Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine. Opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten, 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G
Zeldzame Japanse of Chinese met been belijmde hocker, gedeeltelijk opengezaagd en gegraveerd, 1e helft 20e eeuw, stukje mist, 63x35x35cm. Cond;G
Mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia, etage, twee lades, staande op koperen wieltjes, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x47x46cm.
Mooi 4 delig Engels plated servies, theekan, koffiekan, roomkan, suikerpot, klassieke vormgeving, 20e eeuw 15-28cm.
Uniek groot Djokja zilveren dienblad, 800/000. Ovale schaal met hamerslag en een rand met de bekende Djokja versiering. 41x28 cm MT.: (MD) Moeljodihardjo, 1936-1938 ca. 901 gr. In zeer goede staat.
Zilveren ring, Pierre cardin, 925/000, gerhodineerd. met draaibare binnenring bezet met 4 zirconia's. Breedte 8 mm. ø 53. ca. 10 gr. Nieuw
Zeven delen Duits Rosenthal porselein, Bavaria model, P.H. Rosenthal letter E omstreeks 1920, grote schaal met zes borden, floraal decor, 21-30cm. Cond:R/G
Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,
Hollandse eikenhouten empire 3 laden commode met halve zuilen en vergulde capitellen, mooi ringbeslag, in goede originele staat 90x47x105cm. Cond:G
Twee Russische zilveren lepels, 84 zolotniks, rijkelijk versierd met emaille, op de bak een wapen, kroon en bloemen, voorzien van een deels getorste steel bekroond met een helblauwe kroon. Lengte 19 c...
Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...
Zakpotlood met goud, 585/000 en een zakhorloge. Een potlood met gouden bewerkte doppen, lengte 94 mm, en een witmetalen zakhorloge met een paard, werkend. ø 44 mm.
Achtiende eeuws antiek boek, oude en hedendaagse kerkelijke geschiedenissen, J.L Mosheim MDCCLXXX deel 3, band iets gescheurd 23x14,5x5,5cm. Cond:R
Maurice Lacroix horloge, bicolour kast met zwart leren band. ø kast 36 mm. In goede staat, band is wat versleten. Werkend
Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G
Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.
Evert Jan Ligtelijn 1893, Oosterse straat met figuren, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M
Sierlijk verguld couvert, bestaande uit twee vorken, een lepel en een mes voorzien van gecontourneerde steel met fraai versiering en voorzien van een monogram. Lengte 16 cm. ca. 135 gr.
Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm. Cond:G
Zilveren soeplepel, 835/000, met filet en parelrand. MT.: Johannes Schijfsma, Woudsend, Sneek. jl.: D: 1888. ca 189 gr. 32x10 cm. In goede staat.
Antieke gouden broche, 585/000, met diamanten. Broche in de vorm van een maan met een bloementak, bezet met diverse diamanten, met oud slijpsel, in zilver gezet. Grootte 36x26 mm. ca. 8,4 gr. In goede...
Houtgestoken Schwarzwald juwelenkistje (black forest) met floraal decor, omstreeks 1900 in goede staat 9x22x12cm.
Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø