Antieke gouden kapspeld, 585/000, royaal bezet met diamanten met oudslijpsel. 52x22 mm. In goede staat.
Gouden collier, 585/000, met streekhanger met granaat. Collier van ronde ankerschakel voorzien van een ronde hanger met granaat en filigrainbewerking, gemaakt van een sluiting. Voorzien van onedele ve...
Gouden hanger, 585/000, met wapenzegel en medaillon met haar. Hanger in de vorm van een wapen met lagensteen voorzien van een gravure van een anker en een kruis. Aan de achterzijde te openen en voorzi...
Koralen ketting, met tonvormige kralen, 8 mm, lengte 60 cm. ca. 48 gr. Zonder sluiting.
Fraaie zilveren fotolijst. 84 Zolotniks, versierd met emaille. Ovaal medaillon voor foto in een zilveren gecontourneerde plaat prachtig versierd met diverse kleuren emaille. De achterkant is gemaakt u...
Zilveren Empire suikerlepel, 835/000. Suikerstrooier voorzien van ronde steel met dubbele filetrand. Een rechthoekige bak met geschulpte binnenrand en een opengewerkt hekjes patroon met in het midden ...
Zilveren roomstel bestaande uit een suikercoupe en een melkkannetje, 925/000, met gevulde voet. Roomstel bokaalmodel met oren. 15x8,5 cm. Fisher, enkele kleine deukjes. Verder in goede staat.
Fraai geslepen kristallen loddereinflesje voorzien van 750/000 gouden montuur met fraaie dop en binnenstopje met goud, Nederlands gekeurd omstreeks 1870. Grootte ca. 10,5cm.
Verzilverde houder voor thorapointer, met dekselpotje met edelstenen, voorzien van thorapointer met turkoois en carneool 10x5x10cm, thorapointer 22x2cm Cond:R/G
Bijzonder fraaie zilveren zout/mosterdset met blauw glas, 835/000. Twee ovale zilveren houders en mosterdpot uitgevoerd in Louis XVI stijl met bloemguirlandes en ramskoppen op vier ramspoten. Alledrie...
Sierlijk verguld couvert, bestaande uit twee vorken, een lepel en een mes voorzien van gecontourneerde steel met fraai versiering en voorzien van een monogram. Lengte 16 cm. ca. 135 gr.
Zilveren kurkentrekker met Cupido.835/000. 4x 9 cm. In goede staat.
Twee fraaie lepels, verzilverd, met parelmoersteel in originele cassette. Lengte 16,5 cm
Zes zilveren borrellepeltjes, 835/000. Lepeltjes met gecontourneerde steel voorzien van een trembleerde bewerking. MT.: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen, Schoonhoven 1870-1910. Totaal ca 22,8 gr. 1...
Zilver vergulde slavenband, 925/000, bol model met dopsluiting. ø 6 mm. ca. 14,5 gr. 63x54mm en een onedele broche met imitatie bloedkoraal.
Gouden ronde broche, 585/000, met bloedkoraal. Opengewerkte broche met bloemvorm met getorste rand en krulbewerking. In het midden bezet met een bloedkoraal. Grootte broche 25 mm. ca 6,8 gr. Als nieuw
Gouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Hanger in de vorm van een kruis met bloedkoraal. 6x3cm. ca 3,0 gr.
Collier van bloedkoraal met gouden streeksluiting. 3 Rijen bloedkoraal, tonmodel ø 3mm, bevestigd aan een antiek vierkant streekslot,3x3 cm, met filigrain, bloemen en "hoornen des overvloeds" wat bes...
Collier van bloedkoralen met gouden streekslot, 585/000. Collier van 5 rijen bloedkoralen bevestigd aan een bijzonder fraaie gouden streeksluiting met getorste bewerking en knoppen met mooie eindstukk...
Hanger, 375/000, met bergkristal, 4,75gr. met 14x12mm bergkristal.
Gouden fantasie ring, 585/000 met briljant. Gouden ring met in het midden een briljant op de ring gezet met 2 dubbele poten. aan weerszijden in de ring zijn 5 kleine briljanten in de band gezet. ø 53 ...
Gouden ring, 585/000, met briljant. Gouden ring met ronde gladomzetting met dubbele rand, bezet met een briljant, 0,12 crt. Breedte ring 6,5 mm. ca. 4,7 gr. ø 59. Nieuw
Lot met staal vergulde ringen, drie bezet met zirconia's ø 50-66. Nieuw
Snoer met bloedkoralen, kaasvormig, ø 9 mm. Met enkele onzuiverheden. ca. 30 gr. lengte 25 cm.