Witgouden rijring, 585/000, met briljanten. Rijring, breedte 2,8 mm, bezet met 9x0.04 crt briljant. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw
Collier van bloedkoralen met gouden streekslot, 585/000. Collier van 5 rijen bloedkoralen bevestigd aan een bijzonder fraaie gouden streeksluiting met getorste bewerking en knoppen met mooie eindstukk...
B.L Hendriks 1872, Barend Leonardus 1830-1899, portret van een heer met ridderorde, mogelijk van adel met prachtige vuurvergulde ovale lijst, olieverf op linnen, in goede staat 77x60cm.
Berend Jan Brouwer, 1872-1936, Hollands poldergezicht met ophaalbrug, wasvrouw, koeien en zonlicht, olieverf op paneel 10x16cm Cond:G
Jo Schrijnder 1894-1968 Amstelveen, bergeenden op de wadden, herkomst kunsthandel Koch, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Zware ijzeren handboeien 20e eeuw nr 1002, gemerkt met driehoek in cirkel, sleutel erbij maar gebroken.
Messing lantaarnklok 18e/19e eeuws met eikenhouten console, slinger vernieuwd, ankergang, slagwerk op grote bel, in goede staat 41x19x16cm.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1800 met datum en secondenwijzer, Richard Holland Coventry, in goede originele staat 230cm.
Zeer groot eiken schrijfbureau, herkomst inboedelveiling Koningin Juliana, ontstaan circa 1880 met drie lades, 2 deuren, bronzen beslag, groen schrijfleer(uitneembaar), in zeer goede staat, met origin...
Negentiende eeuws frans bronzen figuur, door Ferdinand Barledienne 1810-1892, voorstellende Athene, 39cm in goede staat
Antieke Duitse Lenzkirch pendule van brons, historisme omstreeks 1880, uurwerk nr 723622 Aug, 8 daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 48cm. Cond:G
Lot vorken en lepels, zilver, 835/000, model Haags lofje. Bestaande uit 9 tafellepels en -vorken, 8 desertlepels en -vorken en één kleine lepel Hollands glad. Een deel is voorzien van gravure aan de a...
Collier van bloedkoralen, 3 rijen met gouden sluiting, 585/000. Bloedkoralen, kaasmodel, ø 5 mm, met een mooie rode kleur. Bevestigd met gouden eindstukken aan een gouden langwerpige sluiting met bloe...
Zeldzaam Frans eikenhout gestoken miniatuur kinderbank omstreeks 1870, opengewerkt met figuren, bloemen ,vaasdecor, ranken en hoorn des overvloeds, in zeer goede staat 50x80x24cm
Grote vergulde houten Franse Barokstijl tafel met wit marmeren blad, 20e eeuw in goede staat 85x77x144 Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Hollandse Empire penantkast van mahoniefineer op eiken. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G
Stel zilveren kandelaars, zilver 925/000, met 2 armen. Strakke kandelaars, 3 lichts, met 2 strak gekrulde armen. 29x10x21cm. Voorzien van klein Z1 keur. In goede staat.
Zilver verguld ei, 88 Zolotniks, 916/000. Ei, faberge stijl, prachtig versierd met diverse kleuren emaille. Gekeurd met BY in rechthoek. ø5x8 cm. ca. 99 gr. In goede staat.
Antieke diamanten ring, goud, 585/000. Ring met gouden bewerkte band met aan de bovenzijde in het zilver een peervormig diamant versierd met diamanten eronder, allen voorzien van een roosslijpsel. Ver...
Collier van bloedkoralen bevestigd aan een gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen ronde bloedkoralen, ø 4,5mm, met een mooie rode kleur. bevestigd aan een bloemvormige sluiting met bloedkoraal....
Jan Mankes 1889-1920, boerin met koe, houtsnede op papier 19x14cm Cond;G
Grote 19e eeuwse Chinese ivoren figuur, voorstellende een man met vishengel, vis en jongen met schelp mooie kwaliteit 26cm Cond:G
Oude opgezette Afrikaanse spiesbok 20e eeuw in goede staat 120cm.
Negentiende eeuws Engels eikenhouten gestoken damesbureau, omstreeks 1870, twee delig met leeuwenkoppen en floraal decor, geheime lades, lades en deurtjes, in goede originele staat, 150x85x47cm