Antieke Romeinse strijdwagen met leeuwen, gemaakt van lichtkleurige terracotta, omstreeks 1900 (2chips) 17x31x13cm. Cond:R/G
Twee delen antiek Bisquit porselein omstreeks 1900, voorstellende vrouw met roos en bladvormigen hengselschaal, arm gerestaureerd, minimale chips, eenmaal barometer met Luitspeler, minimale chips 39-4...
Duits Hutschenreuther porselein, 27 delen, Selb, decorJurvel, minimale chip mogelijk 5-14cm. Cond:G
Twee delen zeldzaam Hollands plateel, 1 maal Art Deco, Hollands handelsmerk 2036, 1 maal asbak BVK Soest 240 c.a Rose 18-14cm. Cond:G
Drie oude Chinese Yixing dekselcups, gemerkt, 20e eeuw in goede staat 8-10.5cm. Cond:G
Twee delen geslepen kristal 20e eeuw, hoge vaas zwart transparant, 6 kantige fruitschaal, 1 chip 30-31cm Cond:G
Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G
Zeer grote glazen kom met 7 bowlglazen en sleef, 20e eeuw in goede staat 9-40cm, minimale chip, Cond:G
Antiek Duits Junghans wekkerklokje, metaal chrome met messing omstreeks 1900 (oxydatie) 15cm. Cond:R
Munten- en postzegelsset "Souvenir Vaticano, Jubilaeum A.D. 2000", de muntenset bevat een misslag (500L). Set is in goede staat.
Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G
Oosterse bewerkte koperen ketel 20e eeuw in goede staat 20x13øcm.
Negentiende eeuwse Duitse stickbarometer van vurenhout, opticus J. Elkan, Aurich, in goede staat 98cm. Cond:G
Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.
Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G
Twee maal antiek religieus, eenmaal papierknipsels in baklijst Ex puip BJM Jonassi, 1 x velours en linnen Angus dei 14-32cm,.Cond:G
D.F. Hoogstraate omstreeks 1930, gemberpot met Dahlia's olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G
A.W.Wijkniet '24, handgesigneerd 1894-1973, stadsgracht in de winter, lithografie op papier 41x22cm Cond:G
Drie 19e eeuwse prenten, Cavalerie/ruitersport, 1 Tom and Jerry sporting, 2 Tom and Jerry Logic, 3 battle of bull run 1861, Johnson Fry &co New York 20x13-20x18,5cm Cond:G
Twee keer A. Duveaux 1894 en 1895 Arts Decoratiefs ontwerpen, aquarel op papier 29x26, 30x19cm Cond:G
G Schödl 1938, zeilboten voor Mediterraanse kust olieverf op paneel 29x22cm Cond:G
Kristallen potje met zilveren deksel, 925/000, Engels. Bollopend potje met slijpsel aan de onderzijde, voorzien van zilveren deksel met kwastje. MT.: John Grinsoll & Sons, Birmingham jl.: D 1902 ø 4,5...
Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat