Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Borrelglaasjes en 6 onderzetters
Resultaat: 130 EUR

Zes zilveren onderzetters, 925/000, en borrelglaasjes, 800/000. Zes onderzetters versierd met een getorste rand, ø 10 cm, MT: E.L.Vietor, Darmstadt en zes kleine zilveren borrelglaasjes, ø3x4 cm, gla...

Zilveren roomkom
Startprijs 140 EUR

Fraaie zilveren roomkan, 835/000, met floraal drijfwerk op voet met parelrand, ca 120 gr. ø12x7,5cm.

Specerijenbakje, kristal met zilver
Startprijs 40 EUR

Bijzonder specerijenbakje met zilveren houder, 925/000. Twee strak geslepen vierkante specerijenbakjes gedragen op een zilveren houder met handvat, versierd met florale bewerking. Grootte 10x8 cm. ee...

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

Mooie Jugendstil zilveren theelepels, 835/000, Hollands. Fraaie gecontourneerde lepels met bloemgravures. Voorzien van monogram: H.B. MT.: J.H.Schrijfsma, Sneek. jl.:Z:1909. Lengte 12 cm. ca 90 gr. In...

Kristallen theebus, zilv. dop
Startprijs 80 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop, 835/000, Hollands. Fraai geslepen kristallen theebus met ruit- en vlakslijpsel, voorzien van zilveren dop en kraag. Strakke dop met uitlopende rand met getrembleer...

Zilveren bruidegomspijpje, knoop
Startprijs 100 EUR

Zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een knoop, 835/000. Grootte 11x3cm. In goede staat

Schaar met ketting en rokhaak, 18e eeuw
Startprijs 140 EUR

Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal ...

Kristallen theebus, zilv. dop
Startprijs 90 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop, 835/000. Kristallen theebus met wiebervormig slijpsel, voorzien van zilveren bolle dop met bewerkte stippelrand en zilveren kraag. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorsc...

Zilveren miniatuur tafeltje
Startprijs 80 EUR

Zilveren miniatuur tafeltje, 835/000. Tafel versierd met graveerwerk en een opliggende bewerkte rand op een driepoot voet met krullen. 5x4,5x4cm. ca.26 gr. In zeer goede staat.

Zilveren morellenlepel
Startprijs 80 EUR

Hollands zilveren antieke morellenlepen, met gedeeltelijke getroste steel en parelranden 835/000. MT.: A.Kuilenburg, Schoonhoven jl: F: 1890. ca 43 gr. lengte 24cm In goede staat.

Kristallen parfumset
Startprijs 75 EUR

Drie delige geslepen parfumset, 1 stopje gebroken, met florale 835/000 zilveren monturen in ronde houder, op drie klauwpootjes met oud Hollandse voorstellingen in florale randen Mt: B.W van Eldik Zutp...

2 Doosjes met filligrain
Startprijs 110 EUR

Twee zilveren doosjes uit filigrain, visitiekaarthouder en zwavelstokjeshouder. Twee doosjes beiden voorzien van een scharnierend deksel. Kleine doosje voorzien van restauratie bij deksel en iets gede...

Zilveren gembercouvert
Startprijs 110 EUR

Antiek Hollands zilveren gembercouvert, versierd met graveerwerk 835/000, MT.: Jan van der Velden Amsterdam ,jl.: F: 1865. ca 44 gr. lengte 18cm. In zeer goede staat

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 180 EUR

Fraai gedreven 835/000 zilveren brandewijnkom met hamerslag en graveringen, Groninger model met staande oren als zeepaardje Mt: P. Heerens en Zn, Schoonhoven. jl.: K:1970. ca 156 gr. 20x8x10cm. In go...

Stel kristallen boterschaaltjes
Resultaat: 90 EUR

Stel geslepen kristallen boterschaaltjes met geslepen ster op bodem, op 835/000 zilveren onderschotels met gecontourneerde rand, gemerkt Wilkens Bremen nr. 5258, kanten kleedjes en stel 835/000 zilver...

6 Messen
Resultaat: 110 EUR

Lot met zes messen, bestaande uit 4 stalen messen en 2 zilveren messen, model puntfilet, 835/000. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.:S: 1927. In goede staat. Lengte 23-24 cm.

6 Zilveren messen
Resultaat: 60 EUR

Zes zilveren messen, 800/000. Dessertmessen met strakke iets uitlopend heft met lijnbewerking. Lengte 20 cm

4 Zilveren messen
Resultaat: 90 EUR

Vier zilveren messen, 835/000, Hollands. Model Hollands glad, 2 tafel- en 2 dessertmessen, MT.; Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. jl.: f-i, 1965-1968 lengte 21-24 cm.

Zilveren opdienlepels
Resultaat: 70 EUR

Drie zilveren opdienlepels, 835/000, Hollands. Model Haags Lofje. Een sauslepel MT.:vM jl.: G 1916 En twee groentelepels, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: R/S: 1926-1927 Lengte 18-26 cm. Tot...

Zilveren lepels en vorken
Resultaat: 375 EUR

Lot vorken en lepels, zilver, 835/000, model Haags lofje. Bestaande uit 9 tafellepels en -vorken, 8 desertlepels en -vorken en één kleine lepel Hollands glad. Een deel is voorzien van gravure aan de a...

Suikerpot zilver
Startprijs 350 EUR

Zilveren suikerpot, 84 zolotniks, Russisch. mooie ronde gematteerde suikerpot met hengsel op rand. MT.: AK in ovaal. ø 11x11cm ca. 179 gr. In goede staat.

Zilveren fotolijst
Startprijs 650 EUR

Fraaie zilveren fotolijst. 84 Zolotniks, versierd met emaille. Ovale fotolijst met zilveren plaat prachtig versierd met diverse kleuren emaille. De achterkant is gemaakt uit blauw velour. 21x13 cm. In...

Zilveren fotolijst
Resultaat: 50 EUR

Zilveren fotolijst, Engels 925/000, versierd met o.a. beer, paard, ballon, trein en konijn. 12x15 cm. Breedte lijst 25 mm. MT.: Ari D. Norman, jl.: W 1996. Nieuw

Zilveren fotolijst met emaille.
Startprijs 850 EUR

Fraaie zilveren fotolijst. 84 Zolotniks, versierd met emaille. Ovaal medaillon voor foto in een zilveren gecontourneerde plaat prachtig versierd met diverse kleuren emaille. De achterkant is gemaakt u...