Oude Chinees porseleinen vaas met familie Verte decor, figuren en hertenkar, Mei Ping, Kang Xy, 19,5xø11cm Cond:G
Grote Spaanse porseleinen figuur ORO platino de ley, dame met pauw en gouddecor, 15cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse Engelse porseleinen figuren gemerkt M Jonge Jockey en Amazone met gouddecor 23-23,5 in goede staat CondG
Drie oude porseleinen beeldengroepen 2e helft 20e eeuw , lezende dame op bank, adelijke koets, figuren bij tafel 20-25cm Cond;G
Vijf delen oud porselein, oorvaas Limoges decor Main, eenmaal dame gemerkt Berto Lotti Milano , twee figuren boekensteunen, groep jachtgezelschap(gelijmd) 9,5-27cm Cond:R/G
Twee grote antieke Japanse Satsuma keramieken musicerende dansende figuren omstreeks 1900 met floraal en gouddecor(minimale chip bij voet) 19-21cm Cond:G
Twee antieke Imari porseleinen tafellampen met koperen monturen(electrisch later) in goede staat 90cm.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met floraal en Geisha decor, minimale chip kraag, 49x19ø Cond:G
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden, twee borden met chip, drie goed 18-22cm CondR/G
Vier delen 19e eeuws Japans porselein, kutani en Imari 12-20cm Cond;R/G
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, bord met fijne beschildering heeft haarlijn 40-41cm Cond:R/G
Antieke Japanse Satsuma tafellamp met goud en figurendecor en bronzen voet, omstreeks 1900, 89cm Cond:G
Negentiende eeuws Japans porseleinen sierschotel met vogel in bloesemdecor 28,7ø Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen diepe schalen, schaal met centraal blauw-wit landschapsdecor, schaal met floraal en gouddecor in coulissen(randschade) ø21-ø24,5cm. Cond:R/G
Drie 19e/20e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor, grote schotel met hemelpaard centraal, schotel met foohonden in coulissen, schotel floraal 28-31,5ø Cond:G
Acht delen 19e eeuws Imari porselein, 5 borden, 2 kommen en een tablet, 16-21cm. Cond:R/G
Vier antieke Japanse porseleinen borden met opliggend landschapsdecor, omstreeks 1900 met figuren, ø27cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familieroze schotel.Zilveren beugel, 835/000, met gecontourneerde rand voorzien van Biedermeier krul- en bloemversiering. (oude haarlijn) 18x27,5cm. Cond:R
Zeven delen 19e eeuws Imari porselein, pijpvaas, kraagvaas,bolvaas,schenkkannetje, 2 vazen, penselen vaas 8-21cm. Cond:G
Zes 19e eeuwse Hollandse tegels, drie mangaan, landschap, floraal en insektendecor 13x13cm. Cond:R/G
Oud Delfts tegeltableau uit 1931, met eikenhouten lijst, het gouden jaar van het nieuwsblad v\h Oosten, Twentsch zondagsblad etc. 12pas, in goede staat 82x65cm.
Acht Hollandse tegels met polychrome en blauwe decors omstreeks 1900, randschades mogelijk 13x13cm Cond:R/G
Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G
Mangaankleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:M
Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:G
Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:R
Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:R
Negentien antieke wandtegels met florale decors. in goede staat, 13x13 cm. Cond.: G
Zeer grote oud Delft polychrome beschilderde apothekers dekselpot Electuarium tamarindorum compositum met floraal decor 20e eeuw 58cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Hollandse bijbelse tegels in lijst beide beschadigd, 13x13cm Cond:R
Antiek, 33 delen, societe ceramique Maastricht servies omstreeks 1900 Mille Fleur, 9 kop en schotels 12 petit four, 1 verdeelschaal, 12 borden, minimale chip mogelijk 7-21cm Cond:G
Grote 18e eeuwse Delftste polychroom beschilderd keramieken bord met tuindecor in goede staat 41,6cmø
Drie maal Japans keramiek, soya kannetje, en twee terracotta geglazuurde figuren 11-15cm Cond:G
Porseleinen dekseldoos, met Indische olifanten en floraal decor, 20e eeuw 14x19x13cm Cond:G
Drie maal antiek Engels aardewerk omstreeks 1900, grote tabakspot old Charley, Royal Doulten RdNo 787515 S 2 maal schenkkannetje, ongemerkt , in goede staat 11-14cm. Cond:G
Grote antieke Duitse steengoed Westerwald schenkkan anno 188, met hert en haandecor en ranken, in goede staat 34x22øcm.
