wapen en bekroond met een dubbel koppige adelaar. 3,3x5,5x6 cm. MT.: I.P. ca 50 gr.

Zilveren theelicht
Resultaat: 140 EUR

Fraai zilveren theelicht, Hollands 835/000 strak model Mt: JCM Kuijs Tilburg Jl: I 1968 ca 259gr 12x10cm

Zilveren tabaksdoosje
Resultaat: 130 EUR

Antiek 835/000 zilveren snuif of tabaksdoosje ca 8x5cm met ribbeldecor en vergulde binnenzijde Mt W. Willems Amsterdam Jl Z 1834 84gr Cond:G

6 Zilveren fruitmesjes
Startprijs 200 EUR

Zes antieke zilveren fruitlepels, Frans 950/000 gekeurd, met fijne florale bewerkingen. Het lemmet is aan de onderzijde een takbewerking en een bewerkte dubbele filet rand. Op het snijgedeelte zit een...

Zilveren clown met gele strik
Startprijs 140 EUR

Zilveren clown, 925/000, staand met versierde broek met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f., hand ontbreekt. Hoogte 8.5 cm ca. 94 gr.

Tablet + karaf + glazen
Resultaat: 50 EUR

Karaf met zilveren hals 925/1000 op een plated tablet met vijf bijbehorende borrelglazen 26x31x24cm Cond:G

Zilveren lepel met schip
Startprijs 80 EUR

Zilveren gedenklepel,835/00 Hollands. Een lepel met dubbel getorste steel bekroond met een zeilschip. De bak is bewerkt met een Hollands tafereel van een man en een vrouw met boten op de achtergrond. ...

Zilveren lepel met kasteel
Startprijs 100 EUR

Zilveren gedenklepel, Hollands 835/000. Lepel met een grote ronde bak met afbeelding van een kasteel, "het zegel ter stad Middelburg. Met een dubbel getorste steel bekroond met het wapen van Zeeland e...

Zilveren doos
Resultaat: 50 EUR

Fraaie zilveren doos, Hollands 835/000. Een rechthoekige sigarettendoos met een korrel guilloche graveermotief met aan de randen een lijnenmotief. De binnenzijde is voorzien van een houten interieur ...

Zilveren brandewijnkom,
Startprijs 375 EUR

Zilveren brandewijnkom, Hollands 835/000. Een ovaal gelobde Groninger brandewijnkom met gebogen oren. Geplaatst op een ovaal gelobde voet.MT.: Fa.P.Heerens en zoon, Schoonhoven, jl.: s 1978 Grootte 23...

IJsglazen karaf, zilv. hals en stop
Startprijs 80 EUR

IJsglazen Gin- karaf met Hollands zilveren dop montuur en label 835/000 MT: onleesbaar 12x8cm hoog 21cm Cond:G

Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw
Startprijs 480 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, Zwols model, 18e eeuw. Rond gelobd model met fraaie floraal uitgewerkte handvaten met putti's en bloemen. Voorzien van reparatie en gravure. ca 201 gr. 14x 23x7 cm. Con...

2 Zilveren Hollandse sauslepels
Resultaat: 90 EUR

Twee zilveren sauslepels, Hollands 835/000, model Haags lofje. MT.: Zilverfabriek Begeer Voorschoten. jl.: 1928 Totaal ca 138 gr. Lengte 17 cm Cond.: G

Zilveren lange lepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren bowllepel, Hollands 835/000. Bowllepel met lange steel, druppelvormige bak en Rococo steel. MT.: J. Venema, Groningen jl.: P 1950 Grootte 28x7 cm ca. 53 gr. Cond.: G

Koffiemolen, miniatuur
Resultaat: 45 EUR

Zilveren koffiemolen, miniatuur, 835/000, met losse koffielade. ca. 30 gr. 3x3x4cm. Cond.: G

Zilveren Skutsje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren miniatuur, Skutsje, 835/000. 7x2x8cm ca. 20,4 gr. Cond.:G

Zilveren koets
Startprijs 50 EUR

Zilveren miniatuur, koets met 1 paard en 1 man op de bok. 835/000. Cond.: G

Drie zilveren miniaturen
Startprijs 70 EUR

Drie zilveren miniaturen met o.a. een koalabeer met jong, een slee en een everzwijn. 2,5x1,5-3x3 cm totaal ca. 48 gr.

