Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Opgezette springbok
Resultaat: 275 EUR

Oude Afrikaanse opgezette springbok, 20e eeuw in goede staat 120cm.

Schilderij Fritz Gärtner
Resultaat: 275 EUR

Fritz Gärtner Duitse school 1882-1958, Ernetag im Industriegebiet an der Ruhr, olieverf op paneel 60x100cm Cond:G

Collier van parels en turkoois
Resultaat: 275 EUR

Collier van parels met turkoois met gouden, 585/000 hanger. Collier van turkooiskralen en zoetwaterparels, ø 7 mm, bevestigd aan een sierlijke gouden hanger/sluiting volledig bezet met witte topazen ...

Landkaart, Overijssel (Ottens)
Resultaat: 275 EUR

Landkaart van Overijssel 17e-18e eeuws door R.J Ottens Amsterdam (minimale vochtvlekken) 45x58cm. Cond:G

Lot zilveren sloten
Resultaat: 275 EUR

Lot met diverse bijbelsloten, zilver, 835/000. Diverse bijbelsloten o.a. met figuren en Biedermeier bewerking. Eén sluiting vermaakt tot broche. Totaal ca 210 gr. Onderdelen in goede staat.

Gouden horloge
Resultaat: 260 EUR

Gouden dameshorloge, 585/000, met gouden bewerkte band. Rond Prisma horloge, ø 15 mm, met fraaie Milanese band met bewerkte randen. Mechanisch, werkend. Lengte 18 cm. ca. 19 gr. In goede staat.

Vergulde pendule
Resultaat: 260 EUR

Negentiende eeuwse vergulde bronzen pendule, ongereinigd, 8 daags uurwerk met veerophanging, halfuurslag, sterk vervuild, vleugels vrouw missen 35cm. Cond:R/G

2 Perzische pistolen
Resultaat: 260 EUR

Twee decoratieve Oosterse pistolen naar oud voorbeeld met parelmoer, koper en beeninleg 44-52cm. Cond:G

Gouden ring met briljant
Resultaat: 250 EUR

Gouden ring met briljant, 585/000. Gouden brede ring met aan weerskanten een getorste rand met daartussen drie rijen met in totaal 31 briljanten. Breedte 11 mm, ø 51 ca. 7 gr.

2 Jugendstil W.M.F karaffen
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke Duitse W.M.F karaffen met tinnen monturen, druivenrankendecor, floraal decor, en vlinders, omstreeks 1900, 30cm. Cond:G

Wortelnoten naaitafel
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe naaitafel omstreeks 1870 met vakverdeling en deksel in bovenlade, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd, in zeer goede staat 80x45x45cm.

Antiek Engels dressoir ca. 1800
Resultaat: 250 EUR

Prachtige antieke Engelse sideboard dressoir, omstreeks 1800 met 1 deur en 3 lades, dik mahonie fineer, in goede originele staat 93x170x60cm

Franse notenhouten jachtkast
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse notenhouten buffetkast met snijwerk, Romeo en Julia volle zuilen en tollen, origineel beslag omstreeks 1880, in goede originele staat 270x150x54cm.

Renaissance kastje, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten renaissance stijl 1 deurs kabinet, pronkkast met veel snijwerk, ranken, leeuwenkoppen, vogel, volle korintische zuilen, in zeer goede staat 163x78x59cm.

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie wijzerplaat en originele poppen, in goede originele staat 147cm.

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten staartklok omstreeks 1800 met dubbele kap, beschilderde houten panelen achter glas, landschapsdecors, originele patina in goede staat 165cm. Cond:G

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 250 EUR

Antieke wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen omstreeks 1900 met 8 daags Frans uurwerk, 40cm Cond:G

Bronzen Empire vaas
Resultaat: 250 EUR

Zware vroeg 19e eeuwse bronzen classicistische ampfora vaas(empire) met rondom diverse romeinse figuren, omstreeks 1800 in goede staat 41cm.

Tangka
Resultaat: 250 EUR

Groot Indiaas handwerk (Boedhistisch) met Boedha's, draken en vele figuren, beschilderd met gouddraad en goudverf, 20e eeuw in lijst 48x83cm Cond:G

Schilderij E.C.W. Retzlaff
Resultaat: 250 EUR

E.C.W. Retzlaff 1898-1976 Duitse school, Marmolata Süd- Tirol, olieverf op linnen 68x58cm Cond:G

Schilderij 18e eeuw, ongesigneerd
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd duits riviergezicht ca. 1800 met figuren bij paard en huis aan een rivier. Olieverf op paneel 19.5x13.5 Cond. G.

Hans van Wijk
Resultaat: 250 EUR

Hans van Wijk 1965, 1911-1990, stilleven met slakken boomstronk en insecten, gemengde techniek op papier 20x18,5cm Cond:G

Paul Morro
Resultaat: 250 EUR

Paul Morro 1925-1972 (Infried Paul Henze Morro) Duitse school stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 70x80cm Cond:G

Gouden manchetknopen Zeeuwse knop
Resultaat: 250 EUR

Fraaie antiek gouden manchetknopen gemaakt uit een Zeeuwse knop, ø 24 mm. Voorzien van belastingkeur. Enkele deukjes in de knoppen en een iets beschadigd randje aan één knop. totaal ca. 14 gr.