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G
Drie maal Hollands societe ceramique Maastricht kastkommen, decor canton, 1 met randschade, 11x16øcm. Cond:R/G
Grote Delfts porseleinen oldtimer DAF vrachtwagen als dekseldoos, met dubbele deksel en houder, 20e eeuw in goede staat 13x24x8cm
Vijftien diverse boeren keramieken borden, met handbeschilderde diverse florale decors, in goede staat minimale chip mogelijk. ø18-ø20cm. Cond:G
Vijftien diverse boeren keramieken borden, met handbeschilderde diverse florale decors, in goede staat minimale chip mogelijk. ø18-ø20cm. Cond:G
Antiek Chinees porseleinen drakenservies, opgewerkte draken omstreeks 1920, eierschaal porselein met transparante Geisha portretten in de boden van de kopjes 12 delig (minimale chips) 5-18cm. Cond:G
Twee 18e-19e eeuwse porseleinen kommen, Amsterdams bont met floraal en gouddecor, beide randschade 7,5x15ø Cond;R
Grote antieke Chinees porseleinen Xing Dynasty vaas, met rood decor, en figuren in landschap, 40x18øcm Cond:G
Zes 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy schotels met florale decors, gemerkt, met geribbelde omranding en minimale chip 13øcm Cond:G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels(Chinees Imari) in goede staat 5x10,5ø Cond:G
Grote oude Chinese familie Roze plaquette, republikeinse periode(gesigneerd), wild paard in landschap 38x24,5cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G
Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors, haarlijn, randschade 16,4ø Cond;R/G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900, mooie kwaliteit landschap beschildering, en vele figuren in paleis, hoogwaardigheidsbekleders, ruiters, kinderen, Geisha's etc 50x18cm Cond:G
Twee 17e /18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geschulpte omranding en floraal decor, beschadigingen, 23,8ø Cond;R/G
Twee antieke Chinees porseleinen familie Verte kommen met drakendecor 18e-19e eeuw, bij 1 kom bodem chip, 6,5xø16,3cm. Cond:G
Antieke Chinees porseleinen vierkante vaas met tekst en landschapsdecor, familie Roze met olifanten, omstreeks 1900, in goede staat 34x13,5x13,5cm.
Twee zeldzame 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen pijpvazen met floraal decor in coulissen, beide bovenaan beschadigd, 24-12ø Cond:R
Grote antieke Japans porseleinen penselenvaas met tekst en floraal decor. omstreeks 1900, 28,5x12,2 ø Cond:G
Vier delig Makkums kaststel 20e eeuw met polychrome florale decors twee chips bij deksel 11-18cm Cond:R/G
Drie oude keramieken vazen, polychrome West Germany, pijpvaas hutschenreuther, grote vierkante vaas ongemerkt 27-38cm Cond:G
Drie delig Hollands Makkums kaststel met polychrome decors, 20e eeuw, chip onderrand deksel 30-42cm cond verder Goed.
Acht delen Makkums aardewerk, 20e eeuw, twee stopflessen, vier tegels in lijst, 2 6 kantige schalen 12-17cm Cond:G
Drie delen Hollands Makkums keramiek, polychrome vogels en florale decors 20e eeuw, grote 8 kantige bloempot(chips rand) groot bord met geschulpte omranding(minimale chip) dekselpot (chips onderrand) ...
Drie grote Hollandse Makkumse keramieken kastkommen met polychrome floraal decor 20e eeuw, chip bovenrand 8x18ø Cond:R/G
Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden Brownwestern? geschulpt met Oosters en floraal decor in goede staat 26ø
Twee grote vooroorlogse Makkums keramieken kommen met floraal decor en geschulpte rand 9,5x21ø in goede staat
Grote antieke Villeroy en Boch keramieken 3 delige asperge dekselschaal 13x38x29cm
Diepe sierschaal door Chris Lanooy, 1 sept 1900-1925 Cl.BR, groen blauwe glazuur met abstract decor, in goede staat 5-ø29cm.
Grote keramieken tijger (made in Italy) 20e eeuw in goede staat 43cm.
