Zes gouden fantasieringen, 585/000. Verschillende ringen o.a. met zirconia, saffier en robijn. Totaal ca. 10,4 gr Nieuw
G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm
B.M oude Jean? 1645, portret edele heer, olieverf op paneel 21x27cm Cond:G
Drie miniaturenportretten, 19e eeuws, handgeschilderd in originele lijsten 12-14cm. Cond:G
Antiek opgezet wildzwijn kop met houtsnijwerk, omstreeks 1916 Dannenberg, in goede staat 64x86x45cm. Cond:G
Donkerblauw lederen bank met fauteuil in Barokstijl, 20e eeuw in goede staat 85x156x76 en 100x75x 76cm
Kersenhouten bank met zwart lederen stoffering, kopergenageld, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat 85x190x75cm
Twee notenhouten fineer Art Deco nachtkastjes omstreeks 1930. Recentelijk gerestaureerd, in zeer goede staat 70x50x38cm Cond:G
Drie prachtige Italiaanse gesigneerde mondgeblazen glazen voorwerpen, flacon, bokaal en schenkkan 21-26cm. Cond:G
Gouden ring tourmalijn en diamant 585/000, 0.23crt. Tourmalijn 1,2x0,8cm ovaal, ø 65, 12,7gram. nieuw
Negentiende eeuws tinnen reliëf in notenhouten lijst, lauwerkrans, bijbelse figuur met leeuw, verso evangelis 12x2ø Cond:G
Fraaie zilveren theepot, 925/000, Empire. Theepot met rechthoekig gecontourneerde vorm voorzien van houten greep en knop. MT.: Jacobus Carrenhoff, Amsterdam jl.: B:1836 28x13x18 cm. In goede staat.
Bijzondere bloedkoralen hanger/broche met verguld montuur. Fraai uitgewerkte hanger van bloedkoraal. Ontbreekt een kleine stukje. 4x7,5 cm. ca. 14,6 gr. Cond.: G
Gouden horloge, 585/000, Prisma met gouden band. Rond horloge, mechanisch, met Milanees bewerkte gouden band. Lengte 16 cm. ca. 20 gr. In goede staat, werkend.
Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G
Antiek 19e eeuws dubbelloops flobert pistool met gravering, a. espingarda, especial campinera C.A. Pamieri, 9mm, kolf gebroken, 22cm. Cond:R
Renaissance 2 derus spinde, eikenhout met snijwerk, leeuwenkoppen, lijstenwerk, deels 17e/18e eeuws, deels 19e eeuws 142x83x53cm. Cond:G
Negentiende eeuws bronzen beeld, man met verkondiging en zwaard, ongesigneerd 41cm.
Lot met diverse bijbelsloten, zilver, 835/000. Diverse bijbelsloten o.a. met figuren en Biedermeier bewerking. Eén sluiting vermaakt tot broche. Totaal ca 210 gr. Onderdelen in goede staat.
Collier van parels met turkoois met gouden, 585/000 hanger. Collier van turkooiskralen en zoetwaterparels, ø 7 mm, bevestigd aan een sierlijke gouden hanger/sluiting volledig bezet met witte topazen ...
Fritz Gärtner Duitse school 1882-1958, Ernetag im Industriegebiet an der Ruhr, olieverf op paneel 60x100cm Cond:G
Landkaart van Overijssel 17e-18e eeuws door R.J Ottens Amsterdam (minimale vochtvlekken) 45x58cm. Cond:G
Twee grote antieke Japanse Cloissone voorraadpotten met deksel, bloesemtak en vogeldecor omstreeks 1920 in goede staat 22-16øcm Cond:G
Oude Afrikaanse opgezette springbok, 20e eeuw in goede staat 120cm.