Oude marmeren plaquette 2 dimensionaal en gouden lijst met messing merkteken achterop 20e eeuw 18ø Cond;G
Italiaans marmeren kunstwerk, 2 dimensionaal met goudkleurige lijst en messing medaillon achterop 18,5ø 20e eeuw Cond:G
Evert Moll, 1878-1955 Den Haag, verso leuvenhaven, olieverf op paneel 20x10cm Cond:G
Antoon Kruysen 1898- 1977 dorpsgezicht met figuur op het land, olieverf op paneel 35x25cm. Cond:G
Twee oude Ikonen 20e eeuw, met kopergeslagen front, verzilverd met geschilderde gezichten, olieverf op paneel, kleine geheel geschilderd, 29x25cm. 13x9,5cm Cond:G
Artur Feüdel, Duitse school 1857-1929, landschap met koeien, Noordwijk, olieverf op paneel 29,5x20cm. Cond:G
Klaas Bernink 1913-1996, boerderij de Wijk 1981, acryl op linnen 60x40cm. Cond:G
Zilveren kinderbeker met omgeslagen bovenrand, geheel glad en graveerbaar, MT.: Zilverfabriek, Voorschoten, jl.:A:1960 ca. 68 gr. 8xø7cm.
Tien zilveren fanatsieringen, 925/000. O.a. met een bloedkoraaltje, een roosje en Zeeuwse knoppen. ca 15 gr. ø 50-59
Twee zilveren sieraden, 925/000, een reverclip met krulbewerking, ontworpen door Ans Markus, 23x50mm, en een rechthoekige broche versierd met floraal decor, ontworpen door Jeroen Krabbe, 27x45mm. Tota...
Twee ringen met barnsteen. Een grote zilveren ring gemaakt uit zilverdraad bezet met een grote ovale barnsteen, 21x16 mm. ø52. En een moderne zilveren ring met strakke golvende zetkast bezet met een g...
Collier van cultivé parels met witgouden, 585/000 sluiting. Collier met cultivé parels, ø 7 mm, met een mooi luster en een mooie ronde vorm. Voorzien van een witgouden sluiting met parels. Lengte 60 c...
Drie zilveren strooiers in de vorm van vogels. Een zilveren vogel met scharnierend klepje aan de onderzijde, deukje in de kop,8x3x6cm, en twee uilen, strooiers, Engels, 925/000, met gekleurde ogen. MT...
18e Eeuws zilveren zakmes, 835/000. Het heft is voorzien van Lodewijk XV C-vormen en bloemen. Met stalen mes. 2x16cm.
Gouden mandje, 750/000, met parels. Fraai uitgewerkt hengsel mandje, met klepjes met rode steen. Gevuld met parels. 29x21 mm. ca 8 gr. In goede staat.
Zilveren collier, 925/000, met hanger met opaal. Kort jasseroncollier met hanger met een ovale witte opaal, 11x9mm. Lengte 36 cm. ca. 5,6 gr.
Oorhangers, 333/000, met amethist. Brisures met daar onderaan een ovaal gefaceteerde amethist, 4x6mm.
Zilveren broche, 925/000, met onyx en maansteen. Grote ovale hanger met een plaat onyx, versierd een dame uit zilver die een maansteen vasthoudt. 32x50 mm.ca 15,2 gr.
Zilveren armband en en goud op zilveren medaillon. Zilveren armband gemaakt van een oud bijbelslot versierd met figuren en een rond medaillon, lengte 19 cm breedte 3 cm met bewerking en monogram.ø 20 ...
Zilveren 835/000 sierstop met parelrand en druiventros bekroning met blad, MT.:F.E Held, Amsterdam, ca 1880 11,5cm.
Gouden ring, GG 585/000, met roze koraal. Fijne gouden ring met in het midden een ovale gladde gouden zetting met daarin een roze/witte koraal, ø 18x11 mm. ca. 3,8 gr. ø 57
Oude notenhouten bestekcassette vol met keltum bestek en Gerritzen en van Kampen bestek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 29x39x43cm. Cond:G
Fraai antiek zilveren loddereindoosje. Driehoekig doosje met gecontourneerde rand en scharnierend deksel. Voorzien van religieuze voorstellingen. gegraveerd met SP 1806. 3x3x3,5cm. ca 15 gr. In goede...
Zilveren rozenkransdoosje in de vorm van een ei. Zilveren doosje met fraaie Biedermeier graveerbewerking. Met scharnierend deksel. ca. 32 gr. ø4,5x6 cm. In goede staat.