Twee oude Duitse Hummel figuren, letzte Ausgabe 1990 en 1999, jongen en meisje met vogeltje bij houten hek, 10,5x12cm. Cond:G
Porseleinen Ton Schulten vaas, cp weg 2000, Schoonhoven keramiek, met Twents coulissenlandschap 27,5cm. Cond:G
Vier antieke porseleinen dekseldoosjes, twee met verzilverd montuur Hollandse voorstellingen 3-5cm Cond:G
Hummel 331, 1990 Limited Ed. (20.000), "Crossroads, Sign-Down" met originele doos en certificaat H.: 17cm. Cond.: G
Oude Duitse Goebel figuur, meisje met Cello, gemerkt Lore 249 1/98 21cm.
Hummel 471, 1989 Century collection, "Harmony in four parts" met originele doos en certificaat H.: 25,5cm. Cond.: G
Hummel 487, 1990 Century collection, "Let's Tell The World" met originele doos en certificaat H.: 26cm. Cond.: G
Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G
Hummel 574, 1994 Century collection, "Rock-A-Bye" met originele doos en certificaat H.: 19cm. Cond.: G
Hummel 635, 1993 Century collection, "Wellcome Spring" met originele doos en certificaat H.: 31cm. Cond.: G
Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos en certificaat H.: 17,5cm. Cond.: G
Hummel 751, 1996 Century collection, "Love's Bounty" met originele doos en certificaat H.: 16,5cm. Cond.: G
Hummel 855, Limited edition (7.500 ex.), "Millennium Madonna" met originele doos en certificaat H.: 26cm. Cond.: G
Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G
Groot blue Danube porseleinen servies, bestaande uit: 10 grote borden, twee sauskommen, 14 soepborden, 1 kandelaar, 12 soepkommen, 1 schenkkan, 24 kleine borden, 12 mokken, 17 normale borden, 11 kop e...
Lot antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 1 losse schotel 17e eeuw(barst), 3 kop en 2 schotels, figuren in tuin, Kang Xy gemerkt, 17e 18e eeuws chip en barst, 2 kopjes met spelende kinderen (b...
Lot Engels Royal Albert serviesgoed, bestaande uit Old country roses decor, thee met comfort, cakeschaal, melk en suikerpot, taartschaal,schaaltje, kandelaar, 9 kop en schotels, 8 cakeborden, diverse ...
Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G
Zes Zweeds porseleinen gebaksborden Rörstand met schepen en gouddecor 20e eeuw ø20cm. Cond:G
Mooi antieke Hollandse oud Delft gemberpot omstreeks 1900 nr385, letter K.AL. met pauwendecor, in goede staat 20x17ø
Grote oude Weense vaas, gemerkt met bijenkorf en J.K Carlsbad omstreeks 1900, jugendstil met gouddecor en figuren in coulissendecor, in goede staat 38x21ø
Oude Droste cacao set 20 eeuw, tablet, cacao kan, en drie kop en schotels in goede staat 7-36cm Cond:G
Antiek vernikkeld dienblad omstreeks 1900 met Jugendstil floraal decor keramiek en vernikkelde omranding gemerkt, Wenen H.H.P.5 in goede staat 4,5x28,5cm Cond:G
Vier antieke Duitse steengoed kruiken omstreeks 1800 a 1900, 27-39cm grote kruik blauw decor, kleine kruik blauw decor, klepkan Westerwald blauwgrijze kruik, beschadigingen: Cond:G
Chinees porseleinen dekselpot met familie Roze en floraal decor, gele glazuur 17xø13cm. in goede staat.
Duits porseleinen serviesgoed, kop en schotel Meissen, 19e eeuw met floraal decor, kopje Meissen met floraal decor, kop en schotel gemerkt met vis(Thüringen) 19e eeuw
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kraagvaas, met paradijsvogel en bloesemtak, decor rondom, lichte glazuurschades bij voet, verder in goede staat 61x25øcm
Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor, gesigneerd 2e helft 20e eeuw 8x15x9ø Cond:G
Oude gesigneerde yixing theepot(gesigneerd) met drakendecor en tekens op de deksel 1e helft 20e eeuw Cond.G
Antieke Chinees porseleinen theepot Wanli gemerkt, met drakendecor (tuit gerestaureerd, verder in goede staat) 15x12x9cm