Drie zilveren miniaturen
Startprijs 70 EUR

Drie zilveren miniaturen bestaande uit een klomp een draaiorgel en een koets. 1,5x3,0- 1,5x3,5cm ca. 27,8 gr.

Twee zilveren miniaturen
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren miniaturen, een dame achter een spinnenwiel en een bootje met een visser. ca 3 cm. ca. 26 gr.

Drie zilveren miniaturen
Startprijs 60 EUR

Drie zilveren miniaturen bestaande uit een olifant, een vogel en een Christoffel. totaal ca. 36,5 gr. 3-3cm

Zilveren koets, 2 personen
Resultaat: 60 EUR

Zilveren open koets, miniatuur, 835/000 met 1 paard, man op de bok en jonkvrouw in de koets. 8x2x4cm ca 47,9 gr. Cond.: G

Zilveren ploeg met paarden
Startprijs 70 EUR

Zilveren ploeg met paarden, 835/000, miniatuur. Man achter ploeg met 2 paarden.13x2x2,5cm ca 36,1 gr. MT.: Niekerk Schoonhoven. Cond.: G

Zilveren arreslee, miniatuur
Startprijs 70 EUR

Zilveren arreslee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. Cond.: G

Zilveren spinnenwiel
Startprijs 35 EUR

Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. Cond.:G

Zilveren kruiwagen, miniatuur
Resultaat: 40 EUR

Zilveren kruiwagen, miniatuur. 835/000, antiek model. 7x2x4cm ca. 13,45 gr. Cond.:G

Zilveren clown met trommel
Startprijs 130 EUR

Zilveren clown, 925/000, een handstand maken op de trommel. versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte11 cm. ca. 93 gr.

Kristallen koekjestrommel met zilveren rand
Resultaat: 120 EUR

Geslepen ronde kristallen koekjespot met zilveren rand op onderschotel, met geslepen ster op de bodem, deksel met gegraveerd zilveren montuur en knop 835/000 mMT.: C.J. Begeer Utrecht ca 1880 ø19x13 M...

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 120 EUR

Zilveren , 835/000, lodderein- of sponzendoosje met plat deksel en diverse stampwerk-decors. MT.: J.C.G. Cabboes - Leeuwarden anno 1829 ca 22.9 gr. 3.5x2.5x2.5cm

Zilveren bonbonnière
Resultaat: 110 EUR

Fraaie zilveren bonbonnière met kabelrand en voorzien van een gecontourneerd opengewerkt hengsel. Oud belastingkeur. ca. 126 gr. 14x17x13.5cm. Cond.: G

Kristallen peper/zout stel met zilver
Startprijs 100 EUR

Zilveren blaadje met peper, zout en mosterdpot. Zilveren rond gecontourneerd blaadje, 835/000, met dubbele rand voorzien van 3 kristallen potjes/strooiers. Eén mosterdpotje met zilveren deksel, scharn...

Zilv. schaar met ketting en rokhaak, 18e eeuw
Startprijs 225 EUR

Antieke zilveren schaar, 833/000, met ketting en rokhaak, 18e eeuws. Fraai gevormde schaar versierd met vogels met stalen knipgedeelte. Aan de schaar is een lange jasseronketting bevestigd met daaraa...

Zilveren Dupontpen en briefopnener
Resultaat: 100 EUR

Zilveren Dupontpen, 925/000 en zilveren briefopener, 935/000. Fijne elegante Dupontpen met fijne lijnbewerking en een briefopener met ovale heft met grillige lijngravure. 13 en 17 cm.

Zilveren servies
Startprijs 400 EUR

Zilveren theeservies, 835/000. Theeservies bestaande uit een theekan, melkkan en suikerbak met ovaal geschulpte vorm voorzien van banen met florale gravures en houten handgrepen, geplaatst op een zilv...

Zilveren poederdoos met emaille
Resultaat: 150 EUR

Zilveren poederdoos, 800/000 Oostenrijk. Ronde poederdoos met Romantische voorstelling aan de bovenzijde van emaille met getorste zilveren rand. de achterzijde is voorzien van een geribbelde bewerking...

