Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden horloge met leren band
Startprijs 75 EUR

Gouden horloge, 585/000, Ancre met zwart leren band. Klein rond klokje met getorste rand, ø 14 mm.

Breitling dameshorloge
Resultaat: 425 EUR

Breitling dameshorloge, Callistino Bicolor met zwarte wijzerplaat. modelnr.: B52045.1 Kastnr.: 20516. Krasje in het glas.

Zilveren collier
Resultaat: 20 EUR

Zilveren choker, 925/000, prachtig versierd met knopjes en greinen, bezet met 3 ovaal gefacetteerde granaten. Bevestigd aan een ankercollier. Lengte 43 cm. Breedte 18 mm. ca 13,1 gr. Als nieuw

Zilveren oorstekers
Resultaat: 25 EUR

Zilveren oorstekers, 925/000. Boomerangvormige oorknoppen 13x17 mm. ca. 3,3 gr. Nieuw

Zilveren kruis Quinn
Startprijs 25 EUR

Massief zilveren kruis, 925/000, gerhodineerd. Kruis voorzien van gediamanteerde bewerking, merk Quinn Grootte 28x20 mm. ca. 4,6 gr.

Design ring Novitum
Startprijs 35 EUR

Zilveren Design ring, 925/000. Strak model met geoxideerde lijnen. Breedte 12 mm. ø 54 ca. 8 gr. Nieuw

Designring Novitum
Startprijs 35 EUR

Zilveren designring, Novitum, 925/000. Strakke ring met slag, versierd met zwart geoxideerde lijnen. Breedte 7 mm. ø 54 ca. 11,5 gr. Nieuw

2 Ringen barnsteen
Resultaat: 65 EUR

Twee ringen met barnsteen. Een grote zilveren ring gemaakt uit zilverdraad bezet met een grote ovale barnsteen, 21x16 mm. ø52. En een moderne zilveren ring met strakke golvende zetkast bezet met een g...

Ring WG, briljant
Startprijs 80 EUR

Klassieke ring GG/WG 585/000 met briljant. Ring met een rij van 4 briljanten en 2 kleine aan de zijkanten, gezet in een opstaande zetting, breedte 4 mm, met ajourbewerking. ø 58. ca. 2,2 gr.

2 Zilveren sieraden
Resultaat: 30 EUR

Twee zilveren sieraden, 925/000, een reverclip met krulbewerking, ontworpen door Ans Markus, 23x50mm, en een rechthoekige broche versierd met floraal decor, ontworpen door Jeroen Krabbe, 27x45mm. Tota...

10 Zilveren ringen
Resultaat: 45 EUR

Tien zilveren fanatsieringen, 925/000. O.a. met een bloedkoraaltje, een roosje en Zeeuwse knoppen. ca 15 gr. ø 50-59

Zilveren broche
Resultaat: 20 EUR

Zilveren broche met markesiet en Onyx. Broche Art Deco-stijl, fraai versierd met markesietstenen en onyx. ca 9,2 gr. 50x24 mm. Ook te gebruiken als hanger. Als nieuw

Lot sieraden
Resultaat: 60 EUR

Lot sieraden bestaande uit o.a. 2 zilveren armbanden, een zilveren ketting en hanger, een munthanger en broche van boordknopen. En nog diverse andere kettingen, armbanden en ringen.

Collier malachiet en lapis lazulli
Resultaat: 60 EUR

Collier van malachiet en lapis lazulli kralen, met in het midden een platte schijf van Lapis lazuli, 38x50mm. Voorzien van zilver vergulde karabijnhaak. ø 11-14 mm. Lengte 42 cm.

Oorknoppen Witgoud met briljant
Resultaat: 50 EUR

Oorknoppen, GG/WG 585/000 met briljant. Oorknoppen bestaande uit een spiegelchaton, ø 5 mm, met briljant, ca 0.03 crt.

Lot modesieraden
Resultaat: 25 EUR

Groot lot met modesieraden bestaande uit diverse colliers, oorknoppen, armbanden en dergelijke

Tien 3-rij colliersloten
Startprijs 110 EUR

Lot met 10 zilver vergulde sluitingen met zirconia's en kleurstenen, in bloemvorm, ø 21 mm. Voor 3 rijen colliers. totaal ca. 96 gr. Nieuw

Lot barnsteen sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot barnstenen sieraden bestaande uit 4 barnstenen colliers.

Collier van barnsteen
Resultaat: 225 EUR

Collier van barnsteen, kaasvormig, verlopend van .11-25 mm. Lengte 44 cm. ca 98 gr.

Parelcollier
Startprijs 65 EUR

Fantasie parelcollier gemaakt uit roze zoetwaterparels met zilveren sierogen. lengte 47 cm. Nieuw

Gouden ring met briljant
Startprijs 110 EUR

Gouden ring, 585/000, met 5 briljanten totaal ca. 0.20crt, ø 56/57,ca 4,2gr. Nieuw

Hanger met briljant 585/000
Startprijs 180 EUR

Gouden hanger met briljant en floraal decor 585/000, briljant 0.10crt en diamantrozen 0.10crt, ca 4.6gr.

Gouden oorhangers van zoetwaterparel
Resultaat: 70 EUR

Gouden oorhangers van zoetwaterparel 585/000, witte parels, 12mm.

Zilveren armband met kwarts
Startprijs 30 EUR

Zilveren armband, 925/000, met rookkwarts. ca 15,6 gram, 19cm lang Nieuw. Merk "Fossil"