Bronzen valk, 21e eeuw op marmeren sokkel, gesigneerd Wilhelm K, in goede staat 43cm.
Twee grote 19e eeuwse compositiemetalen beelden gesigneerd Waagen, man op boeg zwaaiende schipbreukeling, in goede staat 61x75cm Cond:G
Drie oude Chinese bronzen figuren van hoogwaardigheidsbekleders, 20e eeuw in goede staat 6-6,5cm Cond:G
Twee oude bronzen figuren, boeskoolman door Jan Kip Oldenzaal 1926-1987, boer zittend op grote peer, met peer in hand, mogelijk ook door jan Kip, in goede staat 14-20cm
Bronzen gier op marmeren sokkel, 21e eeuw Art Deco stijl, gesigneerd Altorf, in goede staat, 32x24x16cm.
Antieke vergulde bronzen figuur met marmeren sokkel, jongeman met jas onder arm, op klompen omstreeks 1900 15cm. oude breuk voet. Cond:R./G
Twee antieke compositie metalen figuren, dame met pinakel, heer met hoorn des overvloeds, omstreeks 1880, 26cm. Cond:G
Brons met marmeren boekensteun 21e eeuw, vrouwe Justitia in goede staat 42,5cm.
Antieke compositie metalen herdershond op rots, omstreeks 1900, gesigneerd J.Garvin
Antieke Duitse bronzen figuur 1e helft 20e eeuw door M. Ludwig Eisenberger 1895-1920 voorstellende een Romein met dolk(andere hand mist voorwerp) 41,5cm Cond:R/G.
Bronzen wandplaat Boston electric power Co, in jaren 30 stijl echter 21e eeuw 50x33x9cm. Cond:G
Grote antieke compositiemetalen tafellamp voorstellende een vrouw met fakkel, bronskleurig gepatineerd in goede staat 80cm
Bronzen damesbuste 21e eeuw op marmeren voet, ongesigneerd 29cm. in goede staat
Groot Frans beeld voorstellende Jean D'arc met vaandel (restauraties) in goede staat 95cm
Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw voorstellende een krachtpatser gesigneerd P.Duval in goede staat, 36cm.
Bronzen figuur liggende dame op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat 23x26x15 Cond:G
Bronzen neushoorn in Art Deco stijl 21e eeuw met bruin marmeren sokkel in goede staat 20x32x13cm. Cond:G
Grote Bronzen kop van edelhert, op zwart marmeren sokkel 21e eeuw in goede staat 70x42x28cm.
Twee na oorlogse Russische beelden, Poesjkin op sokkel en Toergenjew? gegoten metaal 17,5-37cm Cond:G
Zeer groot hougestoke Haitiaans beeld van een man met een rugzak en sikkel, 20e eeuw 139cm. Cond:G
Grote oude Afrikaanse houtgestoken figuur, voorstellende een mijnwerker, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 111cm.
Antieke Franse bronzen figuur, getiteld st. Germaine voorstellende een bloemenverkoopster met heilig kruis en schaap omstreeks 1900 42,5cm Cond:G
Bronzen golfspeler op marmeren sokkel, 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G
Chinese bronzen Boedha met tekst achterin, 19e/20e eeuw, met restvergulding, in goede staat 36cm. Cond:G
Bronzen jachtluipaard op marmeren sokkel, 2e helft 20e eeuw 20x31x7cm. Cond:G
Groot houtgestoken Balinees beeld van een danseres, 20e eeuw, 75cm. Cond:G
Antieke houtgesneden heilige figuur met originele polychromie omstreeks 1800(voetrand iets beschadigd) 29cm. Cond:R/G
Antieke compositie metalen Romeinse figuur, omstreeks 1900 in goede staat(losse speer) 39cm. Cond:G
Drie antieke compositie metalen figuren omstreeks 1900, twee figuren staande op leeuw, le pouvoir la force(arm gebroken, maar erbij) en figuur Bettina par bruchon (beenbreuk) 33-36cm Cond:R
Twee antieke bronzen bustes, omstreeks 1900, lachende en hulende jongen 19cm. Cond:G
Oude bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een paard met veulen(ongesigneerd) 21x24x10cm Cond:G
Negentiende eeuws, houtgestoken beeld, voorstellende een man met blaasinstrument, Bretons 39cm. Cond:G
Twee antieke bronzen figuren op marmeren zuilen omstreeks 1880 edele dame en heer 24-25cm Cond:G
Antieke bronzen Jeanne D'arc met los verguld zwaard omstreeks 1900 in goede staat 26cm Cond:G
Grote antieke bronzen buste door A Lusardi, titel, Mignon Fa Cuore, omstreeks 1900 in goede staat 38cm.
Groot antiek Frans compositiemetalen beeld omstreeks 1900 vrouw met hooivork twee kleurig patina gesigneerd Moreau in goede staat 67cm
Copositiemetalen Art Deco beeld met marmeren basis twee kleurig gepatineerd voorstellende drie gemzen op rotspartij in goede staat 41x9x30cm
Twee kleine bronzen baby bustes, op marmeren sokkel omstreeks 1900, lachende en huilende, 11cm. Cond:G
Twee bronzen figuren, voorstellende bronsgieters met monogram K, nr 9/12 en nr 2/2, vermoedelijk Duitsland 21-23cm Cond:G
Oude bronzen figuur jongen met sigaret door Füllborn 1e helft 20e eeuw in goede staat 23cm
Moderne bronzen sculptuur 2e helft 20e eeuw, voorstellende een verliefd stel op parkbank 15x18x8cm Cond:G
Antieke albasten buste omstreeks 1900-1930 door P.Conti (Italie) buste van jongen met medaille 22cm. Cond:G
Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 in goede staat 19x14cm Cond:G
Twee grote oude terracotta figuren, oosters 20e eeuw man en vrouw in goede staat, 43-44cm
Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G