Gouden horloge, 585/000, Ancre met zwart leren band. Klein rond klokje met getorste rand, ø 14 mm.
Tien zilveren fanatsieringen, 925/000. O.a. met een bloedkoraaltje, een roosje en Zeeuwse knoppen. ca 15 gr. ø 50-59
Collier van malachiet en lapis lazulli kralen, met in het midden een platte schijf van Lapis lazuli, 38x50mm. Voorzien van zilver vergulde karabijnhaak. ø 11-14 mm. Lengte 42 cm.
Lot met 10 zilver vergulde sluitingen met zirconia's en kleurstenen, in bloemvorm, ø 21 mm. Voor 3 rijen colliers. totaal ca. 96 gr. Nieuw
Lot barnstenen sieraden bestaande uit 4 barnstenen colliers.
Collier van barnsteen, kaasvormig, verlopend van .11-25 mm. Lengte 44 cm. ca 98 gr.
Fantasie parelcollier gemaakt uit roze zoetwaterparels met zilveren sierogen. lengte 47 cm. Nieuw
Gouden ring, 585/000, met 5 briljanten totaal ca. 0.20crt, ø 56/57,ca 4,2gr. Nieuw
Gouden hanger met briljant en floraal decor 585/000, briljant 0.10crt en diamantrozen 0.10crt, ca 4.6gr.
Gouden oorhangers van zoetwaterparel 585/000, witte parels, 12mm.