Zilveren miniatuur serviesje op blad
Resultaat: 120 EUR

Bijzonder zilveren miniatuur serviesje op blad, Engels,925/000, bestaande uit een rond blaadje met fraai bewerkte rand met daarop een koffiekan, theepot, melkkan en suikerpot allen met geribbelde bewe...

2 Zilveren gespen
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren gespen,835/000, Hollands. Een grote gesp met bloem en getrembleerde bewerkingen. MT.: Dirk van der Ree, Schoonhoven jl.T:1903. 6x10 cm en een kleinere gesp met ronde en getrembleerde bew...

Zilveren tafelbel, dolfijn
Resultaat: 240 EUR

Antieke Hollands zilveren tafelbel met messing binnenbel, rondom gegraveerd en dolfijnfiguur als handgreep, 835/000. MT.: Cornelis van Baaren, Schoonhoven jl.: S 1877, 13xø9cm., Cond.:U

Zilveren roomstel
Startprijs 120 EUR

Zilveren roomstel bestaande uit een suikerpot en melkkan, 800/000, Barokstijl, met fraai getorst motief op bewerkte voetjes. 12x6x8 cm. ca. 182 gr. Cond.: G

2 Zilveren theezeefjes, één met onderschaal
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren theezeefjes, Hollands, 835/000, waarvan één met onderschotel. Een theezeef, ø 6cm, met een bloemmodel, op drie pootjes voorzien van fraai bijpassend onderbakje, ø 10 cm, MT: Van Kempen, ...

Zilveren tasbeugel + gesp
Resultaat: 50 EUR

Zilveren gesp en tasbeugel, 835/000 Hollands. Zilveren gesp opengewerkt en versierd met bloemen, 7x5cm, en een tasbeugel met fijne florale gravure, wat gedeukt. 10x1 cm. Totaal ca. 88 gr.Cond.:R-G

Zilveren duimring
Resultaat: 160 EUR

Achtiende eeuws zeer zeldzame duimring, onderrand met rennende honden toegeschreven aan Mt Hermanns Lintvelt Amsterdam ca 1797 8 gr Cond:G

Zilveren fotolijst met emaille
Startprijs 1.100 EUR

Sierlijke zilveren fotolijst met emaille, Russisch. Fotolijst met uitlopende hoeken, ingelegd met diverse stenen en diverse kleuren emaille, bevestigd op een blauw fluwelen standaard. 18x22,5 cm. foto...

Zilveren tas met bloembeugel
Startprijs 200 EUR

Zilveren tas met bloembeugel, Frankrijk, 800/000. Fijn gevlochten tas bevestigd aan een zeer fraaie beugel voorzien van uitgewerkte bloemfiguren. Met een "Medium mark" van Moyenne Paris, 1819-1838. ...

Kristallen schotel, zilveren beugel
Startprijs 140 EUR

Kristallen cakeschaal met ster en olijfslijpsel, met zware Hollands zilveren, 835/000, beugel en grote scharnierende aanzetstukken. Grootkeur, jl: D: 1863, MT: A.A.G Santvort Zwolle ø 28cm Cond:G ( ch...

2 Zilveren sauslepels
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren sauslepels, Hollands, 835/000. Een zilveren sauslepel met dubbele filetrand, MT.: onleesbaar jl.: 1868 en een sauslepel Biedermeier met geschulpte rand voorzien van getrembleerde bewer...

2 Zilveren lepels
Startprijs 75 EUR

Twee zilveren lepels, 835/000 Hollands. Een strooilepel met getorste steel met punt voorzien van parelbewerking. MT.: Wed. Adrianus Pz. Kuijlenburg Schoonhoven jl.: A 1885 en een Friese roomlepel met ...

Kristallen beschuitbus, zilveren knop
Startprijs 110 EUR

Kristallen beschuitbus met zilveren dop, 835/000. Beschuitbus met waaier en ruitslijpsel versierd op onderschotel voorzien van zilveren dop. 20x27 cm. Een enkele chip. Cond.: G