Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen presenteerschalen, familie Roze met figuren, florale voorstelling en teksten, gemertk, minimale chips, 6x19x13,3cm. Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen presenteerschalen, 1 gemerkt en met tekst en tempelkisten, en 1 familie Roze met perzikboom, bloesems en vogel(chips en oude haarlijn) 18-19cm Cond:R/G
Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot, met Geisha en Chinese man, tuindecor, 13,5x16xø11cm. Cond;G
Twee antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900(gemerkt) met binnenin mintgroene glazuur en buitenom rood met bamboe decor. 4,7x6ø cm Cond:G
Grote 18e eeuwse Duitse Fayence bierpul met springend paard in landschapdecor en tinnen onderrand en tinnen deksel(craquele in glazuur) 28cm. Cond:R/G
Twee schalen met porselein/keramiek fruit 20e eeuw. Hoge schaal Petrus Regout Maastricht, oortje gelijmd 21-31cm Cond:R/G
Twee grote Chinese porseleinen dekselvazen met figuren en floraaldecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 34x20x16cm.
Twee delen antiek Bisquit porselein omstreeks 1900, voorstellende vrouw met roos en bladvormigen hengselschaal, arm gerestaureerd, minimale chips, eenmaal barometer met Luitspeler, minimale chips 39-4...
Drie delig Villeroy &Boch kaststel omstreeks 1900 met landschapsdecor, haarscheuren bovenrand dekselvaas 23-28cm Cond: R/G
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met figuren in tuin decor (beschadigingen)
Vijf diverse oude keramieken borden, 20e eeuw o.a. Makkum, Bing en Fröhndal, oud Delft, Porseleyne fles, in goede staat 15-31cm
Vijf keramieken delen fruit, Italie, o.a Bassano, Napels, minimale chip mogelijk 6-24cm Cond:R/G
Twee 19e eeuwse Japanse Imari pijpvazen met floraal en vogel decor 24x11ø Cond:G
Twee oude porseleinen vazen in Weense stijl, gemerkt Royal Oepiag Cecho-slov. 1e helft 20e eeuw gouddecor, en romantische voorstellingen 20x7,5ø in goede staat
Twee oude Droste cacao Haarlem Holland kop en schotels 9-13ø Cond:G
Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G
Vier 19e eeuwse Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels met coulissen decor, figuren en landschappen in gouddecor 6x12ø Cond:G
Vijf oude Duitse Fayence bierpullen met tinnen deksels naar oud barok voorbeeld gemaakt 20e eeuws 22-24 cm. Cond.G.
Drie 18e eeuwse Duitse Fayence bierpullen met tinnen deksels: 1x met blauw wapen decor stempels en natte lap afdrukken cond.G. 1x met polychrome beschildering boer en boerin met stempel in het deksel....
Acht diverse oude/antieke Duitse bierpullen. diverse soorten onder andere glas met tin, steengoed met tin en keramiek met tin. 14-18cm. Cond.:G.
Twee hoogwaardige Engels porseleinen Royal Doulton figuren 20e eeuw, eenmaal the boy evacuee HN 3202 by Adrian Hughes en eenmaal the girl evacuee HN 3203 by Adrian Hughes beide in zeer goede staat. 20...
Twee hoogwaardige Engels porseleinen Royal Doulton figuren, 20e eeuw, 1 maal the homecoming HN 3295 by Adrian Hughes, en 1 maal welcome home HN 3299 by Adrian Hughes, beide in zeer goede staat 17-22cm
Twee Duitse antieke porseleinen amfora vorm Nymphenburg vaasjes, omstreeks 1900, met faunkoppen(chip) 16cm. Cond:R/G
Twee antieke (Duitse) bisquit porseleinen figuren omstreeks 1900, handen beschadigd 31-32cm Cond:M
Twee oude/antieke keramieken dekseldozen, art deco, rood bruin gemarmerd glazuur, een met liggende bulldog op deksel, goud met zilverkleurig nr 137 letter CE, 13-16cm. Cond:R/G
Twee antieke Engelse Staffordshire keramieken honden 19e eeuw 12-26cm Cond:G
Art Deco porseleinen plated koffieservies omstreeks 1930 Bavaria Maja 12-22cm Cond:G
Twee grote Chinese wit porseleinen figuren 20e eeuw in goede staat 27cm
Twee grote porseleinen figuren Duitsland, 2e helft 20e eeuw, Gerold Bavaria met gouddecor, 34cm Cond:G
Antieke Franse Jugendstil keramieken Jardiniere met floraal decor, omstreeks 1900, gemerkt F. Palmyar KG Luneville France, in goede staat 14x39x16cm. Cond:G
Oude porseleinen figuur voorstellende een slager met bijl en hakblok, onduidelijk gemerkt, in goede staat 21cm. Cond:G
Groot Art Deco keramieken beeld, paard en kalf, omstreeks 1930, le manceau, minimale chip, 31x45x11cm. Cond:G
Groot Art Deco keramieken eekhoorn, omstreeks 1930, le manceau, minimale chip, 31cm. Cond:G
