Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee anitiquarische boeken Frans Hals
Resultaat: 30 EUR

Twee antiquarische verzamelboeken Frans Hals, door Prof. William Unger, band beschadigd, diverse steendrukken goed 40x29cm Cond:R

Karta Segelleden, Stockholm 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Karta Segelleden, antiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.

4 Kandelaren
Resultaat: 30 EUR

Vier decoratieve bronskleurige gepatineerde kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw 10-32cm. Cond:G

4 Juweliers display bakjes
Resultaat: 30 EUR

Vier juweliers display bakjes, 20e eeuw, 14x17x17cm. Cond:G

Oude tabakspijpen
Resultaat: 30 EUR

Lot oude tabakspijpen, porselein, gevecht in herberg voorstelling, een met gemskop 16-50cm. Cond:G

Antieke vulpennen
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse kroontjespennen, 6 oude kroontjespennen, 1 zilveren pen, 1x waterman vulpen, en een driedelige schrijfset met been Cond:G

Doos divers kleingoed
Resultaat: 30 EUR

Groot lot divers, 5 deel koper, 4 kerstborden glas Rastak, 5 porseleinen kastkommen met vogeldecor, aardewerk Quang Ying beeld, figuren 2 kistjes 3 porseleinen vogeltjes, 2 schaaltjes, koperen borstel...

Messing bus en 2 beddepannen
Resultaat: 30 EUR

Lot divers koperwerk 19e eeuws, melkbus, 2 beddepannen, weisnijder, pan, 2x sleef 50-100cm. Cond:G

2 Delen divers
Resultaat: 30 EUR

Handbeschilderde dekseldoos en antiek ijzeren graanmand 5 liter Cond:G

Tabaksdoos
Resultaat: 30 EUR

Hollandse gegraveerde messing tabaksdoor 18e-19e eeuws, in goede staat 12x8x3cm.

Golftas
Resultaat: 30 EUR

Golftas, merk Giovani met 3 clubs en 2 binnentassen, 90x44x24cm. Cond: G

1 Zilveren Thaler 1848 B
Resultaat: 30 EUR

Zilveren munt van 1 Thaler 1848 B

10 Diverse stockboeken
Resultaat: 30 EUR

Kavel met 10 diverse stockboeken waaronder klassiek

Lot dinky toys
Resultaat: 30 EUR

Lot dinky toys speelgoed, 4x agrarisch Massey Harry Cond:G 1x Hawker Siddely, beschadigd.

Wortelnoten hangvitrine kastje
Resultaat: 30 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl wandvitrine, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x67x20cm.

Spiegel
Resultaat: 30 EUR

Moderne spiegel met gelithografeerd verendecor en geslepen spiegel, in goede staat 65x85cm. Cond:G

Spiegel van een commode
Resultaat: 30 EUR

Antieke mahoniehouten spiegel met facetgeslepen glas, omstreeks 1900 in goede staat 83x105cm

Piano
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse Jugendstil piano met originele kaarskandelaren(gekruiste snaren klankkast, geen bovendemper) in goede originele staat, gemerkt piano forte Fabrik Gerhard Adam Wesel No. 19607. 131x139x7...

Mahonie haardscherm
Resultaat: 30 EUR

Antiek Engels mahoniehouten haardscherm met borduurwerk, ca 1900, 102x50 cm. In goede staat.

Perzisch kleed
Resultaat: 30 EUR

Langwerpig oud Perzisch kleed rood-bruin-zalm, in redelijk goede staat 120-200cm Cond:R/G

Perzisch kleed
Resultaat: 30 EUR

Langwerpig Perzisch kleed 20e eeuw in goede staat blauw-roodbruin-zwart 104x203cm

3 Bronzen olifanten
Resultaat: 30 EUR

Drie decoratieve messing olifanten 2e helft 20e eeuw in goede staat 17-28cm.

10 glazen parfum flacons
Resultaat: 30 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G

3 Kristallen vazen (2x VSL)
Resultaat: 30 EUR

Drie maal glaswerk, Valerie Saint Lambert, cassis kleurig, kristal vaas transparant cassis, gedraaide vaas, langwerpige schaal 19-60cm Cond:G