Antieke Franse bronzen pendule met zwart marmer, Limpromptu de Versailles, omstreeks 1860 met 8 daags uurwerk en veerslinger, halfuurslag, Japy freres, 49cm. Cond:G
Grote Duitse Barock houtgestoken buste omstreeks 1700, met cherubijnkoppen en ranken, originele polychromie, 1 achterpoot vervangen, 59x32x17cm. Cond:G
Set Hummels bestaande uit 620 "A Story from Grandma" en 621"A Story from Grandpa" uit de 1994 Excl. Ed. for members (10.000 ex.) met originele dozen en certificaten H.: 21-22cm. Cond.: G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G
Jacob Simon Hendrik Kever, Amsterdam 1854-1922 Laren, vaas met bloemen, olieverf op linnen 53x44cm Cond:G
Grote zilveren kandelaar, zilver 925/000, 8 lichts. Fraaie uitgewerkte kandelaar op ronde voet met 3 klauwpoten versierd met leeuwekoppen. Verder is kandelaar versierd met bloem en bladbewerking. 1 Li...
Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G
Artur Feüdel, Duitse school 1857-1929, landschap met koeien, Noordwijk, olieverf op paneel 29,5x20cm. Cond:G
Fraai zilveren thee-, moccaservies, 835/000. Servies in een ovale vorm met een geribbeld motief, met de koffie- en theepot voorzien van houten oren. Model: Queen Ann. Afmeting: theepot: 26 x 11 x 18 c...
Grote 19e eeuwse notenhouten piedestal met damesbuste, historisme, neo renaissance, op 4spantpoot, in goede staat 144cm
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.
Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniefineer penantkast omstreeks 1860, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, 90x99x49cm Cond:Z/G
Hendrik Breedveld 1918, eendenfamilie aan zonnige waterkant, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Zilveren kluwenhouder met rokhaak, 835/000.Hollands. Bijzondere kluwenhouder met Biedermeierversieringen en een voorstelling van een stadsgezicht. Met peervormige rokhaak. MT.: L.van Maanen Sneek, Sne...
Zeldzame 19e eeuwse notenhouten driehoekige drakentafel, met etage en lade, in goede originele staat 79x60x52cm.
Zeer fraaie gouden armband, 585/000, met schakels met bloedkoraal. Brede armband met ronde opengewerkte schakels met daartussen 5 ovaal opengewerkte schakels bezet met ovale bloedkoralen. Breedte 16 m...
Chris van der Windt 1877-1952 Leiden, landschap met sloot en bruggetje, olieverf op linnen 24x39cm. Cond:G
Kleine eikenhouten gotische kist 15e-16e eeuws, met originele slotplaat en scharnieren(binnenwerk slot mist) verder in goede originele staat 45x31x56cm. Cond:G
Achtiende eeuwse Hollandse wortelnoten Barok Louis Quinze secretaire, omstreeks 1760, aantal jaren geleden vakkundig gerestaureerd, minimale krimpnaad, cylinder bureau en 4 lades Cond:G
Zeldzame 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie roze decor in landschap, en gouddecor in goede staat 17x16x9cm
Jan te Wierik, Hengelo 1954-2002, fantasie figuur, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm. Cond:G
Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm Cond:G
Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G