Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Barnstenen collier
Resultaat: 75 EUR

Barnstenen collier met olijfvormige kralen, verlopend in grootte. 8-20 mm. Lengte 48 cm met draaisluiting.

Zilveren oorijzer, gouden stiften
Resultaat: 425 EUR

Kap met zilver vergulde oorijzers, 835/000, versierd met parelrand en filigrain bewerking. Compleet met diverse mutsen. In redelijk goede staat.

Omega zakhorloge
Resultaat: 50 EUR

Omega zakhorloge, zilver 800/000, met deksel voorzien van schildgravure. ø 50 mm. Veer vast.

Tissot zakhorloge
Resultaat: 160 EUR

Tissot zakhorloge, double, mechanisch, plat model, met goudkleurige plaat en romeinse cijferaanduiding. Werkend. ø 41 mm. In goede staat.

Bulgari horloge
Startprijs 1.400 EUR

Bijzonder fraai Bulgari horloge, staal, automatisch. Nr.: AA 44 S. Serienr. D3722. In zeer goede staat. Grootte kast 35X48 mm. Met echtheid-expertise. 18 cm.

Zenith dameshorloge
Startprijs 100 EUR

Zenith dameshorlge, double met double schakelband, model Academy. Voorzien van cremekleurige bewerkte wijzerplaat. ø kast 23 mm Lengte 21 cm. Kleur op de kast wat afgesleten. Werkend. In goede staat.

Gouden slavenband met diamant en blauw topaas
Resultaat: 440 EUR

Gouden slavenband, 585/000, rood goud, met een middenstuk met een rozet bezet met een blauwe topaas, omringd met 10 zetkastjes met diamanten met oud slijpsel. Tevens zitten er twee balkjes op de band ...

2 Japanse horloges
Startprijs 90 EUR

Twee japanse horloges, Miykon, double model met zirconia's, één met groene wijzerplaat en groene versiering in de schakel en één met rode wijzerplaat en rode versiering in de band. ø 40 mm. Nieuw.

Tissot dameshorloge
Startprijs 30 EUR

Tissot dameshorloge, staal, rechthoekig model met brede band. Breedte 21 mm. Lengte 17,6 cm. wat gebruikssporen maar verder in goede staat. Werkend

Invicta horloge, witte band
Startprijs 225 EUR

Invicta horloge, staal verguld, chronograaf met duikrand, ø 48 mm, en voorzien van witte rubberen rand. Nieuw met certificaat.

Maurice Lacroix horloge
Startprijs 75 EUR

Maurice Lacroix horloge, verguld met vergulde schakelband. ø 35 mm. breedte band 18 mm. Lengte 20,5 cm. In goede staat met wat gebruikssporen. Werkend

Emporio Armani horloge
Startprijs 50 EUR

Emporio Armani horloge, staal, rond model ø 42 mm, met parelmoer wijzerplaat en wit/creme kunststof band. Met gebruikssporen verder In goede staat, werkend.

Lot horloges
Resultaat: 110 EUR

Lot met 7 horloges, o.a.Pratina, Citizen automatic, Junghans Mega, Zentra, Eterna, Certina en een Zodiac.

Twee zakhorloges
Resultaat: 60 EUR

Twee zakhorloges, een zilveren zakhorloge, 800/000 met bewerkte wijzerplaat, ø 46 mm. En een horloge met een zeilschip en ridder, "Discovery day". ø 50 mm. Voorzien van ketting. Beiden werkend.

Herenring
Startprijs 80 EUR

Herenring 333/000 met zwarte heliotroop. Herenring met hoge strakke zetkast met een steen, 11x8 mm, en bewerking langs de randen. ø63 ca 8,5 gr In goede staat.

Gouden ring met carneool
Startprijs 90 EUR

Gouden ring met carneool, 585/000. Ring met grote ovale zetting met gladde rand bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Grootte kop van de ring 16x27 mm. ø 58 ca. 4,6 gr.

Gouden hanger met carneool
Resultaat: 75 EUR

Gouden hanger, 585/000, met carneool. Een rechthoekige hanger van uitgewerkt gouddraad met in het midden een platte gefacetteerde carneool. Grootte 4x2,5 cm. ca. 5,2 gr.

Gouden broche met carneool
Startprijs 125 EUR

Gouden broche 585/000 met carneool. Ovale broche met roodbruine carneool in een gladde GG zetting, ø 35x27 mm. ca 11.9 gr

Benencollier met goud
Startprijs 160 EUR

Collier van gestoken beenkralen met gouden, 585/000, sluiting en bolletjes. 26 Beenkralen met getorste bewerking, ø 12 mm, met bolsluiting en 27 gladde gouden bolletjes. Lengte 40 cm

Gouden creolen granaat
Startprijs 350 EUR

Grote gouden creolen, 750/000, met granaten. Creolen versierd met een geschulpte rand voorzien van 4 ronde granaten. ø 30 mm. ca 11,2 gr. Voorzien van restauratie.

Gouden armband met carneool
Startprijs 500 EUR

Gouden armband, 585/000, met carneool. Gouden schakelarmband, met 9 ronde schakels met geschulpte rand voorzien van een rond gefacetteerde carneool. ø schakel 18 mm. Voorzien van veiligheidsketting. L...

Gouden broche met parel
Startprijs 240 EUR

Gouden broche 585/000 met parels. Broche in de vorm van een blad van ruw bewerkt goud met in het midden een verlopende rij van parels. De broche is voorzien van een kanonsluiting. 55x25mm. ca 9,8 gr

Collier van parels en lapis
Startprijs 250 EUR

Collier van lapis lazuli en parels met een sierlijke gouden, 585/000, hanger/sluiting met parel en zirconia's. Collier van lapis lazuli en zoetwaterparels, 2 om 1, ø 8 mm, met een schildvormige gouden...

Gouden hanger carneool
Startprijs 230 EUR

Grote gouden hanger met carneool, 585/000. Grote hanger met royaal bewerkte rand met getorst draad en een ovaal gefacetteerde carneool. Grootte 5x2,7 cm. Als nieuw. ca 8 gr.