Twee antieke Duitse terracotta zittende figuren met manden, gemerkt: Bernard Block Eischwald, omstreeks 1900, nr 7407 en 7408, 14-15cm. Cond:G
Drie 19e eeuwse porseleinen putti met bloemen(chip voet, en gelijmd) 9-10cm Cond:R
Antieke Romeinse strijdwagen met leeuwen, gemaakt van lichtkleurige terracotta, omstreeks 1900 (2chips) 17x31x13cm. Cond:R/G
Groot Spaans Lladro porseleinen figuur 2 nonnen no 4611, in goede staat 33,5cm
Spaanse lladro porseleinen figuur, Japanse Geisha met vaas en magnolia n 4840, 21x15,5x11,5cm Cond:G
Grote Spaanse Lladro porseleinen figuur, vrouw met waaier(waaier gelijmd, vinger af) no 4698, 38x38x13cm. Cond:R
Antieke Duitse KPM porseleinen zouthouder met putti en floraal decor(scherf ingelijmd) 12x13x7cm. Cond:R
Gemerkte porseleinen tekkel, H.G. in wapen nr 5628, 20e eeuw 6x11x5,5cm. Cond:G
Duitse porseleinen Auerhahn, gemerkt Neu Tettau 3502 20e eeuw in goede staat 24x21x12cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theepot met symbolen, scheur en tuit beschadigd 17,5x11,5ø Cond:R
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met spelende kinderen, geschulpte omranding, 4 goed, 1 gelijmd 11ø Cond:R/G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900, Kang Xy gemerkt, met oude wijsheren decor, haarscheur in hoge bodemrand, 48,5x18,5ø Cond:G
Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met figuren, 17e/18e eeuws, deksel beschadigd 12,5cm Cond:R
Vijf delen antiek Chinees porselein twee maal gemberpotten, twee maal theebus zonder deksel, twee 18e eeuwse Chinese borden 9-16cm Beschadigd
Vijf kopjes en 3 schotels 19e eeuwse Japanse eierschaal, porselein, gesigneerd, met Geisha en floraal decor(schotel gebarsten) 6x12øcm Cond:R/G
Twee zeldzame 19e eeuwse porseleinen schotels met teksten DAU.Guang en figuren, gesigneerd,met geschulpte rand, chip, haarlijn 13,7ø Cond:R
Negentiende eeuwse porseleinen rijstekom met deksel Tong Sy gemerkt, met figuren en krijgers te paard, haarscheur 8x11,5cm Cond:R
Drie kleine 18e-19e eeuwse Kang Xy schoteltjes met figurendecor, randschades en haarscheur 10,3ø Cond:R
Antieke Chinese keramieken Quan Ying zittend op lotusbloem(twee armen missen, beschadigingen) 27cm Cond:M
Achtiende eeuwse Chinese porseleinen Queng Lung opdienschotel, octogonaal met landschapsdecor(randglazuurschade) 4x33x26cm Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen diepe schaal Wanli, 17e eeuws met vogels bij bamboedecor, en floraal decor 7,5x29,7ø Cond:G
Antieke Chinese Kantonese vaas omstreeks 1900, gemerkt, met vele figuren, in goede staat 19cm Cond:G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt, minimale randschade ø21cm. Cond:R
Antieke Chinese marmeren bloempot met paradijsvogel (gelijmd) 11x17x5cm Cond;R
Oude Chinees porseleinen vaas met krijgers en Foohonden, 20e eeuw, in goede staat 27xø12,5cm.
Chinese dekseldoos met hengsel Queng Lung, met floraal en perzik decor in goede staat 7,5x12,5ø
Cinese Kang Xy porseleinen trekpot 17-18e eeuws, octogonaal met landschapsdecor, chips tuit en onderkant deksel, handvat gelijmd 11x15x9cm Cond;R
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaasjes met foohonden en floraaldecor, diepblauw(chip deksel) 8,5cm Cond:G
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes, eenmaal zonder deksel, landscha/baai decor(chip bovenrand), dekselvaasje figuur in landschap decor 9-10cm Cond:R/G
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes met landschap en huisdecor 1 vaasje minimale chips 8,5x4,5ø Cond:G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen 1maal trompetvormig met floraal decor, 1maal cylindervormig floraal decor in goede staat 9-11cm Cond:G
Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kom met gebouwen in landschapsdecor (haarlijn) Cond:R
Twee oude Chinese witmarmeren tempelhonden, 20e eeuw in goede staat 20x11x8cm
Vier delen Wedgwood, biquitporselein, grote dekselpot, niervormige dekseldoos, binnenrand vhip, bordje en een vaasje 6-12cm. Cond:G
Vijf delen Engels keramiek, drie maal Wedgwood Barlaston of Etruria, staffordshire dekseldoos, wedgwood dekseldoos 9-13,5cm Cond:C
Uitgebreid Engels wedgwood A. Barlaston of Etruria, theeservies, 2e helft 20e eeuw, bestaande uit: theepot, cakeschaal, 26 schotels, 19 kopjes, melk en suikerpot, 7 petitfour schaaltjes, 2 bonbon scha...
