Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Klokkenstel
Resultaat: 180 EUR

Negentiende eeuws Frans klokkenstel met marmer, voorstellende een engel met kruiwagen vol met rozen, omstreeks 1870, met 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat37x16x37cm, en 32x16x11cm

4 Chinese kop & schotels
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met goud en floraal decor, minimale chips 5x11ø

Meissen Plaquette 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Antieke Meissen plaquette omstreeks 1880(Knauffzeit) handbeschilderd met romantische voorstellingen en gouddecor, 1e keus in goede staat 13ø cm

Chinees benen zwaard op standaard
Resultaat: 180 EUR

Gesigneerde Chinese benen gesneden zwaard met hoogwaardigheidsbekleders en drakendecor, op zwart gelakte houten voet 20e eeuw 71x10x25cm Cond:G

Antieke bestekcassette
Resultaat: 180 EUR

Prachtige 19e eeuwse bestekcassette 14 delig, plated met ivoren heften, 6x visbestek, 6x gewoon bestek, grote opdienvork en fileermes, notenhouten kist met messing medaillon 37x25x7cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 180 EUR

Richard Heintz 1871-1929 Belgische school, pseudoniem Maximilien Hadelin, riviergezicht in de zomer, olieverf op linnen 56x71cm. Cond;G

Ikoon st. George Griekenland
Resultaat: 180 EUR

Ikoon, Sint Joris met de draak. Russische volkskunst 22,5x6cm

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 180 EUR

Fraai gedreven 835/000 zilveren brandewijnkom met hamerslag en graveringen, Groninger model met staande oren als zeepaardje Mt: P. Heerens en Zn, Schoonhoven. jl.: K:1970. ca 156 gr. 20x8x10cm. In go...

4 Zilveren sleven
Resultaat: 180 EUR

Vier zilveren sleven,bwg, Hollands. Sleven voorzien van ovale puntbak voorzien van gecontourneerde steel voorzien van getrembleerde bewerking langs de rand en aan de bovenkant van de steel. MT.: D.H. ...

Zilveren fazant
Resultaat: 180 EUR

Zilveren fazant, Spaans, 915/000. Fraai uitgewerkte fazant met rode ogen. 28x10 cm. ca 81 gr. In goede staat.

2 Stoelen
Resultaat: 180 EUR

Twee 18e eeuwse notenhouten barokstoelen(korenaar) met mooie stoffering, 1 rugleuning gelijmd 105x56x55cm. Cond:R/G

Jos Engbergen dame
Resultaat: 180 EUR

Jos van Engbergen 2008 vrouwelijk naakt onder de douche, olieverf op linnen 120x50cm Cond:G

VB schotel
Resultaat: 180 EUR

Zeldzame 19e eeuwse terracotta Villeroy en Boch Mettlach sierbord, meerkleurig, nr 879, met narren en buste beschilderd, in goede staat 35ø Cond:G

Chinees vloerkleed
Resultaat: 180 EUR

Zeer groot pastelkleurig Chinees vloerkleed, in goede staat 310x380cm

Viool, 18e-19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Viool met twee strijkstokken 18e-19e eeuw, delen zitten los verder in redelijke staat 60cm.

Bronzen haas
Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel, 21e eeuw, springende haas, in goede staat 34cm

Schaakspel met bord
Resultaat: 180 EUR

Oud Chinees ivoren schaakspel met grote fijngesneden speelstukken 2e helft 20e eeuw 52x52 en 53x24x10cm. Cond:G

2 Schemerlampen
Resultaat: 180 EUR

Twee chique schemerlampen, 2e helft 20e eeuw, met messing 70-72cm. in goede staat

Bokkenrijder op zwart basement
Resultaat: 175 EUR

Grote porseleinen bokkenrijder op houten basement, 2e helft 20e eeuw, vermoedelijk Duitsland, gewei beschadigd verder in goede staat 46x38x20cm

Wortelnoten barok vitrinekast
Resultaat: 175 EUR

Hollandse Barokstijl vitrine opzetkast in wortelnoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 220x42x140cm Cond:G

Schilderij moeder met kind
Resultaat: 175 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw R.R 19e eeuw moeder met kinderen, gemengde techniek op papier(scheur) 17x13cm. Cond:M

Gouden ring briljant
Resultaat: 175 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljant. Massieve gouden ring. Merk: Aller Spanninga, met aan de bovenzijde een grote witgouden rand voorzien van een geelgouden rand bezet met een briljant, 0,08 crt, VSI/...

Diverse sieraden
Resultaat: 175 EUR

Diverse sieraden: Fraaie oorknoppen GG 585/000 met witte steen. Ovale oorknoppen met getorste rand met in het midden een fantasie geslepen ovale melkachtige witte steen gezet in sierlijke klauwpootje...

Gouden ring met bloedkoraal
Resultaat: 175 EUR

Gouden ring, 585/000 met een rozet met bloedkoralen. Fijne ring met een rozet bezet met 9 bloedkoralen. ø 54 ca. 2,6 gr. Nieuw