Oude Afrikaanse opgezette springbok, 20e eeuw in goede staat 120cm.
Fritz Gärtner Duitse school 1882-1958, Ernetag im Industriegebiet an der Ruhr, olieverf op paneel 60x100cm Cond:G
Collier van parels met turkoois met gouden, 585/000 hanger. Collier van turkooiskralen en zoetwaterparels, ø 7 mm, bevestigd aan een sierlijke gouden hanger/sluiting volledig bezet met witte topazen ...
Landkaart van Overijssel 17e-18e eeuws door R.J Ottens Amsterdam (minimale vochtvlekken) 45x58cm. Cond:G
Lot met diverse bijbelsloten, zilver, 835/000. Diverse bijbelsloten o.a. met figuren en Biedermeier bewerking. Eén sluiting vermaakt tot broche. Totaal ca 210 gr. Onderdelen in goede staat.
Gouden dameshorloge, 585/000, met gouden bewerkte band. Rond Prisma horloge, ø 15 mm, met fraaie Milanese band met bewerkte randen. Mechanisch, werkend. Lengte 18 cm. ca. 19 gr. In goede staat.
Negentiende eeuwse vergulde bronzen pendule, ongereinigd, 8 daags uurwerk met veerophanging, halfuurslag, sterk vervuild, vleugels vrouw missen 35cm. Cond:R/G
Twee decoratieve Oosterse pistolen naar oud voorbeeld met parelmoer, koper en beeninleg 44-52cm. Cond:G
Gouden ring met briljant, 585/000. Gouden brede ring met aan weerskanten een getorste rand met daartussen drie rijen met in totaal 31 briljanten. Breedte 11 mm, ø 51 ca. 7 gr.
Twee antieke Duitse W.M.F karaffen met tinnen monturen, druivenrankendecor, floraal decor, en vlinders, omstreeks 1900, 30cm. Cond:G
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe naaitafel omstreeks 1870 met vakverdeling en deksel in bovenlade, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd, in zeer goede staat 80x45x45cm.
Prachtige antieke Engelse sideboard dressoir, omstreeks 1800 met 1 deur en 3 lades, dik mahonie fineer, in goede originele staat 93x170x60cm
Antieke Franse notenhouten buffetkast met snijwerk, Romeo en Julia volle zuilen en tollen, origineel beslag omstreeks 1880, in goede originele staat 270x150x54cm.
Negentiende eeuwse eikenhouten renaissance stijl 1 deurs kabinet, pronkkast met veel snijwerk, ranken, leeuwenkoppen, vogel, volle korintische zuilen, in zeer goede staat 163x78x59cm.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie wijzerplaat en originele poppen, in goede originele staat 147cm.
Antieke eikenhouten staartklok omstreeks 1800 met dubbele kap, beschilderde houten panelen achter glas, landschapsdecors, originele patina in goede staat 165cm. Cond:G
Antieke wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen omstreeks 1900 met 8 daags Frans uurwerk, 40cm Cond:G
Zware vroeg 19e eeuwse bronzen classicistische ampfora vaas(empire) met rondom diverse romeinse figuren, omstreeks 1800 in goede staat 41cm.
Groot Indiaas handwerk (Boedhistisch) met Boedha's, draken en vele figuren, beschilderd met gouddraad en goudverf, 20e eeuw in lijst 48x83cm Cond:G
E.C.W. Retzlaff 1898-1976 Duitse school, Marmolata Süd- Tirol, olieverf op linnen 68x58cm Cond:G
Ongesigneerd duits riviergezicht ca. 1800 met figuren bij paard en huis aan een rivier. Olieverf op paneel 19.5x13.5 Cond. G.
Hans van Wijk 1965, 1911-1990, stilleven met slakken boomstronk en insecten, gemengde techniek op papier 20x18,5cm Cond:G
Paul Morro 1925-1972 (Infried Paul Henze Morro) Duitse school stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 70x80cm Cond:G
Fraaie antiek gouden manchetknopen gemaakt uit een Zeeuwse knop, ø 24 mm. Voorzien van belastingkeur. Enkele deukjes in de knoppen en een iets beschadigd randje aan één knop. totaal ca. 14 gr.