Antiek KPM serviesgoed Jugendstil omstreeks 1900, grote theekan, 2 kopjes, 3 schotels 1 presenteerschaal met bloemendecor in goede staat
Mooie 19e eeuwse Engelse wedgewood theepot, zwart met zittende vrouwenfiguur op deksel(chips) 10x16x9,5cm. Cond:G
Veertien delig Royal Albert servies met decor van Lavender rose, 5 kop en schotels, 8 gebaksborden, en een theekan(schotel met haarlijn) 7-24cm Cond:G
19e Eeuws porseleinen theeservies, 5 delig met handgeschilderd landschapsdecor en gouddecor, theelicht, theekan(beschadigd), kom, suikerpot (chip), melkkan (gelijmd) Cond:R
Twee Engelse antieke porseleinen pijpvaasjes, gemerkt Royal Worcester England Rdn 232523 1737. Handbeschilderd met goud en floraal decor 20xø8cm. Cond.: G
Oude Duitse gesigneerde porseleinen vaas met zilver overlay, Bavaria Jeager+Co, 1000/1000 Feinsilber omstreeks 1970, 26cm. Cond:G
Duitse porseleinen kaarskandelaar met putti en gouddecor, omstreeks 1960 nr 4380, 22cm. Cond:G
Antiek Japans Satsuma theeservies bestaande uit, theekan, melkkan, suikerpot 5 kop en schotels, met goud en figurendecor in goede staat 5-12cm Cond:G
Antiek servies met blauw en gouddecor omstreeks 1850, bestaande uit koffiekan,theekan,roomkan,11 kop en schotels, schaal, suikerdekselpot (oor eraf, wel erbij) (goud sleets) 5-25cm Cond:R/G
Zeven diverse porseleinen stopflessen, 19e en 20e eeuw. De meesten zijn handbeschilderd en Frans. 12,5-17,5 cm hoog. Cond.: G
Zeven porseleinen stopflessen, 3 lichtblauwe flessen met handbeschilderde bloemen en gouden accenten, Frans 20e eeuw, 2 witte Engelse flessen gemerkt: Devon ware stoke on trent England ca 1920, 1 Enge...
Vijf diverse porseleinen theebussen, 19 en 20e eeuw, met dop voorzien van handbeschilderde voorstellingen. Bij de ronde bus mist een stukje van voet. 12-16 cm Cond.: G
Twee sets 19e eeuws servies, 6 kop en schotels met roze floraal decor (beschadigd) 6 kop en schotels Chinees decor oranje blauw, gemerkt L en H Dekin no 2 beschadigd 5-14cm Cond:R/G
Groot lot oud antiek aardewerk en porselein, o.a. Art Deco, China, Petrus Regout etc, vazen, kammen, dekseldozen, borden(chips mogelijk) 10-30cm Cond'R/G
Twee grote blauw geglazuurde societe ceramique Maastricht vazen omstreeks 1905 door Henri Breetvelt, decor Rembrand en zijn Vrouw beide in goede staat 50x22ø Cond:G
Droe 19e eeuwse Imari kommen, twee met geschulpte rand en floraal decor, chip en haarscheur, een blauw wit landschapsdecor goed 19cm
Oude Chinese Celadon schaal met haandecor, 20e eeuw in goede staat 6x20øcm. Cond:G
Chinees porseleinen dekselvaas 18e-19e eeuws met rood floraal decor, in goede staat 20x12cm. Cond:G
Twee delen Chinees Yixing aardewerk, 20e eeuw, schenkkan, gemerkt, grote Yixing theepot, landschap met tekst, pompoenvormig(gemerkt) 15,5x13x9cm. 23x17x14cm. Cond:G
Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø
Twee delen antiek Chinees porselein, kop en schotel, zeer klein (schotel beschadigd) schotel met paradijsvogel in spiegelend landschap omstreeks 1800 4-12cm Cond:R/G
Drie 18/19e eeuwse kleine Chinees porseleinen kop en schotels(1gemerkt) florale decors in goede staat 5x9cm
Vier Chinese rijstskommen, met floraal decor, chips 7-14,3ø Cond:R
Antiek Chinees porselein diep drakenbord omstreeks 1900, Guang Xu gemerkt, in goede staat 4xø20cm. Cond;G
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen vaas met familie Roze floraal decor en gouddecor in goede staat 10.8cm Cond:G
Oude Chinese porseleinen familie Noir rijstwijn set, 20e eeuw, 6 delig in goede staat 8x16x13cm Cond:G