Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Oorknoppen met zwarte parels
Resultaat: 50 EUR

Gouden oorknoppen, 585/000, met zwarte zoetwaterparels. ø 7 mm. Nieuw

Chrysocolcollier met zilver
Resultaat: 45 EUR

Collier van chrysocol. Platte chrysocolstenen, 14x20 mm, bevestigd aan een zilver vergulde sluiting met briljant. Lengte 45 cm.

Diverse sieraden
Resultaat: 175 EUR

Diverse sieraden: Fraaie oorknoppen GG 585/000 met witte steen. Ovale oorknoppen met getorste rand met in het midden een fantasie geslepen ovale melkachtige witte steen gezet in sierlijke klauwpootje...

Ring met granaat
Resultaat: 50 EUR

Ring 375/000 met granaat. Fraaie rozetring met granaat. In het midden een ovaal gefacetteerde granaat met een rand met rond gefacetteerde granaten. ø 54 ca. 2,8 gr. In goede staat.

Gouden collier met granaat
Startprijs 250 EUR

Gouden collier 585/000 met granaten. Ankercollier met in het midden drie peervormige schakels met daarin granaten. De peervormige schakels hebben filigrain bewerking en zijn voorzien van een peervormi...

Gouden ring briljant
Resultaat: 175 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljant. Massieve gouden ring. Merk: Aller Spanninga, met aan de bovenzijde een grote witgouden rand voorzien van een geelgouden rand bezet met een briljant, 0,08 crt, VSI/...

Gouden ring met granaat
Startprijs 90 EUR

Gouden ring met granaat, 585/000. Ring met ovale gefacetteerde granaat gezet in een ovale zetkast met geschulpte rand. Grootte kop 22x12 mm. ø 50 ca 4,2 gr.

Zilveren ring met robijn
Startprijs 60 EUR

Zilveren ring met ronde robijn 925/000, en een rand bezet met kleine robijnen, allen cabouchon geslepen. grootte 18x13mm, ø 56,ca. 9,7gr. Nieuw

Armband, 4-rij granaat, gouden slot
Startprijs 150 EUR

Armband, 4 rij granaat met GG 585/000 antieke sluiting. Vier rijen granaat armband met ronde gefacetteerde granaten, ø 5 mm bevestigd aan een markiesvormige GG sluiting met 3 granaten en 4 hele klei...

Collier, 4-rij granaat, gouden slot
Startprijs 290 EUR

Collier bestaande uit granaten met GG 585/000 sluiting. Collier bestaande uit 4 rijen olijfvormige granaten en wat ronde granaten. De granaten zijn bevestigd aan een GG langwerpige sluiting, 9x20 mm, ...

Zilveren zirkonia ring
Startprijs 25 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met wit ronde gefacceteerde zirkonia's. Grootte 24x22mm. ø 56, ca 8,6gr. Nieuw

Oorstekers met granaat citrien
Resultaat: 90 EUR

Elegante gouden oorhangers, 585/000, met citrien en granaat. Gouden oorhangers met op de steker een rond gefacetteerde citrien, ø 6 mm, met daaronder een kleine zetting met een klein wit steentje en d...

Zakje granaten
Startprijs 100 EUR

Zakje met granaten, diverse geslepen stenen met diverse maten. ca. 275 crt. totaal 57,3 gr.

Gouden ring met granaat
Startprijs 110 EUR

Gouden ring met granaat, 585/000. Gouden ring met ovale zetkast met geschulpte rand met bewerking voorzien van een ovaal gefacetteerde granaat. grootte kop 20x16 mm. ø 60 ca. 5 gr.

2 Zilv. armbanden met kleurstenen
Startprijs 75 EUR

Twee zilver, deels vergulde, armbanden, 925/000, met diverse stenen. Armbanden met hoefijzer vormige schakels, voorzien van steentjes, met in het midden een rechthoekige zetkast met een groene of brui...

Bloedkoralen armband
Startprijs 150 EUR

Bloedkoralen armband met gouden sluiting, 585/000. 3 Rijen bloedkoralen armband met tonvormige kralen, 2-5 mm, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting met 2 ovale koralen en 2 mooi eindstukken. ...

Zilv. broche + armband (kleurstenen)
Startprijs 75 EUR

Zilveren vergulde broche en armband, 925/000. Grote broche, veermodel met grote gekleurde stenen ( één ontbreekt) en geheel versierd met witte stenen, 7,5x3,5cm en een armband bestaande uit markiesvor...

Carrera y Carrera hanger met collier
Startprijs 975 EUR

Bijzondere gouden hanger, 750/000, van Carrera y Carrera. hanger in de vorm van een hand, met een briljant in de rand en tussen de duim en wijsvinger. Grootte 22x7 mm. Bevestigd aan een fijn gouden ko...

Oorhangers, hanger en ring
Resultaat: 50 EUR

Mooi set sieraden, zilver met vergulde details, 925/000. Markiesvormige set met een rode steen in het midden voorzien van een rand met witte stenen, bestaande uit oorhangers, een ring en een hanger. 2...

Hanger met blauw topaas en citrien
Startprijs 130 EUR

Hanger, 375/000, met blauw topaas en citrien, blauwtopaas 12x10mm citrien 3x3mm, Grootte hanger 21x12mm. ca 4,8gr. Nieuw

3 Zilveren ringen
Startprijs 100 EUR

Drie zilveren, 925/000, bestaande uit een ovale ring met gravure van vrijmetselaar, een ring met een langwerpig vergulde kop met een in lak gelegd wapen en bewerkte zijkanten en een ring met rond verg...

Oorstekers met citrien
Startprijs 90 EUR

Oorstekers, 375/000 met citrien, ø citrien 8,5mm. ca 3.0gr. Nieuw

Jade armband
Resultaat: 40 EUR

Ronde jade rinkelband. ø 8 mm. Grootte ø 61 mm. ca. 35 gr.

Lot jade sieraden
Startprijs 50 EUR

Lot jade sieraden bestaande uit 2 hangers, varken en schijf, een collier en 2 armbanden. ø kralen 1 cm. Totaal ca. 165 gr.