Oude Royal Copenhagen porseleinen poes TN 2862, in goede staat 12x13x9cm.
Drie 19e eeuws steengoed, melkkan met groen glazuur, 2 Keulse kruiken, (chip bodem) Cond;R/G 24-29cm.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten, met tekst, vogels en bloesemtakdecor, deksel mogelijk niet origineel, 20x14,5cm. Cond:G
Divers antiek Duits villeroy en Boch aardewerk, omstreeks 1900, bestaande uit 4 vazen1 goed, 2 scherf gelijmd en 1 met haarlijn, 1 kom en 2 borden, in goede staat. 15-22cm Cond.: R-G
Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met lichtgroen glazuur en blauw-wit symbolen decor, in goede staat 43xø19cm.
Twee delen 2e helft 20e eeuw, 1x wit Duits porseleinen Rosenthal studioline vaas, en een gegraveerde glazen dekselpot, in goede staat 23-25cm.
Gesigneerde Japans porseleinen vaas 18-19e eeuws, met floraal, figuren en landschapsdecor, in goede staat (Imari) 31cm.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen kommen 3x 19e eeuw 1x 20e eeuw, floraal en gouddecor, ø21 en ø22cm
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, beide met chip 23ø Cond:R/G
Twee delen oud Jade, mandarijneenden, en chou lou, in goede staat 6-7,5cm.