Twee vergulde Empire kandelaren omstreeks 1820, 3 lichts, 2 kleurig 45cm. Cond:G
Leuke Franse Onyx portaal pendule, omstreeks 1870 met bronzen ornamenturen in Louis Seize stijl(1zuil gelijmd, stukje onyx af) 43cm Cond:R
Antieke Hollandse miniatuur iepenhouten barock commode omstreeks 1800, in goede originele staat 31x36x23cm.
Negentiende eeuwse bronzen kandelaar met Amor, second empire omstreeks 1870, in zeer goede originele staat 28,5cm.
Tien diverse kristallen parfum flacons met diverse vormen en slijpsels, een met bijzondere dop en steen 8-16cm. Cond:G
Negentiende bronzen empire lamp 2e periode met vogels en buste, met klauwpoten, natuurstenen basis, origineel electrisch met keramische fitting, in goede staat 44cm.
18e Eeuwse Neuchattel console klok met spillegang, halfuurslag op de grote bel, gave emaille wijzerplaat. Voorzien van touwtjesslinger, messing beslag en is groen gelakt. In goede staat. 66x40x14 cm, ...
Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G
Antiek eikenhouten sleutelkastje omstreeks 1900 met keramieken plaquette, voorstellende een ridder uit de renaissance tijd, 47x28x8cm. Cond:G
Samengestelde antieke Franse pendule met bronzen basement en compositiemetalen klokhuis en figuur(huwelijk) omstreeks 1870-1890 8 daags uurwerk met halfuurslag 46x45x18cm. Cond:R
Antieke wortelnoten franse regulateur met intarsia, omstreeks 1870, stil uurwerk, mooi emaille wijzerplaat in goede staat 83cm.
Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.
Antieke Franse tafelklok met 8 daags uurwerk, facetgeslepen glas, boulle inleg, kwikslinger, bewerkt met leeuw en U.M 35cm. (lijst gelijmd) Cond;G
Zes delen Oosters , zijde achter glas tafelscherm, waterbuffel Jade?, masker, spekstenen tafelstuk, houten boek, omstreeks 1900 11-37cm.
Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse wandklok (Koeienoog), omstreeks 1860 met parelmoerinleg en gave wijzerplaat, in goede originele staat 50x50x16cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kom met floraal en gouddecor(haarscheur) 10x23,5cm Cond:R
Twee antieke 5 lichts messing kaarskandelaren 18e eeuws of eerder, 1 arm heeft breuk, 32,5cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Franse reiswekker met zwevende balans uurwerk, decentrale secondenwijzer(glas weg, wijzerplaat los, balans beschadigd), 16cm. Cond:R
Grote 19e eeuwse hertenvanger, met hoornen heft in goede staat 54cm.
Mooie 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen theepot omstreeks 1880(Knauf Zeit) met gouddecor, figuren en floraal decor 24cm. Cond:G
Antieke notenhouten tafelklok Duitsland omstreeks 1900 met messing verzilverde wijzerplaat. In goede staat 36x24x15cm
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten kast en beschilderde wijzerplaat. 8 Daags uurwerk met secondenaanduiding. In goede staat. Lengte 223cm Cond:G
Grote antieke petroleumlamp op marmeren sokkel, omstreeks 1880 met halfnaakte dames, plaquettes, fratzen en ranken in goede staat 77cm