Lot bestaande uit vier zilveren ringen: een ring met een achtmotief bezet met zirconia's, ø 53, een pavé ring met zirconia's, ø 51 een ring met floraal decor bezet met diverse barnstenen, ø 53, en ee...
Gesigneerd J.J. Destree 19e eeuw, winterlandschap met figuren op het ijs, olieverf op paneel 18x12cm. Cond:G
G. van Pelt(Godefridus) Belgische school Antwerpen 1873-1926 st Josse ten Noode, boerenhuis aan het water, olieverf op linnen 100x136 cond:G
Twaalf zilveren theelepels, 835/000, Hollands. Fraaie lepels met een laat Empire puntsteel en kabelrand en een spitse lepelbak. MT.: Hendrik Matthias Brandt, Amsterdam jl.: E 1839 ca.114,7 gr. één le...
Houtgesneden figuur omstreeks 1930, dansende vrouw in klederdracht, in goede staat 39cm. Cond:G
Twaalf zilveren likeurlepels, 835/000, in cassette. Lepels met gecontourneerde steel met getrembleerde bewerking en voorzien van een puntbak. MT.: Gebroeders Deelman, Groningen, 1863-1878. Totaal ca. ...
Hendrik Fleurbaay Vlissingen 1896-1975, 17e eeuwse driemaster op volle zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Twee antieke Duitse brandweer kinderhelmen omstreeks 1920, 1 van messing 1 van leder en metaal 22-25cm. Cond:G
Zeldzame antieke benen met hoorn wandelstok(stukje af) omstreeks 1900, 95cm Cond:G
Antieke bronzen figuur maarschalk te paard omstreeks 1900, door Boyer, Emile Boyer 1903-1953, in goede staat 15cm. Cond:G
Gouden rozet ring met alexandriet met granaat, 585/000 Rozet ring met in het midden een ovaal geslepen alexandriet, 12x8 mm, met daaromheen een rand met glasgrananten. 20x16 mm. ø 50 ca. 5,5 mm.
Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 21x15cm Cond:G
Restsignatuur 1e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren olieverf op linnen 50x41cm Cond:G
Antieke Duitse historisme schildersezel met krijgsheer decor op zwaan omstreeks 1880 58cm. in goede staat
Antieke brandewijnkom, zilver, 835/000 versierd met drijfwerk, MT: J.J Schijfsma, Sneek 26x14x8cm ca 290gr
Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G
Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met kalveren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Grote fijn gedecoreerde 19e eeuwse gesigneerde bronzen plantenbak met olifantenkoppen, 13x44x27cm Cond;G
Achtiende eeuwse Barok bewerkte kaarsdover van tin en een bronzen zegelstempel(petschaft) 8-17cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1700, edele heer met engelenvleugels, olieverf op linnen 39,5x57cm. Cond:G
Drie antieke landkaarten 17e-18e eeuws, nieuwe kaart Schieland, Berghe op zoom, Dijkgraaf 16-24cm gravures op papier Cond:G
Twee messing tafellampen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 80xø50cm
Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G
Oud Perzisch ongesigneerd schilderij op zijde, vrouwelijke hofhouding, gouche op zijde 55x43cm. Cond:G