Negentiende eeuws Frans klokkenstel met marmer, voorstellende een engel met kruiwagen vol met rozen, omstreeks 1870, met 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat37x16x37cm, en 32x16x11cm
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met goud en floraal decor, minimale chips 5x11ø
Antieke Meissen plaquette omstreeks 1880(Knauffzeit) handbeschilderd met romantische voorstellingen en gouddecor, 1e keus in goede staat 13ø cm
Gesigneerde Chinese benen gesneden zwaard met hoogwaardigheidsbekleders en drakendecor, op zwart gelakte houten voet 20e eeuw 71x10x25cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse bestekcassette 14 delig, plated met ivoren heften, 6x visbestek, 6x gewoon bestek, grote opdienvork en fileermes, notenhouten kist met messing medaillon 37x25x7cm Cond:G
Richard Heintz 1871-1929 Belgische school, pseudoniem Maximilien Hadelin, riviergezicht in de zomer, olieverf op linnen 56x71cm. Cond;G
Ikoon, Sint Joris met de draak. Russische volkskunst 22,5x6cm
Fraai gedreven 835/000 zilveren brandewijnkom met hamerslag en graveringen, Groninger model met staande oren als zeepaardje Mt: P. Heerens en Zn, Schoonhoven. jl.: K:1970. ca 156 gr. 20x8x10cm. In go...
Vier zilveren sleven,bwg, Hollands. Sleven voorzien van ovale puntbak voorzien van gecontourneerde steel voorzien van getrembleerde bewerking langs de rand en aan de bovenkant van de steel. MT.: D.H. ...
Zilveren fazant, Spaans, 915/000. Fraai uitgewerkte fazant met rode ogen. 28x10 cm. ca 81 gr. In goede staat.
Twee 18e eeuwse notenhouten barokstoelen(korenaar) met mooie stoffering, 1 rugleuning gelijmd 105x56x55cm. Cond:R/G
Jos van Engbergen 2008 vrouwelijk naakt onder de douche, olieverf op linnen 120x50cm Cond:G
Zeldzame 19e eeuwse terracotta Villeroy en Boch Mettlach sierbord, meerkleurig, nr 879, met narren en buste beschilderd, in goede staat 35ø Cond:G
Zeer groot pastelkleurig Chinees vloerkleed, in goede staat 310x380cm
Viool met twee strijkstokken 18e-19e eeuw, delen zitten los verder in redelijke staat 60cm.
Bronzen figuur op marmeren sokkel, 21e eeuw, springende haas, in goede staat 34cm
Oud Chinees ivoren schaakspel met grote fijngesneden speelstukken 2e helft 20e eeuw 52x52 en 53x24x10cm. Cond:G
Twee chique schemerlampen, 2e helft 20e eeuw, met messing 70-72cm. in goede staat
Grote porseleinen bokkenrijder op houten basement, 2e helft 20e eeuw, vermoedelijk Duitsland, gewei beschadigd verder in goede staat 46x38x20cm
Hollandse Barokstijl vitrine opzetkast in wortelnoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 220x42x140cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw R.R 19e eeuw moeder met kinderen, gemengde techniek op papier(scheur) 17x13cm. Cond:M
Gouden ring, 585/000, met briljant. Massieve gouden ring. Merk: Aller Spanninga, met aan de bovenzijde een grote witgouden rand voorzien van een geelgouden rand bezet met een briljant, 0,08 crt, VSI/...
Diverse sieraden: Fraaie oorknoppen GG 585/000 met witte steen. Ovale oorknoppen met getorste rand met in het midden een fantasie geslepen ovale melkachtige witte steen gezet in sierlijke klauwpootje...
Gouden ring, 585/000 met een rozet met bloedkoralen. Fijne ring met een rozet bezet met 9 bloedkoralen. ø 54 ca. 2,6 gr. Nieuw